Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MXRevShare.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: MXRevShare.com (/Temat-MXRevShare-com-122142)



RE: MXRevShare.com - Fox90 - 19-06-2016 17:55

Wpis kompletnie niezwiązany z wątkiem więc usunąłem Smile


RE: MXRevShare.com - radek0389 - 19-06-2016 19:13

(18-06-2016 20:56)Fox90 napisał(a):  (...)Mi się też nie podoba np to jak zarabia się na subach, tutaj inwestuje swoje pieniądze, znam ryzyko i jak je strace to trudno, tymczasem w subach oszukuje się na potęge ludzi i jakoś nikt nie krzyczy, a jak się komuś coś wypomni to oczywiście on jest święty i zarabia w 100% uczciwie.
(...)
Dołączając do dyskusji kolegów wyżej, popełniłeś błąd logiczny na początku swojej dedukcji. Bo w takich subach (etyka działania nie gra tu znaczenia), PRODUKTEM jest właśnie sms wysłany przez ofiarę lub zapis do subskrypcji i tutaj obciążenie konta ofiary stanowi źródło dochodu, a PRODUKTU w revshare nie ma, przy najmniej tego realnego. Chyba że stawiamy na równi "naiwne ofiary" subów wobec "naiwnych ofiar" dostarczycieli kapitału w revachCool.


RE: MXRevShare.com - Fox90 - 19-06-2016 19:38

Mi w tym fragmencie nie chodziło tu o zasadę działania danego systemu tylko o to że każda forma na swój sposób może być dyskusyjna i ja nie biegam po wątkach z subami i nie bawię się w moralizatora, a tutaj nagle obrońcy moralności się znalezli i zaczęli wieszać psy na revsherach.
A zasadniczo no to produktu nie ma ale usługa jest Smile To że znikoma jest jej skuteczność to nie znaczy że jej nie ma. A ponad to jest stosunkowo więcej warta i bardziej realna niż produkt jaki najczęściej nieświadomie otrzyma ktoś poprzez wysłanie smsa.
Ale to tylko moje zdanie i naprawdę chciałbym już skończyć ten wątek bo całkowicie zaśmieciliśmy ten temat.


RE: MXRevShare.com - borowiecki - 19-06-2016 20:53

daniel42 wybacz że przeszkodzę w dyskusji ale pomimo że jestem świadomy że jestem w piramidzie z niewiele wartym produktem , to dopiero teraz zauważyłem że mam 18 000 Millionaire kredyty do wydania na Millionaire ads . Powiedzcie mi proszę skąd je mam i , gdzie i po co mogę je użyć i czym różnią się od "zwyczajnych" kredytów na reklame ?


RE: MXRevShare.com - kaczor89 - 19-06-2016 21:27

No i mamy w końcu 20tys. użytkowników w programie. Smile
[Obrazek: xNQwNuG.jpg]


RE: MXRevShare.com - richbutterfly - 19-06-2016 21:28

(19-06-2016 20:53)borowiecki napisał(a):  daniel42 wybacz że przeszkodzę w dyskusji ale pomimo że jestem świadomy że jestem w piramidzie z niewiele wartym produktem , to dopiero teraz zauważyłem że mam 18 000 Millionaire kredyty do wydania na Millionaire ads . Powiedzcie mi proszę skąd je mam i , gdzie i po co mogę je użyć i czym różnią się od "zwyczajnych" kredytów na reklame ?

Milionare to baner wyświetlający się przy klikaniu wymaganych reklam

Twoje kredyty wyświetlają się chyba w oknach po lewej

Jeśli nie mam racji to niech ktoś poprawi.


RE: MXRevShare.com - Fox90 - 20-06-2016 02:12

Jest i niespodzianka Smile Losowi poleceni Smile Od teraz każdy kto zarejestruje się bez reflinka zostanie losowo komuś przydzielony, a nie tak jak było to wcześniej że trafi on do Janusa. Zobaczymy co z tego wyjdzie Smile Niektórym na pewno się ktoś ciekawy trafi i coś na tym zarobi Smile
Jeżeli ktoś nie odwiedza grupy na fb to przeklejam wiadomość od Janusa:
"If someone visits the MAIN MXR page WITHOUT any reflink the system picks out a random sponsor for the new member.
So if all of us share the main-url (https://mxrevshare.com) on facebook or on other sites, there will be
a) a better social media reputation (this leads to more external companies that want to spend their money on MXR)
b) and we all help each other in getting new (random) downliners for MXR.
It's worthy now to like and share the MXR webpage even without the own reflink.
If we do it 1-2x per week there will be a flood of positive reputations and new members for us.
Some of you wondered why they got a massive or extraordinary amount of new members since 4 days.
That was the RANDOMIZER!"


RE: MXRevShare.com - tomek019 - 20-06-2016 06:26

Zaskoczyl mnie tym Wink myslalem ze cos mniej prrzydatnego wprowadzi a tu niespodzianka Smile

tapnięte


RE: MXRevShare.com - Zultrasowany - 20-06-2016 08:46

Czyli jest szansa, że zdobędę jakiegoś poleconego, dobrze rozumiem?


RE: MXRevShare.com - abrzyski88 - 20-06-2016 08:49

Tak dobrze zrozumiałeś 😀

Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka