Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MXRevShare.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: MXRevShare.com (/Temat-MXRevShare-com-122142)



RE: MXRevShare.com - Darken - 20-06-2016 08:51

@up przy odrobinie szczęścia tak xd


RE: MXRevShare.com - Polakko - 20-06-2016 09:38

Coś mi się obiło o uszy,że będą też losowane bonusowe adpacki.Nie wiem na jakiej zasadzie.Ktoś coś wie?


RE: MXRevShare.com - boss_nass - 20-06-2016 09:39

Ja właśnie miałem tą odrobinkę szczęścia - rano dostałem maila o pozyskaniu poleconego HuhHuh
Szczerze powiedziawszy, mocno się zdziwiłem Rolleyes bo nie prowadziłem akcji werbunkowej, a tu taki suprajsik Lol.
I teraz wszystko jasne - trafił się losowy poleconyIdea


RE: MXRevShare.com - zet - 20-06-2016 09:47

Dzisiejszy mail od admina

"Witaj,
Dzisiaj chciałem podziękować wszystkim członkom MXR za zaufanie oraz promowanie swoich produktów, usług, blogów i stron internetowych.
W ciągu ostatnich 4 tygodni do naszego programu dołączyło ponad 5000 nowych partnerów. WOW. Co za dynamiczny rozwój!
W ciągu ostatnich tygodni musiałem zoptymalizować skrypt, żeby zwiększyć jakość naszej platformy. Kolejną nową rzeczą jest wyszukiwarka stron internetowych. Można jej używać jak normalnej wyszukiwarki bezpośrednio z konta MXR. Proszę zwracać się również do swojego sponsora o zadawać mu pytania dotyczące naszej platformy.
Obecnie mamy już tysiące reklam wewnętrznych, a także bardzo ważne "reklam jednodniowych" na naszej platformie. Jeśli nie wiesz dokładnie co to "reklama jednodniowa" lub "reklama Millionaire" proszę obejrzeć kilka filmów na Youtube na temat oglądania reklam na MXR lub pytać swojego sponsora.
Można być aktywnym partnerem MXRevShare i zarabiać z podziału przychodów, poprzez oglądanie reklam, (partnerzy z zakupionymi adpackami) firma zarabia również na sprzedaży usług reklamowych, której przychody są codziennie dzielone na wszystkich aktywnych partnerów MXR.
Nasz ranking Alexa jest coraz lepszy każdego dnia, a teraz mamy zamiar "ruszyć" na świat social mediów. Z twoją pomocą {firstname}, to będzie jedna z największych platform reklamowych na całym świecie, również na Facebooku i Google+.
Kilka dni temu napisałem coś w naszej grupie facebook o "niespodziance", która jest już aktywna na stronie.
No i stało się. Jest nas już teraz 20,000+ partnerów, więc nadszedł czas, aby pokazać naszą magię:
Kliknij na ten link i obejrzyj krótki film i pomyśl o tym, jak mogą się zwiekszyć Twoje zarobki z powodu swojej (bardzo łatwej) aktywności: https://www.youtube.com/watch?v=U6YS6kxzlrQ
Powiedz tak dla sukcesu!
Janus Nowak
Techn. Administrator MXRevShare https://youtu.be/U6YS6kxzlrQ "


RE: MXRevShare.com - richbutterfly - 20-06-2016 11:55

zet- dostałeś to na mail czy tylko na grupie to jest?


RE: MXRevShare.com - zet - 20-06-2016 12:16

Na mail jeszcze nie dostalem, ale jest to oficjalne info z oficjalnej
polskiej grupy na FB oraz z czatu. Takze wszystko jest potwierdzone.
Byc moze mail dotrze troche pozniej.


RE: MXRevShare.com - Fox90 - 20-06-2016 12:22

Ja tam dostałem już ten mail Smile Chociaż co za różnica czy na grupie to Janus podaje czy przychodzi mailem.


RE: MXRevShare.com - zet - 20-06-2016 13:07

To jest NIESAMOWITE.
Wlasnie dostalem maila ze doszlo mi 2 poleconych,, i to 2 odrazu.
A przeciez nic takiego nie zrobilem,, tylko polubilem, udostepnilem na fb i google+
Ten randomizer Janusa działa fantastycznie Huh


RE: MXRevShare.com - Fox90 - 20-06-2016 13:10

Ja nie dostałem nikogo, właśnie ciekawe jak to działa, ktoś może dostać kilku a ktoś żadnego?


RE: MXRevShare.com - Darken - 20-06-2016 13:15

A polubiłeś i udostępniłeś na fejsie i google? To jest chyba konieczne, żeby randomizer przypisał kogoś pod Ciebie? Jak nie to mnie poprawcie xd