Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MXRevShare.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: MXRevShare.com (/Temat-MXRevShare-com-122142)



RE: MXRevShare.com - Blasphem - 08-06-2016 09:53

A gdzie ja napisałem o wymaganiach i narzekałem ?

Dobrze, ty nadal uważaj i wierz w to że ktokolwiek da Ci cokolwiek za darmo a mi pozostaje zyczyc ci tylko powodzenia Smile


RE: MXRevShare.com - znikad - 08-06-2016 10:03

(08-06-2016 07:00)sulliwan93 napisał(a):  Zaraz jakiś lewak doniesie Janusowi i tyle z klikania w tle będzie Big Grin

W wątku co chwile się pisze by klikać w zewnętrzne reklamy, by pomagać programowi, a Ty mi wyskakujesz z lewakami. I bardzo dobrze by ktoś doniósł. Chcesz zarabiać ,i robić coś by program działał jak najdłużej czy ciulać gdzie się da ? Brać , zadać , wymagać , kręcić, i nic od siebie nie dać. Bidna polaczkowatość.


RE: MXRevShare.com - Fox90 - 08-06-2016 10:04

(08-06-2016 09:53)Blasphem napisał(a):  A gdzie ja napisałem o wymaganiach i narzekałem ?

Dobrze, ty nadal uważaj i wierz w to że ktokolwiek da Ci cokolwiek za darmo a mi pozostaje zyczyc ci tylko powodzenia Smile
Nie potrzebuje Smile
Jak w sklepie przy zakupie danego produkty drugi dostajesz gratis(1 grosz ale nie liczmy go) to jest on za darmo czy nie? Bo w moim przekonaniu jest on za darmo, a że ma na celu skłonienia Cię do zakupu większej ilości produktów których normalnie byś nie kupił żeby wykorzystać promocję to już jest co innego. Taki przykład symbiozy, korzysta i jedna strona i druga, więc mi się nie chce dyskutować na te tematy Smile Stąpam twardo po ziemi i wiem że nie ma nic za darmo więc te swoje marne teksty i życzenia zostaw dla siebie Smile


RE: MXRevShare.com - full2000 - 08-06-2016 10:05

Niech każdy normalnie klika to wszystko będzie ok. Z klikaniem w dodatkowe reklamy (adsense) także nie należy przesadzać. Myślę że część z was wie jaką politykę prowadzi google.


MXRevShare.com - tak_to_ja - 08-06-2016 12:53

Podłączam się do pytania z podatkami, czy mógłby ktoś opisać krok po kroku jak to jest z podatkami w revshare lub nakierować na jakiś temat z tym związany? Z góry dzięki.

Wysłane z mojego Tornado 348 przy użyciu Tapatalka


RE: MXRevShare.com - sulliwan93 - 08-06-2016 12:58

Przyjaciele, jest coś takiego jak sarkazm. Trzeba umieć go wyłapać. W zewnętrzne reklamy klikam zawsze, a do cebuli dużo mi brakuje. Dla programu robię co mogę, żeby zarabiał, więc nie bulwersujcie się tak Smile

Up^ masz temat jak zarabiać z ptc gdzieś na forum. Chyba o to chodzi


RE: MXRevShare.com - Fox90 - 08-06-2016 14:36

I już wchodzą nowe ograniczeniaAngry


RE: MXRevShare.com - przeCinek19 - 08-06-2016 14:45

Mam jakiś błąd. Jak chce klikać w reklamy to wyświetla się że ip uległo zmianie i możesz oglądać jedynie z jednego urządzenia. A przecież jestem zalogowany tylko na jednym urządzeniu? Ktoś też tak ma?


RE: MXRevShare.com - overlord25 - 08-06-2016 14:48

Więcej osób tak ma. Trzeba czekać jak naprawią.


RE: MXRevShare.com - Serkownik - 08-06-2016 15:34

(08-06-2016 14:36)Fox90 napisał(a):  I już wchodzą nowe ograniczeniaAngry

jakie ograniczenia ?
teraz nie ma czasu klikac wiec na dzien okolo 15-20 reklam tylko :/