Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MXRevShare.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: MXRevShare.com (/Temat-MXRevShare-com-122142)



RE: MXRevShare.com - tak_to_ja - 02-07-2016 21:25

(02-07-2016 21:09)rafciu napisał(a):  Ladny wynik. Powodzenia w MXR. Ile inwestowales jesli moge wiedziec? Sa jacys poleceni?

Wpłaciłem 277,3$, mam 2 poleconych, po prostu koledzy chcieli poklikać więc dzięki nim mam 1,25$. Dzięki i również życzę powodzenia!


RE: MXRevShare.com - espo - 02-07-2016 22:36

post do skasowania


RE: MXRevShare.com - rafciu - 03-07-2016 09:32

I daje zarobic nawet osobom ktore nie kupują AdPackó. Program ma wiele atutow a bedzie jeszcze wiecej. Czekamy teraz na nowy design strony bo takowy jest juz podobno szykowanySmile


RE: MXRevShare.com - Dzipsiok87 - 03-07-2016 11:58

Raczej mowa o dorobieniu niż zarobieniu bo zarobi 5% osób rejestrujących się bo albo mają pieniądze albo potrafią budować struktury. Jednak dobrze pokierowana osoba poradzi sobie ze wszystkim.


RE: MXRevShare.com - rafciu - 03-07-2016 13:54

(03-07-2016 11:58)Dzipsiok87 napisał(a):  Raczej mowa o dorobieniu niż zarobieniu bo zarobi 5% osób rejestrujących się bo albo mają pieniądze albo potrafią budować struktury. Jednak dobrze pokierowana osoba poradzi sobie ze wszystkim.

wiadomo że wszyscy nie zarobią kokosów, ale dobrze powiedziałeś, że dobrze pokierowana osoba będzie dawała radę ze wszystkim. Oczywiście do budowania struktury poleconych potrzebne są odpowiednie narzędzia marketingowe Wink


RE: MXRevShare.com - bbr - 03-07-2016 16:20

Serwis placi. Oto moje wyplaty

Zapraszam do rejestrowania sie Smile


RE: MXRevShare.com - rafciu - 03-07-2016 20:54

Ja jak na razie nic nie wypłacam aż nie osiągnę pewnego stanu aktywnych paczek. Trzymam się ustalonego wcześniej Celu Smile


RE: MXRevShare.com - Dzipsiok87 - 03-07-2016 21:05

(03-07-2016 13:54)rafciu napisał(a):  
(03-07-2016 11:58)Dzipsiok87 napisał(a):  Raczej mowa o dorobieniu niż zarobieniu bo zarobi 5% osób rejestrujących się bo albo mają pieniądze albo potrafią budować struktury. Jednak dobrze pokierowana osoba poradzi sobie ze wszystkim.

wiadomo że wszyscy nie zarobią kokosów, ale dobrze powiedziałeś, że dobrze pokierowana osoba będzie dawała radę ze wszystkim. Oczywiście do budowania struktury poleconych potrzebne są odpowiednie narzędzia marketingowe Wink

Z tym się nie zgodzę, że jakieś specjalne narzędzia są potrzebne. Mogą jedynie zwiększyć sukces i dotrzeć do większej ilości osób na raz.


RE: MXRevShare.com - rafciu - 04-07-2016 09:46

O to mi właśnie chodziłoSmile Wiadomo, że narzędzia marketingowe tylko pomagają w zdobywaniu poleconych, ale nie są koniecznie potrzebne.


RE: MXRevShare.com - bobogfgdg - 04-07-2016 13:08

Mam takie pytanie, czy można klikać te 100 reklam w tym samym czasie na komputerze i na komórce? Bo można być tu i tu zalogowanym i normalnie nalicza.