Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MXRevShare.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: MXRevShare.com (/Temat-MXRevShare-com-122142)



RE: MXRevShare.com - Dzipsiok87 - 17-06-2016 21:30

(17-06-2016 19:33)daniel42na napisał(a):  Tym samym również potwierdzasz, że to są serwisy bazujące na tzw. schemacie Ponziego, czyli piramidy mniej lub bardziej złożonej. Nic odkrywczego, chciałem tylko, żeby to było jasno zaznaczone. To dobrze, że przynajmniej stać Was na szczerość, bez odbioru idę na meczyk i pozdrawiam impreza

Owszem większość revshare są oparte na wpłatach. Jednak nie można wszystkich wrzucać do jednego wora i nie zgadzam się z tym, że to piramida bo piramid zwyczajnie nie ma Smile Są struktury piramidalne i nie można ich nazywać piramidą finansową, a zresztą to słowo jakiś bałwan wymyślił. Zawsze i na całym świecie w każdej branży ktoś zgarnia więcej, a ktoś mniej. Począwszy od Rentierów do kierowników zmiany i zwykłych pracowników. Tak samo nie znam większego naciągania ludzi niż MLM ( nie wszyscy, ale większość zwyczajnie naciąga ludzi i ukrywa pewne fakty), a to ponoć nie jest piramida finansowa? Wdł mnie większa niż Revshare bo tam są głębsze struktury. Nie ma co się tu sprzeczać na ten temat. Ja począwszy od biznesu tradycyjnego przez MLM (szczery MLM) do Revshare działam i nie czepiam się tego co kto robi i jak. Każdy sobie rzepkę skrobie, można to robić uczciwie albo i nie. Dlatego każdemu nie dogodzisz. W revshare da się zarobić trzeba po prostu trochę pomyśleć pokalkulować i sprawdzić realne zabezpieczenie finansowe firmy i limity jakie ma w swojej ofercie. Revshary bez limitów zarobków i bez zewnętrznego zasilania nie mają prawa bytu. Więc skończmy ten temat bo da się zarobić wszędzie, a pewne osoby tu na forum wypowiadają się bez wiedzy. Myślę, że nie zarobiły nawet 1000$ w MLM czy revshare, a mają najwięcej do powiedzenia. Zresztą tak samo ja mogę powiedzieć, że jakieś gówno typu suby czy buxy, ankiety itd to drobniaki dla dzieci, ale po co skoro ktoś na tym zarabia niech sobie działa jak to lubi.

PS nie zaśmiecajmy tematu bo potrzebne informacje będą się gubiły...


RE: MXRevShare.com - Polakko - 18-06-2016 09:30

MXrevshare zarabia na zakupach paczek przez uczestników,na reklamach zewnętrznych i na matrycach MX działających od wielu lat.W tej chwili z reklam mają zysk kilkaset euro dziennie a będzie on większy bo oprócz reklam Google przybędą nowe.Do tego będzie zreorganizowana sekcja reklam PTC.Będzie można zarabiać na kliknięciach poleconych.To będzie takie wewnętrzne PTC w revsherze przynoszące dodatkowy zysk.Skoro Clixsense i Neobux działają od lat to czemu taki wewnętrzny PTC nie miałby być popularny i przynosić dochód?A to jeszcze nie wszystko,będą dochodzić nowe źródła dochodu dla firmy.

Do tego są jeszcze matryce.Ja się w to nie bawię bo polecanie nie jest dla mnie ale są tacy,którzy lubią takie zabawy i dobrze na tym zarabiają.A że konto MX jest zapewne ustawione jako pierwsze we wszystkich matrycach to co chwilę wpływają tam pieniądze jak ktoś z uczestników zakończy swój cykl.Zapewne największą popularnością matryce cieszą się w Rosji,tam ludzie uwielbiają programy polegające na polecaniu.

