Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MXRevShare.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: MXRevShare.com (/Temat-MXRevShare-com-122142)



RE: MXRevShare.com - mustafek - 01-06-2016 19:14

Tak musi byc dokument z adresem . Zobacz moze cos sie zmienilo. Jest tam napisane.


RE: MXRevShare.com - kostek880 - 01-06-2016 19:22

(01-06-2016 19:14)Lukasz5555 napisał(a):  Sluchajcie, śledzę temat mxrevshare od dłuższego czasu, czytam wasze posty i ciągle widzę że są problemy z payza. Przenieście się do PM - z tym procesorem zawsze wszystko idzie bezproblemowo.
Ja mam payze i wszystko smiga bez problemow Smile


RE: MXRevShare.com - mustafek - 01-06-2016 19:30

Co do Perfect Money sa gdzies przedstawione reguly tego procesora? Czy obsluguje Bitcoin? I jak mozna na niego jeszcze najtaniej wplacac? To mysle wszystko w tym temacie.


RE: MXRevShare.com - Fox90 - 01-06-2016 19:46

A ja sobie myślę że co najmniej kilka ostatnich stron jest do wyrzucenia w tym wątku, zaśmieciliście go totalnie, macie całe osobne działy jeżeli chodzi o procesory, już nie chce mi się tego czytać... To jest wątek o MXRevShare jeżeli jeszcze ktoś się nie zorientował...


RE: MXRevShare.com - todek78 - 01-06-2016 19:55

(01-06-2016 19:46)Fox90 napisał(a):  A ja sobie myślę że co najmniej kilka ostatnich stron jest do wyrzucenia w tym wątku, zaśmieciliście go totalnie, macie całe osobne działy jeżeli chodzi o procesory, już nie chce mi się tego czytać... To jest wątek o MXRevShare jeżeli jeszcze ktoś się nie zorientował...

Tak, ale ważne jest jak łatwo, sprawnie, najtaniej wypłacić z tego programu, tak więc to też jest na temat Wink
Oczywiście, może za dużo podobnych wpisów, ale mogą być niektóre pomocne dla nowych użytkowników Smile


RE: MXRevShare.com - tomek019 - 01-06-2016 19:58

Jak czytam wasze posty to masakra Big Grin

Zamiast gadać o waznych sprawach MXR to o procesorach Smile
A narzucony byl wazny temat dla ludzi z tego forum. Po to zapytalem Janusa i dalem wam screeny abyscie nie robili dwoch kont w 1 domu z zona czy dziewczyna Smile Co innego jesli gdzies tam indziej mieszkacie czy cos. Bo fakt faktem mogliscie jeszcze bana nie dostac, ale niestety czas zrobi swoje, skrypt jest stale ulepszany i w przyszlosci wylapiecie bana z automatu Wink


RE: MXRevShare.com - todek78 - 01-06-2016 20:48

(01-06-2016 19:58)tomek019 napisał(a):  Jak czytam wasze posty to masakra Big Grin

Zamiast gadać o waznych sprawach MXR to o procesorach Smile
A narzucony byl wazny temat dla ludzi z tego forum. Po to zapytalem Janusa i dalem wam screeny abyscie nie robili dwoch kont w 1 domu z zona czy dziewczyna Smile Co innego jesli gdzies tam indziej mieszkacie czy cos. Bo fakt faktem mogliscie jeszcze bana nie dostac, ale niestety czas zrobi swoje, skrypt jest stale ulepszany i w przyszlosci wylapiecie bana z automatu Wink

Ale Tomek ja dałem screena z samej strony MX. Jeśli Janus mówi inaczej, niech szybko zmieni to na stronie, bo jak komuś zablokują konto za coś co jest dozwolone i jest na to odpowiedź na stronie, to ludzie będą zakładać spory i je wygrają, nie mówiąc o echu, które może wpłynąć niekorzystnie na program.
I myślę, że jeśli założy mąż i żona i będą oboje mogli spokojni zweryfikować w przyszłości, wszystko jest normalnie i nie chodzi o wyłudzanie prowizji, to na bank nie będzie problemów. Natomiast blokady będą w momencie jak ktoś założy kilka kont 'krzaków' żeby zarabiać przede wszystkim na prowizjach.
Jak ktoś będzie robił wszystko etycznie na pewno nic mu nie grozi. A kolega, który o to pytał wyraźnie zaznaczył, że oboje będą mieli tyle samo paczek, więc sprawa jasna - wszystko jest etycznie i bez kombinacji Smile


RE: MXRevShare.com - tomek019 - 01-06-2016 20:53

co racja to racja Wink


RE: MXRevShare.com - mustafek - 02-06-2016 01:02

Przechodzimy do spraw ważniejszych odnośnie MXRevshare Smile Czy ktoś wyliczył kiedy może zawalić się płynność wypłat? Ostatnio jak widzicie tyle pada różnych revów albo są zerowane. Zerowanie to chyba jednak jest niezła opcja. Czy takie coś może nam grozić w przyszłości?


RE: MXRevShare.com - todek78 - 02-06-2016 07:07

(02-06-2016 01:02)mustafek napisał(a):  Przechodzimy do spraw ważniejszych odnośnie MXRevshare Smile Czy ktoś wyliczył kiedy może zawalić się płynność wypłat? Ostatnio jak widzicie tyle pada różnych revów albo są zerowane. Zerowanie to chyba jednak jest niezła opcja. Czy takie coś może nam grozić w przyszłości?

Z tym trzeba się liczyć zawsze. Tak na prawdę nikt nie wie kiedy może nastąpić koniec. Jednak ja uważam, że skoro admin - osoba, która ma doświadczenie, renomę, jest znana i jego programy są popularne(może nie w Polsce, ale na pewno w USA) - oświadcza, że jego programy będą płaciły przynajmniej do 2020 roku, to musi mieć dobre podstawy i zabezpieczenia finansowe, bo ma wiele do stracenia mówiąc nieprawdę i próbując naciągnąć ludzi.
Nie mniej jednak należy pamiętać, aby możliwie szybko odzyskać wkład i potem spokojnie czerpać zyski, bo może nastąpić coś niezależnego od właściciela, przykładem może być TM, gdzie PP zrobił niespodziankę Wink