Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MXRevShare.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: MXRevShare.com (/Temat-MXRevShare-com-122142)



RE: MXRevShare.com - abrzyski88 - 04-06-2016 11:55

Dane tylko realne

Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka


RE: MXRevShare.com - Fox90 - 04-06-2016 11:58

Nie rozumiem tego. Wiele osób z taką dumą przyznaje że w takich programach nie podaje prawdziwych danych, rozumiem w jakimś syfie, ale w czymś na czym chcecie zarabiać dobre pieniądze to wymagane jest chyba bardziej profesjonalne podejście Smile Google, fb i inne tego typu cuda mają o Was wszystko Smile A co do zabezpieczenia danych to takie strony podchodzą do tego nie raz staranniej niż banki Smile


RE: MXRevShare.com - full2000 - 04-06-2016 12:00

(04-06-2016 11:51)TikTak napisał(a):  panowie a dane wszystkie powinny być realne czy nie muszą? jak to jest?

Nie wiem dokładnie aczkolwiek moje zdanie jest takie... wchodzisz do poważnego biznesu, zachowuj się poważnie a nie jak dziecko w piaskownicy.

Chcesz inwestować, zarabiać więc dlaczego nie możesz podać danych, masz coś do ukrycia? Czy może grasz "wielkiego biznesmena z pod ciemnej gwiazdy" ?

Oczywiście na to pytanie retoryczne nie oczekuję odpowiedzi aczkolwiek w ten sposób chcę dać także innym do myślenia ...

Jeżeli wyczuwasz tutaj ton arogancji to z góry przepraszam. Chciałem tę kwestię dosadnie ująć Smile

Serdecznie pozdrawiam, full z make-money.pl


RE: MXRevShare.com - Meloman - 04-06-2016 16:02

Chyba czas spróbować z tym programem Smile


RE: MXRevShare.com - full2000 - 04-06-2016 17:33

Trochę wypłat z naszego ulubionego programu, http://zarabiam.com/galeria/displayimage.php?album=594&pid=10598#top_display_media Wink


RE: MXRevShare.com - miki87 - 04-06-2016 21:00

Bardzo ładnie. Meloman jak najbardziej warto spróbować Smile


RE: MXRevShare.com - Dzipsiok87 - 04-06-2016 22:08

Nie próbować a zbijać kokosy Smile


RE: MXRevShare.com - kostek880 - 05-06-2016 12:18

Przypominam nowym uzytkownikom o klikaniu w reklamy zewnetrzne a szegolnie z google adsense! Duzo czasu to nie kosztuje a daje dodatkowy dochod dla firmy ktora dzieli sie z nami zyskami Smile Janus czyli administrator programu mowil, ze dzinnie z reklam adsense jest okolo 300euro ale to wciaz za maloSmile Na spotkaniu w opolu zapytalem sie go osobiscie jaki mają stosunek dziennych przychodow do wyplat i powiedzial ze dwukrotnie wiecej niz to co potrzebują zeby wyplacic uzytkownikom Smile


RE: MXRevShare.com - tollusiek - 05-06-2016 13:53

Albo mi się wydaje, albo po zalogowaniu sesja trwa dosyć krótko. Klikam te 100 reklam na telefonie w ciągu dnia i dziś wystarczy dosłownie chwilka nieaktywności i muszę znowu się logować i znowu czekać 20 sekund, żeby kontynuować.


RE: MXRevShare.com - Noozer - 05-06-2016 14:21

(05-06-2016 13:53)tollusiek napisał(a):  Albo mi się wydaje, albo po zalogowaniu sesja trwa dosyć krótko. Klikam te 100 reklam na telefonie w ciągu dnia i dziś wystarczy dosłownie chwilka nieaktywności i muszę znowu się logować i znowu czekać 20 sekund, żeby kontynuować.

Zgadzam się , to samo dzisiaj zauważyłem podczas klikania Smile