Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MXRevShare.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: MXRevShare.com (/Temat-MXRevShare-com-122142)



RE: MXRevShare.com - Veres - 31-05-2016 16:58

Musice mieć różne IP oraz osobne procesory płatnicze, jeśli spełnisz te wymagania możecie razem zarabiać. Proponuję wykupić prywatny numer IP wtedy jest najwygodniej.


RE: MXRevShare.com - mustafek - 31-05-2016 17:00

Czy jesli uzywam w domu jednego IP ,a drugi bedzie obojetnie gdzies na zewnatrz to jest ok ? A jak zdobyc prywatny IP? Dzieki Veres.

Zalogowalbym sie pod Was wszystkich , bo sporo osob tu chce pomagac i jest ten dylemat.


RE: MXRevShare.com - Veres - 31-05-2016 17:03

Najlepiej założyć oba konta z innego IP, bodajże jeśli będziecie później korzystać z tego samego nie będzie problemu chodź mogę się mylić. Ale mówię prywatny numer IP byłby wskazany. Bodajże wykupujesz to od dostawcy neta, byś musiał dokładnie o tym poczytać.


RE: MXRevShare.com - zet - 31-05-2016 17:20

Wystarczy ze 2 konto bedzie zalozone np u kogos ze znajomych, z rodziny itp.
Napewno maja inne IP,, potem juz reklamy mozna ogladac z jednego kompa.
Chodzi tylko o sam zapis. To sprawdzone info,,, nawet Janus o tym pisal na czacie skypa.


RE: MXRevShare.com - Veres - 31-05-2016 17:31

To tym bardziej dobrze wiedzieć na przyszłość Smile


RE: MXRevShare.com - full2000 - 31-05-2016 17:36

Najlepiej to nie robić żadnych kombinacji z kontami.
Poważny program - poważnie należy go taktować...
Potem możecie się zdziwić jak Janus Was zablokuje.


RE: MXRevShare.com - mustafek - 31-05-2016 18:17

Przeciez ja nie chce zakladac dwa konta na siebie czy fikcyjne osoby. Dwie osoby fizyczne. To wydaje sie nie jest wbrew regulaminowi. Konta majace docelowo tyle samo paczek, a nie ze jedna wyzej nie ma nic i sciaga z dolu wszystko. Wyraznie napisalem dwie wyplaty. To co mam z zona sie rozwiesc bo chce ona dzialac ?


RE: MXRevShare.com - todek78 - 31-05-2016 18:51

(31-05-2016 18:17)mustafek napisał(a):  Przeciez ja nie chce zakladac dwa konta na siebie czy fikcyjne osoby. Dwie osoby fizyczne. To wydaje sie nie jest wbrew regulaminowi. Konta majace docelowo tyle samo paczek, a nie ze jedna wyzej nie ma nic i sciaga z dolu wszystko. Wyraznie napisalem dwie wyplaty. To co mam z zona sie rozwiesc bo chce ona dzialac ?

Jeśli będzie wyraźnie widać, że Oboje równo działacie, że Twoje konto nie jest bez paczek, tylko po o aby zgarniać prowizje to na pewno nie zablokują was. Prowizje i tak pójdą do kogoś, to mogą zostać w rodzinie. Znam kilka osób, które tak właśnie mają i jest wszystko ok. Tylko jak już wcześniej ktoś pisał, musisz z innego IP założyć konto żony, a logowanie się z tego samego IP na 2 konta jest dozwolone. Ja własnie od tygodnia kupuję paczki swojemu poleconemu na swoim komputerze, bo on ma laptopa w naprawie Smile


RE: MXRevShare.com - zet - 31-05-2016 18:52

2 konta mialem na mysli dwie realne osoby. Mieszkacie razem wiec macie jedno IP
(chyba ze nie), wiec skoro jest w regulaminie , ze 1 konto z 1 IP to drugie nalezy zalozyc z innego IP.
Sa malzenstwa , rodzenstwa w MXRS i konta z innego IP zakladali. Janus tez tlumaczyl , ze jedynie tak mozna zrobic, inne IP przy zapisie a potem pracowac na jednym,,, i nic sie nie stanie.
Jesli zostalem zle zrozumiany to przepraszam. Smile


RE: MXRevShare.com - mustafek - 31-05-2016 19:10

Chodzi mi tylko wlasnie o to . Inne IP to nie problem . Konta dwa dwoch osob. Malzenstwo. Konto wyzej bedzie miec tyle samo paczek co nizej . Nawet konto pierwsze bedzie miec narazie wiecej paczek. Jesli w takim adpro tak mozna to mysle tu nie ma ujmy. Obrot jest obrotem .Owszem prowizja idzie dodatkowo, ale jak wspominacie i tak gdzies pojdzie. Acha z zakupow kolejnych tzw.reinwest potem jaka jest prowizja? Polowa? Sorki za brak czcionek , ale nie mam tutaj polskiej klawiatury.