Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MXRevShare.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: MXRevShare.com (/Temat-MXRevShare-com-122142)



RE: MXRevShare.com - Vasaki - 02-07-2016 14:53

Damian nie oszukujmy sie, te gnidy są wypracowane w manipulacji...
Swietnie wiesz jak dziala manipulacja w marketingu wiec po co dalej dyskutować?
Oni dalej będą sobie smyrać a my sie jedynie spalamy.
Mam nadzieje, ze sila wyższa kiedyś nagrodzi was za wasze skur**nstwo Smile


RE: MXRevShare.com - Kiljan - 02-07-2016 14:55

Ale to normalne, że jednostki z niedoborem będą podatne na manipulacje, w jakiś sposób musi działać ta selekcja naturalna...


RE: MXRevShare.com - Vasaki - 02-07-2016 14:57

Witamy w piekle, gdzie czlowiek czlowiekowi wilkiem...
Przykro sie na to patrzy ale co zrobisz...


RE: MXRevShare.com - Fox90 - 02-07-2016 15:25

Jedynymi ktorzy tu się smyraja jestescie Wy Smile Ja w tym programie za duzo z poleconych to nie mam a na pewno nie szukam ich w tych watku. Ten watek mial sluzyc temu zeby byc na bieżąco z tym co się dzieje w programie ale jakies hujki muszą go zasmiecac przy okazji reklamujac program w ktorym robią ludzi w *uja i mają czelnosc nazywać mnie gnida bo zainwestowalem w program swoje wlasne pieniądze znając ryzyko a nie oszukuje ludzi oklamujac ich i wyludzajac pieniądze przez smsy. Hipokryci i idioci znajdą się wszędzie.

Wysłane z mojego GT-S6310 przy użyciu Tapatalka


RE: MXRevShare.com - daniel42na - 02-07-2016 15:40

Pretensje swoje kieruj do ludzi którzy co chwile kreują nieprawdziwy obraz tego czym te programy są. Akcja rodzi reakcję, nie odwrotnie.
Cytat:Ten watek mial sluzyc temu zeby byc na bieżąco z tym co się dzieje
Jak widać służy wielu ludziom czemuś innemu, bo co chwile pojawiają się posty typu "to na pewno podziała do 2020", albo "to jest uczciwy układ, reklama działa, biznes na lata, zapraszam na pw". Ze strony łapaczy poleconych ten temat to miejsce gdzie usiłują łowić poleconych poprzez różne sztuczki i dlatego ten cały szum. Nie chcą rozmawiać szczerze o serwisie, tylko chcą robić sobie z tego forum i z tego tematu miejsce do zdobywania refów.
Zarabianie na refach to zarabianie głównie na ich niewiedzy.
Dopóki ludzie zarabiający na MX lub jakimkolwiek innym tzw. revshare nie ogarną, że temat na tym forum i na podobnych forach służy do dyskusji o serwisie pomiędzy swoimi a nie robienia tutaj manipulacji, dopóty przepychanka będzie trwać.
Nawiązujesz do programów sub-sms, gdzieś o tym już pisałem ale powtórze, to tak jakby w temacie serwisu sub-sms ludzie nagle zaczęli wstawiać teksty typu "tutaj obejrzysz transmisję meczu zapraszam -> [link do subskrypcji]".


RE: MXRevShare.com - Fox90 - 02-07-2016 16:06

A ja już pisałem że przecież nikt tam nie wpłaci swoich pieniędzy zwłaszcza dużych pod wpływem jakiegoś impulsu i tylko na podstawie laurek wystawionych przez jego użytkowników na tym forum. Nikt linkow referencyjnych przecież tu nie wrzuca a że są ludzie którzy ślepo we wszystko wierzą to inna sprawa. Nie pieprzcie też że nagle martwicie się o zblakane owieczki które trafią do tego wątku, jeden jawnie już zaczął tu reklamować suby, kilku ma chyba jakies problemy i stara się je tutaj rozładować a kilku chyba denerwuje to że nie trzeba być specem w marketingu, kombinowaniu, oszukiwaniu czy wymyslaniu jakichs nisz czyli pomyslow jak wyhujac jak najwiecej ludzi. Forex, hazard, giełda, na wszystkim da się zarobić tylko trzeba znać ryzyko i wiedzieć w co się wchodzi i na co się pisze jak ktoś po jednym wpisie czy słodkiej gadce wpakuje oszczędności życia i straci to niestety w duzej mierze bedzie to jego wina.

Wysłane z mojego GT-S6310 przy użyciu Tapatalka


RE: MXRevShare.com - albertos7808 - 02-07-2016 16:24

witam Adaś jak idzie Wink


RE: MXRevShare.com - full2000 - 02-07-2016 18:17

Uwaga! Em iks(X) Rew Szer Biznes ""Bez Ryzyka"". Fast, Rozbijajcie Swoje Świnki i Wszystkie Złotówki Wendrujo Do Em iks.
Nie Pytajcie Co To Za Biznes. Jak Full Poleca To Musi Być Pro. Po Co Sprawdzać. Przecież Na Forum Pisali Że Będzie Do 2020.

PS. Właśnie Wpadło Mi 10 Refów z Dubaju (z Tego Postu) facepalmfacepalm



Wy serio myślicie że to tak wygląda? Ludzie rejestrują się w ciemno, ba! Inwestują swoją kapuchę bez pytania, nic tylko spamować.

Nawet jeżeli ktoś tak postępuje no to nie oszukujmy się moi drodzy - jest idiotą.

Napinacie że ktoś zarabia w podobny sposób nie mając przy tym pojęcia ile czasu i pracy to wymaga.

Fala hejtu is comming ...


RE: MXRevShare.com - tak_to_ja - 02-07-2016 19:24

Nie potrzebie sie tu cały czas kłócicie, przynajmniej za długo to już trwa, rozumiem jeszcze kilka postów a nie wałkowanie praktycznie tego samego przez kilka/kilkanaście stron (sam już sie pogubiłem tyle tego jest, śmietnik sie powoli robi). Jestem zadowolony że wszedłem w ten program a jeśli coś sie stanie to będzie tylko i wyłącznie moja wina że straciłem a nie mojego sponsora. Myślę że każdy ma swój rozum i przed wpłaceniem wszystkich oszczędności na pewno sie zastanowi i poczyta informacje gdzie chce wpłacić swoje pieniądze. Najważniejsze żeby inwestować tyle ile jest sie w stanie stracić. Dziś mija mój 40 dzień w programie a stan paczek wygląda tak:

[Obrazek: 02_07_2016.png]

dziś dokupiłem 2 paczki mini i osiągnąłem limit teraz Medium i reinwestycja do końca roku. Wszystkim osobą zarabiającym w MX życzę powodzenia w dalszym zarabianiu!


RE: MXRevShare.com - rafciu - 02-07-2016 21:09

Ladny wynik. Powodzenia w MXR. Ile kupiłeś AdPacków jesli moge wiedziec? Sa jacys poleceni?