Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MXRevShare.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: MXRevShare.com (/Temat-MXRevShare-com-122142)



RE: MXRevShare.com - zet - 14-06-2016 21:56

Naliczen w tym dniu nie bedzie a czas pracy paczek sie przesunie o te dni.
Beda pracowac nie 44 a np 45 dni (jesli to 1 dzien bez klikania bedzie)


RE: MXRevShare.com - todek78 - 14-06-2016 21:57

(14-06-2016 21:50)Trafficmonsoon2 napisał(a):  Jak to wygląda jeśli np. muszę wyjechać na 3 dni i 2 naliczeń nie będę miał. Wakacji mi się nie opłaca kupować. Bo mam za mało paczek. Po prostu stracę te 2 naliczenia ?

Paczki będą pracowały o 2 dni dłużej, ale nic nie stracisz Smile
Nie będzie naliczeń - tylko tyle się stanie Smile
Jednak jak masz kogoś zaufanego, to daj mu dostęp i niech kliknie za Ciebie, bo można logować się z tego samego IP. Ja tak poleconemu kupuję paczki, bo ma lapka w naprawie Smile


RE: MXRevShare.com - kaczor89 - 14-06-2016 22:03

(14-06-2016 21:50)Trafficmonsoon2 napisał(a):  Jak to wygląda jeśli np. muszę wyjechać na 3 dni i 2 naliczeń nie będę miał. Wakacji mi się nie opłaca kupować. Bo mam za mało paczek. Po prostu stracę te 2 naliczenia ?

Nic nie stracisz, bo gdyby tak było, to wtedy z każdej paczki za 5$ ostatecznie zarobiłbyś 5,375$. Mi wczoraj po raz pierwszy przydarzyła się sytuacja, że nie wyklikałem wymaganych 10 reklam i po prostu przez jeden dzień nie miałem naliczeń i nic się nie wydarzyło.


RE: MXRevShare.com - full2000 - 15-06-2016 17:04

(14-06-2016 21:57)todek78 napisał(a):  ...
Jednak jak masz kogoś zaufanego, to daj mu dostęp i niech kliknie za Ciebie, bo można logować się z tego samego IP. Ja tak poleconemu kupuję paczki, bo ma lapka w naprawie Smile

Nie polecam takich praktyk. Potem jak (odpukać) "coś się stanie" z Twoim kontem to możesz mieć pretensje do niewinnych osób... Lepiej telefon z Internetem i po sprawie.


RE: MXRevShare.com - richbutterfly - 15-06-2016 17:45

Dokładnie, lepiej zapłacić 5-10 zł i mieć z bańki


RE: MXRevShare.com - Lukasz5555 - 15-06-2016 17:53

Co wy mówicie że dzisjaj nie ma naliczeń i nie można klikać w reklamy? U mnie Jest jak co dzień, piękne naliczenia + dawka świeżych reklam do wyklikania.


RE: MXRevShare.com - full2000 - 15-06-2016 17:57

(15-06-2016 17:53)Lukasz5555 napisał(a):  Co wy mówicie że dzisjaj nie ma naliczeń i nie można klikać w reklamy? U mnie Jest jak co dzień, piękne naliczenia + dawka świeżych reklam do wyklikania.

facepalmfacepalmfacepalm

Przeczytałeś ich posty, czy tylko wyrywkowo 1-2 ?

Pokaż mi człowieku konkretnie gdzie jest napisane, że dzisiaj nie ma naliczeń w mx'ie ?


RE: MXRevShare.com - sulliwan93 - 15-06-2016 17:57

Tak nie ma i nie będzie naliczen, bo program to scam..

Przeczytaj jeszcze raz co pisali i nie wyrywaj części z kontekstu. Ktoś się pytał, co się stanie jak nie wyklika dziennie 10 reklam. Pisaliśmy, że po prostu adpack pracuje +1 dzień. Swoją droga, po co opcja wakacji za 5$?

Nie, program to nie scam Big Grin bo zaraz kolejny geniusz czytania ze zrozumieniem wyskoczy


RE: MXRevShare.com - tomek019 - 15-06-2016 18:32

Jak nie SCAM jak SCAM Big Grin SCAM nad SCAMAMI Big Grin

a tak na serio to ludzie powinni nauczyc sie czytac ze zrozumieniem tak jak piszecie Smile a nie wyrywac jedno, dwa slowa z kontekstu i komentowac pozniej dajac posty z kosmosu Wink


RE: MXRevShare.com - Lukasz5555 - 15-06-2016 18:44

(15-06-2016 18:32)tomek019 napisał(a):  Jak nie SCAM jak SCAM Big Grin SCAM nad SCAMAMI Big Grin

a tak na serio to ludzie powinni nauczyc sie czytac ze zrozumieniem tak jak piszecie Smile a nie wyrywac jedno, dwa slowa z kontekstu i komentowac pozniej dajac posty z kosmosu Wink

Mój błąd, przeczytałem tylko post ze strony 127 Big Grin . Tak czy siak nigdy bym nawet nie pomyślał że to scam poprostu się zdziwiłem, zresztą przeczytajcie mój post ze zrozumieniem Smile