Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MXRevShare.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: MXRevShare.com (/Temat-MXRevShare-com-122142)



RE: MXRevShare.com - daniel42na - 01-07-2016 20:29

Litości, wy jesteście jacyś niereformowalni, sami prosicie się o hejt w temacie takimi postami niczym z forum sekciarskiego.
Jaką on ci człowieku daje gwarancję? Bo ładnie się uśmiecha i mówi? Dostałeś jakąś gwarancję na piśmie? Nie sądzę. Niejeden taki geniusz od obietnic był i niestety wyszło jak wyszło.
Serwis będzie działał dopóki będzie przynosił zyski, jeśli trend się odwróci to na pewno zostanie zamknięty. Frazesy typu "na pewno podziała do 2020" to chwyt marketingowy, abyście łosie w to uwierzyli i wpakowali tam tyle ile macie.

Cytat:James ma unikalne podejscie do biznesu, zdaje mi sie ze chocby mial troche stracic to dotrwa do 2020
No tak, bo przecież MXRevShare, to fundacja charytatywna "pomagam wannabe biznesmenom", będzie dokładać nawet gdy zacznie tracić.

Cytat:...w koncu to obietnica czlowieka ktory napisal mase ksiazek
"Gość napisał książke, patrz Seba! To znaczy, że uczciwy."
Adolf H. też napisal książkę i co k.. z tego impreza


RE: MXRevShare.com - Trafficmonsoon2 - 01-07-2016 20:39

daniel najlepsze było to ostatnie Smile "Mein Kampf" heh


RE: MXRevShare.com - Zaróbmy Razem - 01-07-2016 21:50

Pytanie zadałem takie, bo wiem, że jeśli bym zapytał się wprost: "To jak, warto wchodzić teraz?" Moją skrzynkę pocztową zalałaby masa wiadomości od Januszy Biznesu polujących na refy.

Dowiedziałem się co się miałem dowiedzieć, dziena Tongue


RE: MXRevShare.com - Polakko - 01-07-2016 23:11

Nie ma żadnej gwarancji nigdzie poza jednym przypadkiem jaki opiszę poniżej.Właściciel warzywniaka nie może dać gwarancji,że za rok o tej porze będzie wciąż prowadził sklep.A jeśli w tym czasie zbudują za rogiem supermarket? Właściciel firmy budowlanej też żadnej gwarancji dać nie może,że jego firma nie padnie w ciągu najbliższego roku.

Są osoby działające w MX,które miały kontakt z Janusem i Jamesem kiedy prowadzili oni tylko programy matrycowe MX i oni twierdzą,że obaj panowie podchodzą do sprawy uczciwie.Przemyśleli dokładnie czy chcą stworzyć revshare,czy to się uda.I doszli do wniosku,że tak.Wcale nie było pewne czy MX Revshare powstanie,James mógł w dalszym ciągu trzymać się matryc,które istnieją chyba od 2011 roku.Jak to Janus powiedział-James długo się zastanawiał bo nie chciał stracić swojej reputacji w razie gdyby projekt nie wypalił.

Gwarancja jest tylko w jednym wypadku- jeśli spróbujesz swoich sił w tradycyjnym MLM to na 100% nie zarobisz ani grosza więc daj sobie spokój i nie daj się w to wciągnąć.W każdym innym przypadku żadnej gwarancji nie ma,jest zarówno szansa na sukces jaki groźba wtopienia kasy.Ja osobiście wierzę,że Janus i James uczciwie podchodzą do tematu i dlatego ulokowałem w MX pieniądze.I zamierzam jeszcze dorzucić do pieca.


RE: MXRevShare.com - Serkownik - 02-07-2016 00:27

Czy trzeba klikac 10 reklam na dzien by dostac prowizje od poleconych ?


RE: MXRevShare.com - bialy88 - 02-07-2016 07:45

(02-07-2016 00:27)Serkownik napisał(a):  Czy trzeba klikac 10 reklam na dzien by dostac prowizje od poleconych ?

Nie Smile


RE: MXRevShare.com - dariuszxdd - 02-07-2016 08:22

Na weekend coś tam będzie Smile

[Obrazek: MXR---01-_sqsrrsn.png]


RE: MXRevShare.com - sulliwan93 - 02-07-2016 08:59

(29-06-2016 19:10)zet napisał(a):  Niebardzo rozumiem, czyzbys chcial lub masz procesor na nieswoje (zmyslone) dane ?
A jesli przyjdzie (a kiedys przyjdzie) zweryfikowac procesor, co wtedy?
Payza chyba (choc nie jestem pewnien) ma limit $ do wysokosci ktorego nie potrzeba weryfikacji.
Nie mam 18 lat, tu jest problem zawsze. Dlatego szukam czegoś bez weryfikacji danych


RE: MXRevShare.com - mikuss - 02-07-2016 10:56

(02-07-2016 08:59)sulliwan93 napisał(a):  
(29-06-2016 19:10)zet napisał(a):  Niebardzo rozumiem, czyzbys chcial lub masz procesor na nieswoje (zmyslone) dane ?
A jesli przyjdzie (a kiedys przyjdzie) zweryfikowac procesor, co wtedy?
Payza chyba (choc nie jestem pewnien) ma limit $ do wysokosci ktorego nie potrzeba weryfikacji.
Nie mam 18 lat, tu jest problem zawsze. Dlatego szukam czegoś bez weryfikacji danych

Pm możesz zweryfikować a nie musisz.
Na niezweryfikowanym koncie masz lekko wyższą prowizję do 1,5% od wysyłanej kwoty, na zweryfikowanym jest 0,50%
Jest najlepszym procesorem pod względem prowizji, bo np Payza to największy złodziej Twoich pieniędzy


RE: MXRevShare.com - Polakko - 02-07-2016 13:26

Vasaki nie obraź sie ale na zdjęciu które masz ustawione na swoim profilu wyglądasz tak trochę jak debilWink Jesteś bardzo podobny do mojego sąsiada,takiej ciotki co to go starsi koledzy w szkole topili w klozecieSmile Ale jeśli jesteś trochę opóźniony w rozwoju co sugeruje wyraz Twojej twarzy to przepraszamSmile Jak coś możesz chyba popytać w MOPS o jakiś dodatek dla osób z niedoborem,chyba coś Wam się od państwa należySmileW sumie wyrazy współczucia,życie z niedoborem na pewno do lekkich nie należySmile

Jesli chodzi o nowościu w MX to wkrótce zostanie wprowadzona możliwość oglądania filmów YT jako reklam.Pewnie jest to już na ukończeniu i pojawi się lada dzień.