Ataki na revshary zwykle pochodzą od osób działających w tych nieszczęsnych MLM-ach.Chyba nie ma nic gorszego niż ten denny MLM.Oszukuje się tam ludzi,że na dystrybucji "produktów" typu sok z gumijagód,czekolada z płetwy rekina,jogurt z ananasa,krem prostujący zmarszczki za 1500zł zarobią pieniądze.G... prawda,nic nie zarobią a stracą znajomych,rodzina przestanie się do nich odzywać.Bo te głąby MLM-we piorą ludziom mózgi na szkoleniach,ucza ich formułek jak zagadywać ludzi,jak przedstawić im ten "biznes" jako dochodowy.No i te ich zjazdy,szkolenia-młodzi byznesmenowie w garniturach,gospodynie domowe w garsonkach,atmosfera wielkiego kuźwa biznesu.A zarobi na tym jakieś 5% uczestników,ci z góry.

Najśmieszniejsze jest to,że MLM-cy myśleli w latach 90-tych,że MLM zastąpi tradycyjne sklepy a tymczasem ten "biznes" generuje jakieś 1.5% ogólnego obrotu w handlu.Revshery są różne ale widać w ostatnim czasie ambitne projekty typu MX,BeonPush,TM,które mają szansę przetrwać długie lata.Ryzyko jest zawsze,warzywniak osiedlowy też może paść bo parę ulic dalej powstanie market.Ale jeśli tak jak w MX odpowiadają za to rozsądni ludzie z doświadczeniem,którzy nie chcą zajumać paru tysięcy $ i zwinąć interes to jest szansa na sukces.


RE: MXRevShare.com - full2000 - 18-06-2016 11:49

Ktoś tam napisał wojna, nie nazwał bym tego tak. To zwykły spam i ludzka zawiść. Popłaczą, zaspamują temat a MXRevShare nadal będzie się miało dobrze. Ten RevShare bardzo dobrze rokuje i to niektórych boli.
Popłaczą a temat nadal będzie istniał a my będziemy spokojnie zarabiali na MXRevShare. Jeszcze raz podkreślam - komu nie pasuje to niech tego nie robi. Każdy biznes jest na swój sposób inny. Pozdrawiam Smile


RE: MXRevShare.com - daniel42na - 18-06-2016 13:33

(17-06-2016 21:30)Dzipsiok87 napisał(a):  Owszem większość revshare są oparte na wpłatach. Jednak nie można wszystkich wrzucać do jednego wora i nie zgadzam się z tym, że to piramida bo piramid zwyczajnie nie ma Smile Są struktury piramidalne i nie można ich nazywać piramidą finansową, a zresztą to słowo jakiś bałwan wymyślił. Zawsze i na całym świecie w każdej branży ktoś zgarnia więcej, a ktoś mniej. Począwszy od Rentierów do kierowników zmiany i zwykłych pracowników. Tak samo nie znam większego naciągania ludzi niż MLM ( nie wszyscy, ale większość zwyczajnie naciąga ludzi i ukrywa pewne fakty), a to ponoć nie jest piramida finansowa? Wdł mnie większa niż Revshare bo tam są głębsze struktury. Nie ma co się tu sprzeczać na ten temat. Ja począwszy od biznesu tradycyjnego przez MLM (szczery MLM) do Revshare działam i nie czepiam się tego co kto robi i jak. Każdy sobie rzepkę skrobie, można to robić uczciwie albo i nie. Dlatego każdemu nie dogodzisz. W revshare da się zarobić trzeba po prostu trochę pomyśleć pokalkulować i sprawdzić realne zabezpieczenie finansowe firmy i limity jakie ma w swojej ofercie. Revshary bez limitów zarobków i bez zewnętrznego zasilania nie mają prawa bytu. Więc skończmy ten temat bo da się zarobić wszędzie, a pewne osoby tu na forum wypowiadają się bez wiedzy. Myślę, że nie zarobiły nawet 1000$ w MLM czy revshare, a mają najwięcej do powiedzenia. Zresztą tak samo ja mogę powiedzieć, że jakieś gówno typu suby czy buxy, ankiety itd to drobniaki dla dzieci, ale po co skoro ktoś na tym zarabia niech sobie działa jak to lubi.

PS nie zaśmiecajmy tematu bo potrzebne informacje będą się gubiły...

