Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MXRevShare.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: MXRevShare.com (/Temat-MXRevShare-com-122142)



RE: MXRevShare.com - Kaspirek - 18-01-2016 22:58

zet a jak drugi poziom zamkniesz ? wozkowisz 1 wozkowisz 2 wozkowicz 3 musi miec teraz po 3 poleconych ? :>


RE: MXRevShare.com - zet - 18-01-2016 23:47

@Kaspirek ,, kazda matryca to matryca "wymuszona" ,, np w MX20 to 3x3x3,
wiec jesli np ja kupie kolejne miejsce w tej matrycy to wpada nizej u mnie,
czyli bedzie juz w 2 poziomie u mnie , itd. A wlasnie stalo sie tak ze dostalem spad,
wyladowal "nocny desant" ( Smile ) ,, i juz w 2 poziomie mam 1 osobe. Teraz gdybym ja kupil
kolejne miejsce w tej samej MX20 to bedzie juz 2 osoba w 2 linii (poziomie),, i tak caly czas,
az sie nie zamknie 2 linia ,, potem 3 i final,, leci kasa za zamkniecie calej matrycy.
Dla mnie to proste. Podobnie jest w innych matrycach,, spady i kupno nowych pozycji jest
zawsze od lewej strony do prawej.
Jesli ktos ma pytania sluze pomoca i wyjasnieniami,, np. jaka najpierw kupic, co dalej itp.

I taka mala UWAGA, PROSBA:
Nie zapisujcie sie do MXRevShare z byle jakiego linku,,, wejdziecie np.pod admina
lub osobe ktora nie wie co dalej z tematem. Wybierajcie osoby ktore Wam pomoga,
powiedza, doradza, te ktore znaja zasady MXów,, Mi tez nie chodzi o refow z przypadku,
ale jestem w stanie pomóc kazdemu i wyjasnic jak dzialaja matryce, jaką najlepiej kupic,
jak dalej postepowac itp. Nie mowie tu o normalnych naliczeniach za adpacki bo to nie powinno
rodzic pytan i problemow. Ale wspolpracujac w grupie (grupce) kilku osob moglibysmy takie matryce
zamykac sobie nawzajem czesto-cyklicznie. Ktos mi spad, ja komus spad itd, itp.
Kazdej osobie napewno odpowiem, pomoge, wyjasnie,,, a osobom z grupy podpowiem tez jaka
strategie wybrac by zysk byl jak najwiekszy. Pozdrawiam MXowiczów Smile


RE: MXRevShare.com - Kaspirek - 19-01-2016 00:04

A jak Ty komuś SPAD ?

Wysłane z mojego Orange Gova przy użyciu Tapatalka


RE: MXRevShare.com - kaczor89 - 19-01-2016 00:22

(18-01-2016 23:47)zet napisał(a):  @Kaspirek ,, kazda matryca to matryca "wymuszona" ,, np w MX20 to 3x3x3,
wiec jesli np ja kupie kolejne miejsce w tej matrycy to wpada nizej u mnie,
czyli bedzie juz w 2 poziomie u mnie , itd. A wlasnie stalo sie tak ze dostalem spad,
wyladowal "nocny desant" ( Smile ) ,, i juz w 2 poziomie mam 1 osobe. Teraz gdybym ja kupil
kolejne miejsce w tej samej MX20 to bedzie juz 2 osoba w 2 linii (poziomie),, i tak caly czas,
az sie nie zamknie 2 linia ,, potem 3 i final,, leci kasa za zamkniecie calej matrycy.
Dla mnie to proste. Podobnie jest w innych matrycach,, spady i kupno nowych pozycji jest
zawsze od lewej strony do prawej.
Jesli ktos ma pytania sluze pomoca i wyjasnieniami,, np. jaka najpierw kupic, co dalej itp.

