Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MXRevShare.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: MXRevShare.com (/Temat-MXRevShare-com-122142)



RE: MXRevShare.com - tomek019 - 16-06-2016 07:22

(16-06-2016 07:07)todek78 napisał(a):  
(16-06-2016 06:55)tomek019 napisał(a):  
(15-06-2016 20:43)kulasek napisał(a):  Miejmy nadzieje, ze będzie dalej rósł do przodu i zarobimy na nim grube $$$$ Smile
Dobrze rokuje Smile w sierpniu nastepne spotkanie juz zaplanowane w Turawie Smile

tapnięte

Szkoda tylko, że Janus nie wyjdzie ciut dalej do ludzi i nie zrobi spotkania gdzieś bardziej w centrum - Warszawa, Łódź Smile Bo jak na razie robi u siebie w domu Wink a myślę, że wiele osób wzięło by udział gdyby było gdzieś bliżej Smile
W domu to nie robi bo mieszka w Niemczech jesli dobrze go zrozumialem Smile ale robi blizej granicy Niemieckiej zeby az tak daleko nie mial to racja Big Grin

tapnięte


RE: MXRevShare.com - todek78 - 16-06-2016 08:01

(16-06-2016 07:22)tomek019 napisał(a):  
(16-06-2016 07:07)todek78 napisał(a):  
(16-06-2016 06:55)tomek019 napisał(a):  
(15-06-2016 20:43)kulasek napisał(a):  Miejmy nadzieje, ze będzie dalej rósł do przodu i zarobimy na nim grube $$$$ Smile
Dobrze rokuje Smile w sierpniu nastepne spotkanie juz zaplanowane w Turawie Smile

tapnięte

Szkoda tylko, że Janus nie wyjdzie ciut dalej do ludzi i nie zrobi spotkania gdzieś bardziej w centrum - Warszawa, Łódź Smile Bo jak na razie robi u siebie w domu Wink a myślę, że wiele osób wzięło by udział gdyby było gdzieś bliżej Smile
W domu to nie robi bo mieszka w Niemczech jesli dobrze go zrozumialem Smile ale robi blizej granicy Niemieckiej zeby az tak daleko nie mial to racja Big Grin

tapnięte

Ale pochodzi z okolic Opola jak się nie mylę i czasami bywa w rodzinnych stronach Wink
Zresztą przy budowaniu biznesu nie ma 'dalej' i 'bliżej' tylko wychodzimy do ludzi Wink
Wiem, że sporo osób chciało by wziąć udział w takim spotkaniu, jednak nie żyją samym Internetem i przejechanie całej Polski jest dla nich problemem Smile
No ale to jest temat np. do dyskusji na najbliższym spotkaniu z Janusem. Może zdecyduje się zrobić spotkanie gdzieś w centrum Polski Smile


RE: MXRevShare.com - ripruski - 16-06-2016 09:04

a takie pytanko mam
dlaczego dzienny limit do ogladania reklam jest 100 ? i czy da się to zwiększyć?


RE: MXRevShare.com - Fox90 - 16-06-2016 09:07

(15-06-2016 20:43)todek78 napisał(a):  Ale pochodzi z okolic Opola jak się nie mylę i czasami bywa w rodzinnych stronach Wink
Zresztą przy budowaniu biznesu nie ma 'dalej' i 'bliżej' tylko wychodzimy do ludzi Wink
Wiem, że sporo osób chciało by wziąć udział w takim spotkaniu, jednak nie żyją samym Internetem i przejechanie całej Polski jest dla nich problemem Smile
No ale to jest temat np. do dyskusji na najbliższym spotkaniu z Janusem. Może zdecyduje się zrobić spotkanie gdzieś w centrum Polski Smile
Z tego co kojarzę to w przypadku tourne z Jamesem należy pisać gdzie takie spotkanie miałoby się odbyć albo dopiero to będzie ustalane więc wtedy możliwe że będzie inna lokalizacja np Warszawa.

(16-06-2016 09:04)Ни х себе! napisał(a):  a takie pytanko mam
dlaczego dzienny limit do ogladania reklam jest 100 ? i czy da się to zwiększyć?
Ja uważam że jest on i tak bardzo wysoki i nie nie można go zwiększyć. Jak byłby większy to już całkiem byłby to bux i już w ogóle nikt by nie inwestował tylko klikał i w większości wypłacał.


RE: MXRevShare.com - DamianA - 16-06-2016 09:18

Bardzo dobrze, że jest limit 100!!! i tak moim zdaniem jest wygórowany. Dziennie można aż 50 centów wyklikać nieustannie!
Nic tylko klikać HuhHuhHuh


RE: MXRevShare.com - rafciu - 16-06-2016 09:28

Biznes i tak daje wiele możliwości. 100 reklam to aż nad to. Wydaje mi się, że Ci którzy płaczą że jest to za mało i chcieli by więcej to osoby które nic w Biznesie nie robią a chciały by zarabiać kokosy. Owszem jest to możliwe, ale ja jestem zdania że aby zarobić musisz włożyć w to swoją pracę i zaangażowanie. Dzięki temu ten biznes się rozrasta i daje nam możliwości zarabiania. Jeśli ktoś jest zainteresowany programem, zapraszam do kontaktu ze mną. Chętnie pomogę i wytłumaczę co nieco na temat MXR. Pozdrawiam.


RE: MXRevShare.com - Dzipsiok87 - 16-06-2016 09:40

Musieli jakoś przyciągnąć ludzi.


RE: MXRevShare.com - rafciu - 16-06-2016 10:54

Niby tak, jest to dobra promocja Biznesu, ale również pokazanie nowym uczestnikom programu na czym to wszystko polega jeśli ktoś boi się lub nie chce kupić AdPacków za swoje pieniądze. Każdy po 10 dniach klikania w reklamy może kupić swojego pierwszego AdPacka i sam zobaczyć jakie są bonusy posiadania goSmile


RE: MXRevShare.com - todek78 - 16-06-2016 11:23

(16-06-2016 10:54)rafciu napisał(a):  Niby tak, jest to dobra promocja Biznesu, ale również pokazanie nowym uczestnikom programu na czym to wszystko polega jeśli ktoś boi się lub nie chce inwestować własnych pieniędzy. Każdy po 10 dniach klikania w reklamy może kupić swojego pierwszego AdPacka i sam zobaczyć jak ten AdPack na Nas pracuje Smile

Również popieram takie akcje, gdzie można coś dostać na początek i wypróbować, zobaczyć jak to działa. Podobnie było w recyclix, dali bonus i wiele osób po sprawdzeniu czy to działa zaczęło wpłacać swoje pieniądze. Większość inaczej by odpuściła temat a tak powoli się przekonują i biznes rośnie Smile


RE: MXRevShare.com - tomek019 - 16-06-2016 12:44

Jeden apel tylko Wink klikajcie dodatkowe reklamy z google adwors i uzywajcis wyszukiwarki google w MXR bo dzieki temu program bedzie stabilny na dluzszy czas Smile im wiecej oni zarobia z zewnetrznych zrodel tym lepiej dla nas Smile

tapnięte