No nie, kolejne brednie i przyrównywanie rewszerów do normalności. To nie jest żadna normalność.
Piramida finansowa to układ w którym jedna osoba zarabia na wpłatach innej osoby, takiej która też jest w tym systemie.
Daleś przykład normalnej pracy w której kierownik zarabia wiecej niż zwykły pracownik. To jest piramida? Boże... W normalnej pracy zarobkowej pieniądze pochodzą ze sprzedaży produktu lub usług danej firmy, czyli od klienta. Pracownik produkuje dane dobro za które firma otrzymuje wynagrodzenie. W Rewszerach żadnego produktu nie ma i to jest ta różnica. W rewszerach produktem są pieniądze ludzi którzy chcą zarobić. Ktoś inwestuje w "paczki" i ktoś inny z tych inwestycji sobie wypłaca pieniążki. Wszystko działa dopóki przychodzą nowe osoby oraz dopóki obecne chcą wpłacać, potem całość upada.


RE: MXRevShare.com - Arivi - 18-06-2016 14:10

(18-06-2016 09:30)Polakko napisał(a):  Ataki na revshary zwykle pochodzą od osób działających w tych nieszczęsnych MLM-ach.Chyba nie ma nic gorszego niż ten denny MLM.Oszukuje się tam ludzi,że na dystrybucji "produktów" typu sok z gumijagód,czekolada z płetwy rekina,jogurt z ananasa,krem prostujący zmarszczki za 1500zł zarobią pieniądze.G... prawda,nic nie zarobią a stracą znajomych,rodzina przestanie się do nich odzywać.Bo te głąby MLM-we piorą ludziom mózgi na szkoleniach,ucza ich formułek jak zagadywać ludzi,jak przedstawić im ten "biznes" jako dochodowy.No i te ich zjazdy,szkolenia-młodzi byznesmenowie w garniturach,gospodynie domowe w garsonkach,atmosfera wielkiego kuźwa biznesu.A zarobi na tym jakieś 5% uczestników,ci z góry.

Najśmieszniejsze jest to,że MLM-cy myśleli w latach 90-tych,że MLM zastąpi tradycyjne sklepy a tymczasem ten "biznes" generuje jakieś 1.5% ogólnego obrotu w handlu.Revshery są różne ale widać w ostatnim czasie ambitne projekty typu MX,BeonPush,TM,które mają szansę przetrwać długie lata.Ryzyko jest zawsze,warzywniak osiedlowy też może paść bo parę ulic dalej powstanie market.Ale jeśli tak jak w MX odpowiadają za to rozsądni ludzie z doświadczeniem,którzy nie chcą zajumać paru tysięcy $ i zwinąć interes to jest szansa na sukces.

Człowieku po cholerę wyskakujesz tutaj z MLM. Raczej większość hejtujących w tym temacie nie siedzi w żadnym MLM...

Właśnie o takim mydleniu oczu piszemy:
"Przecież większość hejtów jest pisanych przez tych ludzi! Nie słuchajcie ich tylko kupujcie paczki! Najlepiej sprzedajcie samochody, rodzine, wezcie kredyt i zainwestujcie w revshare bo to świetny biznes! Klikaj w dziesięć reklam dziennie i do końca 2020 roku zarabiaj więcej niż przeciętny Kowalski! "

W ogóle fajnie, że specjalnie dzisiaj dla tego postu założyłeś konto! Oczywiście to nic, a nic dziwnego!

(18-06-2016 11:49)full2000 napisał(a):  Ktoś tam napisał wojna, nie nazwał bym tego tak. To zwykły spam i ludzka zawiść. Popłaczą, zaspamują temat a MXRevShare nadal będzie się miało dobrze. Ten RevShare bardzo dobrze rokuje i to niektórych boli.
Popłaczą a temat nadal będzie istniał a my będziemy spokojnie zarabiali na MXRevShare. Jeszcze raz podkreślam - komu nie pasuje to niech tego nie robi. Każdy biznes jest na swój sposób inny. Pozdrawiam Smile


No tak bo skoro ktoś pisze prawdę i uświadamia ludzi, że ten cały revshare to nie jest taki piękny 'byznes' i, że ludzie kreują nad nim sztuczną otoczkę to to jest spam! Przecież tu można tylko zachwalać tę wspaniałą o jakże dizajnerskim wyglądzie stronę! Ludzka zawiść powiadasz? Dziwne bo nie czuje żadnej zawiści, no ale ty wiesz lepiej... RevShare bardzo dobrze rokuje? No co ty nie powiesz... Jak większość dzisiejszych piramid... PaidsVerts też dobrze rokowało... i się nawet jeszcze nie zescamiło (to nic, że ludzie wpłacili 1000zł, a wypłacić teraz mogą tylko 10zł) Damian dobrze wytłumaczył kiedyś piramida była piramidą, a nie wielkim januszowskim biznesem z którego zgarnia się pseudomiliony i jezdzi złotym ferrari, który gwarantuje wysokie stawki do 2020roku. Chyba nie rozumiesz, że nikt z nas ci nie zabrania tam zarabiać...