I taka mala UWAGA, PROSBA:
Nie zapisujcie sie do MXRevShare z byle jakiego linku,,, wejdziecie np.pod admina
lub osobe ktora nie wie co dalej z tematem. Wybierajcie osoby ktore Wam pomoga,
powiedza, doradza, te ktore znaja zasady MXów,, Mi tez nie chodzi o refow z przypadku,
ale jestem w stanie pomóc kazdemu i wyjasnic jak dzialaja matryce, jaką najlepiej kupic,
jak dalej postepowac itp. Nie mowie tu o normalnych naliczeniach za adpacki bo to nie powinno
rodzic pytan i problemow. Ale wspolpracujac w grupie (grupce) kilku osob moglibysmy takie matryce
zamykac sobie nawzajem czesto-cyklicznie. Ktos mi spad, ja komus spad itd, itp.
Kazdej osobie napewno odpowiem, pomoge, wyjasnie,,, a osobom z grupy podpowiem tez jaka
strategie wybrac by zysk byl jak najwiekszy. Pozdrawiam MXowiczów Smile
Potwierdzam i podpisuję się pod tym co napisał kolega @zet. Jeżeli ktoś rozważa wejście do programu, a brakuje mu informacji lub coś wydaje sie niejasne, to jest to z pewnością wlasciwa osoba pasująca na potencjalnego "sponsora". Ja rozpocząłem swoją przygodę z programem MX w dniu wczorajszym, podczas gdy zaplanowałam to prawie miesiąc temu. Niestety jak to czasami w życiu bywa musialem odroczyć swoją inwestycję w czasie. Pomimo tego byłem z nim w stałym kontakcie i za każdym razem, gdy miałem jakiekolwiek wątpliwości odnośnie działania programu otrzymałem rzetelną odpowiedź. Jeżeli ktoś faktycznie szuka polecającego, który rzeczywiście jest w stanie udzielić pomocy, a nie jest wyłącznie zainteresowany prowizją z poleconego oraz przede wszystkim nie namawia NACHALNIE do inwestycji to mogę śmiało polecić kolegę. Więcej info odnosnie inwestycji oraz o programie znajdzie się w moim dzienniku, ktory najprawdopodobniej powstanie jutro.

Pozdrawiam

Wysłane z mojego LG-D405 przy użyciu Tapatalka


RE: MXRevShare.com - zet - 19-01-2016 00:26

@Kaspirek , przeciez to logiczne,, majac np matryce w MX20,
ktos spada z gory i ja kupuje miejsce, czyli mam juz 2 osoby w 1 linii.
Znow ktos spada z gory lub ja kupuje-wpada jako 3 osoba w 1 linii.
Potem znow ja kupuje lub ktos spada i ta osoba laduje pod 1 osobą
w 2 linii (od lewej do prawej) i jest jako 1 osoba w 3 linii. itp, itd,
Z matrycami mialem juz kontakt 8-10 lat temu, wiec temat mi nie obcy,
poza tym w MX500 bylem juz jeszcze przed startem MXRevShare.

WARTO poznac na jakiej zasadzie działają matryce "wymuszone".
to naprawde fajny interes (kasa) a jest ich 8,,, Tu w MXach tez
mozemy sporo zarobic.
Ale oczywiscie glownym zarobkiem w MXrevShare sa paczki i na nich
sie skupiajmy. Matryce to dodatek, PREMIA itp,,
W razie pytan jestem dostepny tu w temacie lub pw Smile


RE: MXRevShare.com - Kaspirek - 19-01-2016 23:37

mysle czy inwestowac w MX20 az do zamkniecia czy wziac i dodac sobie MXF a pozniej zamknac MX20 Tongue


RE: MXRevShare.com - zet - 20-01-2016 12:44

Pojawila sie nowa funkcja w programie.
W menu w TOP 50 mozemy sprawdzic-zobaczyc kto znajduje sie w 50tce
pod wzgledem ilosci poszczegolnych paczek.

[Obrazek: 16e14625978de.jpg]


RE: MXRevShare.com - zet - 21-01-2016 10:37

UWAGA !!! UWAGA !!!
Jak juz wiecie po zakupie pozycji w obojetnie jakiej matrycy czekamy do 24h
na maila z potwierdzeniem zakupu i dostajemy login oraz haslo tymczasowe do matrycy.
Jakas nieodpowiedzialna osoba probuje sie wbic do matryc i zmienia maila w matrycy na swoj.
Po otrzymaniu maila i zalogowaniu sie do matrycy zalecana jest
NATYCHMIASTOWA ZMIANA HASLA
Wchodzimy na edit profile i zmieniamy haslo.


RE: MXRevShare.com - Obamakiller - 22-01-2016 16:24

Jak myslicie ile jeszcze program postoi ? dzisiaj wpłaciłem coś


RE: MXRevShare.com - dariuszxdd - 22-01-2016 17:41

trochę dziwne pytanie...

Skąd mamy wiedzieć ile będzie Działała Firma ?
Jeszcze dobrze nie wystartowaliśmy, a tu takie pytania.
Wiele osób widzi w tej Firmie potencjał i jeżeli zna Właściciela, to wie że to nie jest Firma na krótki okres.

Ja jak i mój zespół póki co 100% re inwestycji do wakacji, a być może i z rok będę re inwestował, a tylko wypłaty będę wykonywał z matryc.

Plany są takie, ale czas wszystko zweryfikuję.

Wątpię żeby ktoś ci odpowiedział na twoje pytanie.

Pozdrawiam