Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MXRevShare.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: MXRevShare.com (/Temat-MXRevShare-com-122142)



RE: MXRevShare.com - sulliwan93 - 16-06-2016 17:59

(16-06-2016 17:34)Trafficmonsoon2 napisał(a):  może paczki po 500$ hmm...

Bez przesady Big Grin Myślę, że to coś ciekawszego ;p


RE: MXRevShare.com - Fox90 - 16-06-2016 18:54

(16-06-2016 17:34)Trafficmonsoon2 napisał(a):  może paczki po 500$ hmm...
Nie no, bez żartów...Pisze, że ma niespodziankę dla wszystkich i miały by to być paczki po $500? a po kiego, pomijając fakt że to nie byłaby żadna niespodzianka(tym bardziej dla wszystkich) to i tak nie widzę sensu wprowadzania takich paczek.


RE: MXRevShare.com - tomek019 - 16-06-2016 22:49

Mysle ze konkursy Smile a powinny byc takie gdzie firma na nich zyska i "wybraniec" Smile przy czym jestem pewny ze jesli bd jakies losowanie w Mxr to bd ono uczciwe.

tapnięte


RE: MXRevShare.com - cezar78 - 17-06-2016 08:05

Strona graficznie wygląda strasznie amatorsko jakby robił ją gimnazjalista, przede wszystkim czcionka z duża, napisy w górnym pasku nachodzą na siebie, na boga zmieńcie szatę graficzną jeśli chcecie aby ludzie się rejestrowali bo strona nie wzbudza zaufania i zainteresowania. Traffic Mansoon ładnie się prezentuje i tak powinna wyglądać profesjonalna strona


RE: MXRevShare.com - dariuszxdd - 17-06-2016 09:07

@UP
Serio ..?

Albo robisz biznes, albo zajmujesz się wyglądem Smile


RE: MXRevShare.com - Dzipsiok87 - 17-06-2016 09:16

hahaha Trafficmonsoon ? TO chyba w podstawówce był robiony. Zresztą jak ktoś chce zarabiać i patrzy na szatę graficzną to jest po prostu debilem.


RE: MXRevShare.com - rafciu - 17-06-2016 09:25

(17-06-2016 08:05)cezar78 napisał(a):  Strona graficznie wygląda strasznie amatorsko jakby robił ją gimnazjalista, przede wszystkim czcionka z duża, napisy w górnym pasku nachodzą na siebie, na boga zmieńcie szatę graficzną jeśli chcecie aby ludzie się rejestrowali bo strona nie wzbudza zaufania i zainteresowania. Traffic Mansoon ładnie się prezentuje i tak powinna wyglądać profesjonalna strona

Widać, że nie śledziłeś wcześniejszych biznesów i stron Jamesa Lee Valentina. To jest jego styl. Wiele kolorów, duże banery, duża czcionka. Nie szata zdobi człowieka. Tak samo jest z Tym Biznesem. Nie szata graficzna strony czyni Biznes dobrym, lecz samo wnętrze (pomysły adminów, zaangażowanie, wypłacalność). Jak dla mnie strona jest przejrzysta i czytelna. Zależy kto co lubi. Ja lubię kolory, wielkie napisy itp...


RE: MXRevShare.com - Darken - 17-06-2016 10:58

Ah bronicie MX z tym wyglądem.. Widać, że nikt nie patrzy na wygląd kto już trochę w tym siedzi. Myślę, że nowa osoba w tym świecie(bez mentora) natychmiast by zamknęła taką stronę. I szanse na dobry biznes od razu by stracił. Więc. Bizens super, wygląd mógłby być lepszy.


RE: MXRevShare.com - daniel42na - 17-06-2016 11:11

Biznes impreza


RE: MXRevShare.com - Darken - 17-06-2016 12:13

@up. Boże... każdy wie o co chodzi...........