RE: MXRevShare.com - todek78 - 18-06-2016 14:13

(18-06-2016 11:49)full2000 napisał(a):  Ktoś tam napisał wojna, nie nazwał bym tego tak. To zwykły spam i ludzka zawiść.

W cudzysłowie było napisane, więc tylko takie określenie Wink

(18-06-2016 13:33)daniel42na napisał(a):  W Rewszerach żadnego produktu nie ma i to jest ta różnica. W rewszerach produktem są pieniądze ludzi którzy chcą zarobić. Ktoś inwestuje w "paczki" i ktoś inny z tych inwestycji sobie wypłaca pieniążki. Wszystko działa dopóki przychodzą nowe osoby oraz dopóki obecne chcą wpłacać, potem całość upada.

I tu się nie zgodzę Smile Tzn w 99,99% tak jest, jednak są takie gdzie mniejsze lub większe kwoty wpływają spoza wpłat użytkowników. Oczywiście w niektórych to jest kropla w morzy, bo jeszcze trzeba z tego opłacić support, programistów, właścicieli... Jednak znam taki, gdzie 100% tego co wpływa od użytkowników idzie na podział właśnie dla nich, a dodatkowo za wykonaną pracę, która daje porządane działanie produktów firmy, część zysków właśnie z tych produktów idzie na prowizje i te dodatkowe 20% użytkowników revshare. Da się to zrobić, ale to akurat nie ejst zwykły revshare, ale cały mechanizm. W MX oczywiście też są dochody spoza wpłat użytkowników, tylko trzeba zapoznać się z tematem w 100%. Jakie one są konkretnie, niestety nie wiem Wink


RE: MXRevShare.com - full2000 - 18-06-2016 14:33

(18-06-2016 14:10)Arivi napisał(a):  ...
No tak bo skoro ktoś pisze prawdę i uświadamia ludzi, że ten cały revshare to nie jest taki piękny 'byznes' i, że ludzie kreują nad nim sztuczną otoczkę to to jest spam! Przecież tu można tylko zachwalać tę wspaniałą o jakże dizajnerskim wyglądzie stronę! Ludzka zawiść powiadasz? Dziwne bo nie czuje żadnej zawiści, no ale ty wiesz lepiej... RevShare bardzo dobrze rokuje? No co ty nie powiesz... Jak większość dzisiejszych piramid... PaidsVerts też dobrze rokowało... i się nawet jeszcze nie zescamiło (to nic, że ludzie wpłacili 1000zł, a wypłacić teraz mogą tylko 10zł) Damian dobrze wytłumaczył kiedyś piramida była piramidą, a nie wielkim januszowskim biznesem z którego zgarnia się pseudomiliony i jezdzi złotym ferrari, który gwarantuje wysokie stawki do 2020roku. Chyba nie rozumiesz, że nikt z nas ci nie zabrania tam zarabiać...

I po co dalej spamujesz i lejesz wodę?

Nie rozumiesz że kolorowa strona nie ma nic wspólnego z biznesem?
Biznes to nie kolorowanka. Bawisz się w piaskownicy a chcesz opiniować serwis w którym nie masz konta i nie inwestujesz facepalm
Jak ci nie pasuje strona to jej nie odwiedzaj. To takie proste jak widać nie dla każdego.

Nie masz żadnych podstaw żeby oczerniać MXRevShare. Do innych kieruję te same słowa.

Nie przyszywaj MX'owi łatki PaidVerts bo tutaj mamy do czynienia chociażby z innym właścicielem.


