Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MXRevShare.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: MXRevShare.com (/Temat-MXRevShare-com-122142)



RE: MXRevShare.com - tomek019 - 17-06-2016 15:24

@vasaki każdy ryzykuje na wlasna odpowiedzialnosc a ja nawet w swoich filmach mowie ze jest ryzyko, i nie ma gwarancji. Więc chyba Ty tutaj nie rozumiesz pewnych rzeczy Smile

Ale nie rozumiem tylko jednego, po co piszesz w temacie skoro ta firma Ci nie pasuje ??
Jak chcesz otwierać ludzią oczy to zostan księdzem Big Grin


RE: MXRevShare.com - Kiljan - 17-06-2016 15:26

przyjedzcie na Spotkanie a nie probójecie otwierać ludzią oczy, bo to wy musicie otworzyc oczy na to, że ten biznes ma przyszłość.


RE: MXRevShare.com - full2000 - 17-06-2016 15:34

(17-06-2016 15:24)tomek019 napisał(a):  @vasaki każdy ryzykuje na wlasna odpowiedzialnosc a ja nawet w swoich filmach mowie ze jest ryzyko, i nie ma gwarancji. Więc chyba Ty tutaj nie rozumiesz pewnych rzeczy Smile

Ale nie rozumiem tylko jednego, po co piszesz w temacie skoro ta firma Ci nie pasuje ??
Jak chcesz otwierać ludzią oczy to zostan księdzem Big Grin

Dokładnie. Ja w każdym ze swoich tekstów podkreślam że każde inwestycje niosą ze sobą ryzyko. Możesz dużo zyskać? - Możesz dużo stracić. Proste Smile


RE: MXRevShare.com - Vasaki - 17-06-2016 15:35

To informuj realnie ludzi.
Informuj ich ze w przypadku niewpłacania przez nich samych lub przez ich poleconych pieniędzy do maszyny losującej (która nie wiadomo kiedy się zatrzyma) ich wszystkie zainwestowane pieniądze będące aktualnie w puli (to chyba najlepsze określenie) przepadają bo tak naprawdę od dawna nie istnieją lub poszły na utrzymanie starszych stażem członków Smile

Żyjesz w fikcji pokazując fikcję...
Przecież to chore!


RE: MXRevShare.com - rafciu - 17-06-2016 15:42

A dla Ciekawych skąd firma ma pieniądze na wypłaty jest świetny film na YT w którym Janus objaśnia zasady działania programu i dlaczego jest on wypłacalny i będzie wypłacalny do 2020r. Mówi skąd są pieniądze i na co są przeznaczane. Wystarczy odrobina chęci i wszystko można znaleźćSmile Owszem jest grono ludzi którzy Biznesu nie zrozumieją ale na pewno są też tacy którzy chętnie czegoś się dowiedzą i będą chcieli zarobić w tym programie. Wiadomo, że każdy by chciał mieć wielu poleconych i zarabiać jeszcze więcej, ale nie każdy potrafi być dobrym "sponsorem" który rozjaśni świat jakim jest revshare a w tym przypadku MXRevShare.


RE: MXRevShare.com - daniel42na - 17-06-2016 15:47

Przestań wklejać te mantry człowieniu...


RE: MXRevShare.com - Vasaki - 17-06-2016 15:51

Byś miał coś na koncie musisz mieć poleconych...
Tu nie chodzi o to byś zarabiał więcej bo masz więcej poleconych...
Tylko by cokolwiek zarobić musisz ich zdobywać...

A to moje wrażenie jakie odczuwam pisząc w tym temacie i rozmawiając z sępami Smile
[Obrazek: mowic-do-sciany-z-cegly.jpg]


RE: MXRevShare.com - full2000 - 17-06-2016 15:53

"Ludzie" po co ta cała szopka. Dajcie zarabiać na MXRevShare tym co chcą zarabiać na MXRevShare. Nie pasuje? Masz całe forum.


RE: MXRevShare.com - daniel42na - 17-06-2016 15:56

Jak ktoś wykonuje tak wyrafinowany gwałt na logice to się mu odpowiada w tym temacie w którym to robi. Oprócz tego, że sobie w tej piramidce zarabiacie, to aktywnie właśnie na tym forum zbieracie refów. To tak jakbym napisał "zarabiasz sobie to sobie zarabiaj i nie pisz o tym na forum", od tego ono jest aby wyrażać opinię.


RE: MXRevShare.com - full2000 - 17-06-2016 16:00

(17-06-2016 15:56)daniel42na napisał(a):  Jak ktoś wykonuje tak wyrafinowany gwałt na logice to się mu odpowiada w tym temacie w którym to robi. Oprócz tego, że sobie w tej piramidce zarabiacie, to aktywnie właśnie na tym forum zbieracie refów. To tak jakbym napisał "zarabiasz sobie to sobie zarabiaj i nie pisz o tym na forum", od tego ono jest aby wyrażać opinię.

No tak- to bardzo boli Polaka, ktoś zbiera refy i jeszcze na tym zarabia (a ja nie, jak to możliwe, olaboga) haha beka

Ja mam 98, właśnie dobijam do 100, cieszysz się? Fajnie prawda?

[Obrazek: 9be73914804d76a28820b0a758edc622.png]

Pozdrawiam! Peace Smile