Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MXRevShare.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: MXRevShare.com (/Temat-MXRevShare-com-122142)



RE: MXRevShare.com - mustafek - 01-06-2016 15:04

Dokladnie tak jak mowisz kolego. Juz to walkowalismy. Konta ida rowno. Prowizje i tak nie ida w kosmos. Z Janusem nie ma kontaktu. Juz probowalem i zero response. Do tego regulamin nie jest jasny do konca w tej kwestii.


RE: MXRevShare.com - todek78 - 01-06-2016 15:14

(01-06-2016 15:04)mustafek napisał(a):  Dokladnie tak jak mowisz kolego. Juz to walkowalismy. Konta ida rowno. Prowizje i tak nie ida w kosmos. Z Janusem nie ma kontaktu. Juz probowalem i zero response. Do tego regulamin nie jest jasny do konca w tej kwestii.

Tu jest jasno napisane jak z kontami dla członków rodziny. I to chyba zamyka dyskusję na ten temat Wink


[Obrazek: image.jpg]


RE: MXRevShare.com - zet - 01-06-2016 15:25

Janus byl na urlopie, pisal tez na czacie , ze rzadko teraz odpowiadal na privy.
Ale mozna tez na czacie skypa (na grupie) go zapytac o te kwestie.
Napewno po zapytaniu rozpeta sie dyskusja ale Janus tez powinien odpowiedziec.
Ewentualnie w wiadomosci prywatnej na skypie.
Tez u mnie corka jest dopisana, nazwisko jest to samo. Coprawda zakladala konto poza domem
ale nie raz nie dwa klikala u mnie. Wszystko jest ok. Teraz konto stoi-zrezygnowala.
Ale faktycznie, opinie sa znacznie rozne wiec rozsadek podpowiada, zeby sie skontaktowac z Janusem.


RE: MXRevShare.com - todek78 - 01-06-2016 15:55

Opinie są różne, bo niektórzy nawet nie pofatygują się, aby przeczytać dział FAQ i wypowiadają się bez wiedzy na temat problemu, na który tam jest jasna odpowiedź.
Jest jasno napisane, że można założyć konto na członka rodziny, tylko musi być założone z innego IP, musi być inny mail i login oraz wypłaty muszą iść na inne konto. Każdy poważny użytkownik Mxrevshare powinien to wiedzieć Wink


RE: MXRevShare.com - zet - 01-06-2016 16:01

Zgadza sie. Dlatego tez corka zakladała konto poza domem (inne IP),
ma tez swoj login, swoj mail oraz swoj procesor do wplat i wyplat.


RE: MXRevShare.com - full2000 - 01-06-2016 17:46

(01-06-2016 14:24)Veres napisał(a):  Czyli reasumując lepiej włożyć w jedno konto podwójną stawkę, niż bać się o blokadę Smile

Dokładnie. Od początku usiłowałem to przekazać ale @[tomek019] zrobił to lepiej Smile

Jak widzę tutaj tych "Wielkich Panów Inwestorów" z 5$ na koncie, co potrzebują "10 kont MXRS" to kur... za jakie grzechy? Inny przykład? - typ ma nieodwieczny problem z weryfikacją payza facepalm

Przecież ja jestem takim biznesmenem "z pod ciemnej gwiazdy" - nie będę weryfikować żadnej payzy bo jeszcze FBI mnie złapie, prawda ? Poza tym trochę się dygam ...

Ludzie na litość boską zastanówcie się czy Wy chcecie inwestować w poważny biznes (bo taki jest mxrevshare) czy się bawić, jak to napisał @[zet] - w piaskownicy ?

Wystarczy przejrzeć kilka/kilkanaście ostatnich stron tego wątku i co się dzieje? Moi drodzy, magia! - "Wszystko wiecie"

Dlaczego tak się dzieje? Bo w kółko wałkujecie te same "problemy" i zadajecie te same pytania. Ja rozumiem że forum od tego jest ale trochę zdrowego rozsądku nie zaszkodzi.

Wcale nie napinam, tylko najzwyczajniej w świecie zauważam Wasze "problemy", które w rzeczywistości problemami NIE są bo sami sobie je stwarzacie robiąc w ten sposób śmietnisko z wątku autora.

Pozdrawiam - jak że kontrowersyjny Full Smile


RE: MXRevShare.com - krystian1790 - 01-06-2016 17:58

Siemka. Wszedłem do mxrevshare i teraz jak kupić paczki bo payza zablokował mi konto. Tzn musze zrobić weryfikację . Weryfikowal ktoś konto na payza?


RE: MXRevShare.com - mustafek - 01-06-2016 18:18

Tak robisz weryfikacje zgodnie z ich krokami. Czeka sie teraz nie wiem ile. Jak pamietam ja chyba czekalem ponad tydzien.


RE: MXRevShare.com - krystian1790 - 01-06-2016 18:25

O kurde aż tak długo? ? a trzeba jakiś rachunek wysłać za telefon lub coś ?


RE: MXRevShare.com - Lukasz5555 - 01-06-2016 19:14

Sluchajcie, śledzę temat mxrevshare od dłuższego czasu, czytam wasze posty i ciągle widzę że są problemy z payza. Przenieście się do PM - z tym procesorem zawsze wszystko idzie bezproblemowo.