RE: MXRevShare.com - mikuss - 18-06-2016 14:45

(18-06-2016 14:33)full2000 napisał(a):  
(18-06-2016 14:10)Arivi napisał(a):  ...
No tak bo skoro ktoś pisze prawdę i uświadamia ludzi, że ten cały revshare to nie jest taki piękny 'byznes' i, że ludzie kreują nad nim sztuczną otoczkę to to jest spam! Przecież tu można tylko zachwalać tę wspaniałą o jakże dizajnerskim wyglądzie stronę! Ludzka zawiść powiadasz? Dziwne bo nie czuje żadnej zawiści, no ale ty wiesz lepiej... RevShare bardzo dobrze rokuje? No co ty nie powiesz... Jak większość dzisiejszych piramid... PaidsVerts też dobrze rokowało... i się nawet jeszcze nie zescamiło (to nic, że ludzie wpłacili 1000zł, a wypłacić teraz mogą tylko 10zł) Damian dobrze wytłumaczył kiedyś piramida była piramidą, a nie wielkim januszowskim biznesem z którego zgarnia się pseudomiliony i jezdzi złotym ferrari, który gwarantuje wysokie stawki do 2020roku. Chyba nie rozumiesz, że nikt z nas ci nie zabrania tam zarabiać...

a chcesz opiniować serwis w którym nie masz konta i nie inwestujesz facepalm
Jak ci nie pasuje strona to jej nie odwiedzaj. To takie proste jak widać nie dla każdego.

Nie masz żadnych podstaw żeby oczerniać MXRevShare. Do innych kieruję te same słowa.

Przemówił właśnie typowy lider naganiacz ... Nie musi mieć nikt nigdzie konta by o czymś się wypowiadać, wyluzuj nie jesteś wśród sekty i wyznawców gdzie szef mówi a członkowie bez żadnego pytania słuchają, to nie to miejsce!
Każdy myślący i mający chodź trochę rozumu człowiek czyta, myśli i analizuje i znając wszystkie ZA i PRZECIW podejmuje świadomą decyzję czy wkłada w coś swoje pieniądze czy też nie.
Natomiast celem KAŻDEGO lidera naganiacza jest by Ofiara dawca kasy nie miał nawet 100% wiedzy w co wkłada pieniądze, ma nieznać drugiej strony medalu i żył w błogiej nieświadomości że wsadził przecież w byznes w którym każdy zarobi bo piramidy to przecież w egipcie.
Rozlazło się Was tutaj po forum gromadka liderów i myślicie, że nikt nie będzie reagował na to jak z działu HYIP robicie sobie prywatną wendetę i sektę gdzie jedna prawda to WASZA prawda tzn tfuu g.wno ubrane w złoty papierek udającym złoto i omówiona 1 strona medalu nie ukazująca całości struktury, zasad i innych rzeczy


RE: MXRevShare.com - full2000 - 18-06-2016 14:53

(18-06-2016 14:45)mikuss napisał(a):  
(18-06-2016 14:33)full2000 napisał(a):  
(18-06-2016 14:10)Arivi napisał(a):  ...
No tak bo skoro ktoś pisze prawdę i uświadamia ludzi, że ten cały revshare to nie jest taki piękny 'byznes' i, że ludzie kreują nad nim sztuczną otoczkę to to jest spam! Przecież tu można tylko zachwalać tę wspaniałą o jakże dizajnerskim wyglądzie stronę! Ludzka zawiść powiadasz? Dziwne bo nie czuje żadnej zawiści, no ale ty wiesz lepiej... RevShare bardzo dobrze rokuje? No co ty nie powiesz... Jak większość dzisiejszych piramid... PaidsVerts też dobrze rokowało... i się nawet jeszcze nie zescamiło (to nic, że ludzie wpłacili 1000zł, a wypłacić teraz mogą tylko 10zł) Damian dobrze wytłumaczył kiedyś piramida była piramidą, a nie wielkim januszowskim biznesem z którego zgarnia się pseudomiliony i jezdzi złotym ferrari, który gwarantuje wysokie stawki do 2020roku. Chyba nie rozumiesz, że nikt z nas ci nie zabrania tam zarabiać...

a chcesz opiniować serwis w którym nie masz konta i nie inwestujesz facepalm
Jak ci nie pasuje strona to jej nie odwiedzaj. To takie proste jak widać nie dla każdego.

Nie masz żadnych podstaw żeby oczerniać MXRevShare. Do innych kieruję te same słowa.

