Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Fejkowa karta pamięci 32GB - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: FireGifts.pl (/Forum-FireGifts-pl-350)
+---- Wątek: Fejkowa karta pamięci 32GB (/Temat-Fejkowa-karta-pamieci-32GB-122140)

Strony: 1 2 3


RE: Fejkowa karta pamięci 32GB - CrisPL - 08-10-2015 17:05

Joda dobrze prawić Jerk


RE: Fejkowa karta pamięci 32GB - xavi512 - 09-10-2015 11:54

Firegifts pewnie ma to w nosie. Przynajmniej inni będą wiedzieć, aby w przyszłości nie brać.


RE: Fejkowa karta pamięci 32GB - MaLiN - 09-10-2015 11:55

Nie ma co się oszukiwać, jaki serwis, takie nagrody... Lol


RE: Fejkowa karta pamięci 32GB - sqmany - 09-10-2015 12:42

Swego czasu FireGifts był lepszym serwisem, ale ostatnio widocznie próbują takich myków, by zapłacić po prostu mniej, ale może oni nie wiedzieli, że w rzeczywistości pendrive ma mniej GB? Wink Ja jak regularnie zbierałem pkt. na serwisie, czyli jeszcze ponad półtora roku temu, to nigdy nie byłem zawiedziony wygranymi nagrodami, w ciągu roku wygrałem nagrody o wartości ponad 1000 zł, a najdroższą nagrodą którą wygrałem był telefon Sony Xperia J, który póki co służy mi do dzisiaj Wink Żadną inną nagrodą też się nie zawiodłem, głośniki i pendrive też służą mi do teraz, z tamtejszych wygranych głośników właśnie w tej chwili leci mi nawet muzyka, także żadnym produktem wygranym u nich nie jestem zawiedziony. Mam takie pytanie do autora tematu, czemu nie spytałeś się wpierw prywatnie(przed napisaniem tego tematu) administracji serwisu, czemu pendrive ma mniej GB niż powinno być?


RE: Fejkowa karta pamięci 32GB - xavi512 - 09-10-2015 13:04

Napisałem maila w tym samym czasie. Odpowiedzi na temat karty pamięci nie otrzymałem. Może za szybko założony wątek, ale czy to taka różnica, jeśli Firegifts by chciało to i tutaj mogą odpisać. Z resztą będzie to informacja dla innych.
Do tej pory również nie narzekałem na wygrane nagrody, dodatkowo była to miła zabawa.


RE: Fejkowa karta pamięci 32GB - sqmany - 09-10-2015 13:45

@[xavi512]
Jest różnica, bo pisząc tutaj temat psujesz reputację serwisowi, w końcu może być to jednorazowy przypadek.


RE: Fejkowa karta pamięci 32GB - MaLiN - 09-10-2015 15:04

@[sqmany] - użytkownicy powinni wiedzieć o takich rzeczach. Może być przecież tak, że inni tego nie zauważyli że dostali nagrodę, ale zupełnie nie taką jak im zapewniano. Zresztą przy "zbiorowych pozwach" jest o wiele skuteczniejsza reklamacja Tongue


RE: Fejkowa karta pamięci 32GB - zuhsm.pl - 09-10-2015 15:31

Witam, ten temat trochę mnie zaskoczył. Dobrze wiecie że jeśli stosowalibyśmy takie "myki" to wyjdzie to od razu na jaw, więc moim zdaniem jest to bez sensu. Wystarczy napisać maila i sprawę wyjaśnić.

Pamięć kupiliśmy 16 września na tej aukcji http://allegro.pl/karta-pamieci-32-gb-micro-sd-class-10-uhs-adapter-i5107517512.html

Pozdrawiam.


RE: Fejkowa karta pamięci 32GB - xavi512 - 09-10-2015 16:43

Jeden z komentarzy z tej aukcji: "Karta prawdopodobnie jest nieoryginalna (choć pudełko i numer seryjny wyglądają ok). Test w programie H2testw wykazał pojemność około 7GB, reszta danych stracona. Faktyczna prędkość odczytu około 13MB/s. Straciłem mnóstwo czasu, zanim to odkryłem Sad"

Większość ludzi prawdopodobnie nie sprawdza od razu karty, tylko wystawia komentarz pozytywny. Niestety później nie da się go zmienić. Jest masa ludzi sprzedających właśnie fejkowe karty. Należy kupować jakiejkolwiek firmy np. goodram, adata, kingston, samsung. W tym przypadku jest noname.


RE: Fejkowa karta pamięci 32GB - sqmany - 09-10-2015 17:48

@[MLN]
Jasne, ale nie od razu, powinno się wpierw spróbować załatwić to prywatnie i dowiedzieć czemu zaistniał taki problem, potem ewentualnie informować użytkowników.
@Edit
Tak swoją drogą to ciekawy bizne$ - kupować karty pamięci, a potem sprzedawać je pisząc w aukcji, że ma więcej GB niż w rzeczywistości Big Grin