Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MXRevShare.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: MXRevShare.com (/Temat-MXRevShare-com-122142)



RE: MXRevShare.com - full2000 - 30-05-2016 11:04

Pierwszy Cel Osiągnięty. Zarobki na MXRevShare przekroczyły $1.2k
[Obrazek: 9babdb9f421dc9052706d49bfbb1586c.png]


RE: MXRevShare.com - maszhajs - 30-05-2016 13:15

(30-05-2016 09:58)dariuszxdd napisał(a):  @UP
Może musisz potwierdzić Smile

u mnie Wszystko idzie z Payza > ??? > ??? > konto bankowe 30-60 minut Smile

Ostatnio nawet na kursie Bitcoina zarobiłem ok. 20 zł Smile

Dodatkowo zamiast stracić przy prowizjach, to zarobiłem Smile

PS. Tutaj piszmy o MXRevShare,a nie o przelewach.

gosciu to co piszesz co chwile jaki to masz cudowny sposób na przelewanie siana jak piszemy o mxr ? beka

wyjdz kiedys z domu od tego kompa bo zle na Ciebie dziala ... Nic tylko sie spinasz ...


RE: MXRevShare.com - dariuszxdd - 30-05-2016 14:23

ja przy kompie siedzę, tyle ile muszę.

Mógłbym po 30 minutach nie robić nic, ale Dbam o ludzi, którzy ze mną współpracują i przygotowuję masę nowych Projektów na przyszłość.

Swoją droga siedzę przy komputerze ok. 3-4h dziennie, więc daruj sobie.

PS. Nie komentuj tego dalej, bo ja już swój cenny czas na cb wykorzystałem Smile


RE: MXRevShare.com - krystian1790 - 30-05-2016 18:55

Siemka. Mam do dyspozycji 200$ jakie paczki proponujecie kupić na start ? Wink


RE: MXRevShare.com - kostek880 - 30-05-2016 18:57

(30-05-2016 18:55)krystian1790 napisał(a):  Siemka. Mam do dyspozycji 200$ jakie paczki proponujecie kupić na start ? Wink
kazda paczka wyrabia tyle samo % wiec mysle ze z tą kwotą nie ma znaczenia Smile


RE: MXRevShare.com - Serkownik - 30-05-2016 19:14

(30-05-2016 18:55)krystian1790 napisał(a):  Siemka. Mam do dyspozycji 200$ jakie paczki proponujecie kupić na start ? Wink
najlepiej te po 50$
i z calej kwoty reinwestycji kupowac male paczuszki po 5$

dodatkowo masz 0,5$ za reklamy na dzien co przez 30 dni da CI darmowe 15$


RE: MXRevShare.com - elemel - 30-05-2016 19:26

siema. Co musze miec aby zaczac w mxrevshare? Nigdy wczesniej nie bawilem sie w zarabianie w necie. Widze, ze musze sie zarejestrowac podajac jakiegos sponsora oraz zalozyc konto na np. payzie co juz zrobilem. Gdzies na jakims blogu w sieci wyczytalem, ze musze zalozyc konto w dolarach oraz KK w dolarach. Czy to prawda? Mam KK ale w zlotowkach.
Mam do zainwestowania ok 2k pln na start. Myslalem jeszcze o Future Ad Pro.
Dzieki z gory za rady i wyrozumialosc.


RE: MXRevShare.com - abrzyski88 - 30-05-2016 19:36

przelewasz kase z konta bankowego na procesor który sobie wybierzesz (popatrz na prowzje jakie każdy procesor posiada). Jak masz kasę na procesorze przelewasz na konto mxrevshare i kupujesz paczki. Rozszyfruj mi proszeę KK bo nie bardzo czaje Smile


RE: MXRevShare.com - Lukasz5555 - 30-05-2016 19:39

(30-05-2016 19:26)elemel napisał(a):  siema. Co musze miec aby zaczac w mxrevshare? Nigdy wczesniej nie bawilem sie w zarabianie w necie. Widze, ze musze sie zarejestrowac podajac jakiegos sponsora oraz zalozyc konto na np. payzie co juz zrobilem. Gdzies na jakims blogu w sieci wyczytalem, ze musze zalozyc konto w dolarach oraz KK w dolarach. Czy to prawda? Mam KK ale w zlotowkach.
Mam do zainwestowania ok 2k pln na start. Myslalem jeszcze o Future Ad Pro.
Dzieki z gory za rady i wyrozumialosc.

Mxrevshare jest znacznie lepsze i ma większy potencjał niż FAP. Sam zainteresowałem podobną kwotę i już jestem 30% do przodu więc jak najbardziej warto wejść.


RE: MXRevShare.com - tomek019 - 30-05-2016 19:39

(30-05-2016 19:26)elemel napisał(a):  siema. Co musze miec aby zaczac w mxrevshare? Nigdy wczesniej nie bawilem sie w zarabianie w necie. Widze, ze musze sie zarejestrowac podajac jakiegos sponsora oraz zalozyc konto na np. payzie co juz zrobilem. Gdzies na jakims blogu w sieci wyczytalem, ze musze zalozyc konto w dolarach oraz KK w dolarach. Czy to prawda? Mam KK ale w zlotowkach.
Mam do zainwestowania ok 2k pln na start. Myslalem jeszcze o Future Ad Pro.
Dzieki z gory za rady i wyrozumialosc.

1.Rejestrujesz sie w MXRevshare czy tez Future
2.Rejestrujesz sie na Payza lub STP jesli chodzi o MXRevshare / w Future potrzebujesz tylko konta bankowego
3.Wpłacasz pieniądze
4.Kupujesz adpacki
5.Klikasz dziennie 10 reklam aktywacyjnych
6.Tyle i zarabiasz Wink

(30-05-2016 19:39)Lukasz5555 napisał(a):  
(30-05-2016 19:26)elemel napisał(a):  siema. Co musze miec aby zaczac w mxrevshare? Nigdy wczesniej nie bawilem sie w zarabianie w necie. Widze, ze musze sie zarejestrowac podajac jakiegos sponsora oraz zalozyc konto na np. payzie co juz zrobilem. Gdzies na jakims blogu w sieci wyczytalem, ze musze zalozyc konto w dolarach oraz KK w dolarach. Czy to prawda? Mam KK ale w zlotowkach.
Mam do zainwestowania ok 2k pln na start. Myslalem jeszcze o Future Ad Pro.
Dzieki z gory za rady i wyrozumialosc.

Mxrevshare jest znacznie lepsze i ma większy potencjał niż FAP. Sam zainteresowałem podobną kwotę i już jestem 30% do przodu więc jak najbardziej warto wejść.

Wiekszy potencjal Big Grin ? wrozyles z fusów czy co ?
Cięzko porownac te 2 serwisy gdyz roznia sie od siebie znacznie i oba sa na wysokim poziomie obecnie Wink