Przemówił właśnie typowy lider naganiacz ... Nie musi mieć nikt nigdzie konta by o czymś się wypowiadać, wyluzuj nie jesteś wśród sekty i wyznawców gdzie szef mówi a członkowie bez żadnego pytania słuchają, to nie to miejsce!
Każdy myślący i mający chodź trochę rozumu człowiek czyta, myśli i analizuje i znając wszystkie ZA i PRZECIW podejmuje świadomą decyzję czy wkłada w coś swoje pieniądze czy też nie.
Natomiast celem KAŻDEGO lidera naganiacza jest by Ofiara dawca kasy nie miał nawet 100% wiedzy w co wkłada pieniądze, ma nieznać drugiej strony medalu i żył w błogiej nieświadomości że zainwestował przecież w byznes w którym każdy zarobi bo piramida finansowa to nie piramida i piramidy to przecież w egipcie.
Rozlazło się Was tutaj po forum gromadka liderów i myślicie, że nikt nie będzie reagował na to jak z działu HYIP robicie sobie prywatną wendetę i sektę gdzie jedna prawda to WASZA prawda tzn tfuu g.wno ubrane w złoty papierek udającym złoto i omówiona 1 strona medalu nie ukazująca całości struktury, zasad i innych rzeczy

Jaki lider, człowieku co ty bredzisz xD

Nie wiedziałem że w twoich oczach jestem liderem. Jakkolwiek... nie zależy mi na twojej opinii ani żadnego innego spamera.

Ty w moim przekonaniu zasługujesz co najwyżej na miano hejtera Big Grin

Zgodzę się jedynie z tym, że każdy SAM podejmuje decyzję, czy chce inwestować w MX czy też nie Smile

Chodzi o to że ty jak i reszta spamerów macie zwracać uwagę, gdzie wysyłacie swoje brednie. To jest temat o MXie i piszemy o MXie a teraz do rzeczy ...

Niedługo dobijamy do 20k użytkowników! - Janus przyszykował niespodziankę na 20k użytkowników MXRevShare Smile


RE: MXRevShare.com - Arivi - 18-06-2016 15:35

(18-06-2016 14:33)full2000 napisał(a):  I po co dalej spamujesz i lejesz wodę?
Nie rozumiesz że kolorowa strona nie ma nic wspólnego z biznesem?
Biznes to nie kolorowanka. Bawisz się w piaskownicy a chcesz opiniować serwis w którym nie masz konta i nie inwestujesz facepalm
Jak ci nie pasuje strona to jej nie odwiedzaj. To takie proste jak widać nie dla każdego.
Nie masz żadnych podstaw żeby oczerniać MXRevShare. Do innych kieruję te same słowa.
Nie przyszywaj MX'owi łatki PaidVerts bo tutaj mamy do czynienia chociażby z innym właścicielem.

Nie spamuje i nigdzie nie napisałem, że wygląd strony jest równoznaczny z efektem prowadzonej działalności, a jedynie wyśmiałem sam wygląd<a dlaczego? bo mogę, bo uważam że jest brzydki>. Podałem paidverts jako przykład w którym chciałem jedynie pokazać jak się mogą skończyć te całe byznesy. Mam prawo wyrazić swoją opinię na temat serwisu w której wyjaśniam, że nie jest on taki piękny jak piszecie i mogę udzielać się w tym temacie nawet jeśli nie posiadam tam konta(chociaż nigdzie tego nie oznajmiłem?).
Nie tylko ja zauważyłem, że ludzie się trochę zagalopowali i zapomnieli jak działają te całe hyipy. Rzygać się już chce tą sztuczną otoczką która stworzyliście w okół serwisu. Jak się czyta temat to człowiek ma uczucie jakby twórcy serwisu wymyślili lek na raka. Normalnie jakbyś wchodził na kolejną pseudo stronę gdzie ludzie pływają prywatnymi jachtami dzięki kliknięciom w reklamy. Piramida zawsze będzie piramidą i piramidą, więc raczej nie wypada tak owijać gówno w sreberko... jakby to było nie wiadomo co... janusze byznesu.

Edit @
Pan Polakoo odpisał mi na poprzednią wiadomość oczywiście, nowe konto tłumaczy tym, że nie mógł zdzierżyć tego że ludzie piszą prawdę na temat piramidy... ojj jak mi przykro. Potem znowu zaczyna wmawiać nam, że zarabiamy na MLM (chyba coś mu na łeb padło z tym MLM)