Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Darmowe/Płatne tłumaczenie tekstów na logiczne zdania - Szukam programu bądź strony - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Darmowe/Płatne tłumaczenie tekstów na logiczne zdania - Szukam programu bądź strony (/Temat-Darmowe-Platne-tlumaczenie-tekstow-na-logiczne-zdania-Szukam-programu-badz-strony-122113)



Darmowe/Płatne tłumaczenie tekstów na logiczne zdania - Szukam programu bądź strony - Incognito8 - 06-10-2015 13:37

Hej Witam!

Pragnę pisać teksty po angielsku do swoich stron PPD/PPA i mój angielski wcale nie taki zły jednak nazywam go anglikańskim Big Grin

Poszukuję strony bądź programu który przetłumaczy perfekcyjnie bądź bardzo dobrze na język angielski moje zdania napisane po Polsku gdzie będzie wszystko zrozumiałe dla takiego angola czy amerykanina, chodzi o to aby wszelkie zdania przetłumaczył logicznie a nie tak jak google translate to robi facepalm

Np. Piszę tekst na 300 słów chciałbym go wrzucić i mieć dobrze przetłumaczony tekst, w miarę logiczne zdania na J. Angielski.
Jestem w stanie zainwestować w coś takiego, drodzy userzy czy ktoś może zna takie stronki lub programy? darmowe i te płatne? chodzi po prostu o skuteczność.

Nagradzam reputem (+) za każdą propozycję.

Pozdrawiam!

edit. Myślę że przy okazji temat będzię użyteczny dla innych w tym "fachu" Smile


RE: Darmowe/Płatne tłumaczenie tekstów na logiczne zdania - Szukam programu bądź strony - comanche - 06-10-2015 14:01

https://www.google.pl/search?client=opera&q=tlumacz&sourceid=opera&ie=UTF-8&oe=UTF-8


RE: Darmowe/Płatne tłumaczenie tekstów na logiczne zdania - Szukam programu bądź strony - Money. - 06-10-2015 14:08

Żaden program nie przetłumaczy ci perfekcyjnie gramatycznie zdań, ponieważ jest to system, a nie człowiek. Czego sie uczyliscie w szkołach, że nie umiecie angielskiego Big Grin


RE: Darmowe/Płatne tłumaczenie tekstów na logiczne zdania - Szukam programu bądź strony - Incognito8 - 06-10-2015 14:16

(06-10-2015 14:08)Money. napisał(a):  Żaden program nie przetłumaczy ci perfekcyjnie gramatycznie zdań, ponieważ jest to system, a nie człowiek. Czego sie uczyliscie w szkołach, że nie umiecie angielskiego Big Grin
Przynajmniej czytanie ze zrozumieniem po Polsku mam na 5 a Ty nie.

Jak pisałem mój angielski nie jest najgorszy (za granica pracuje regularnie i wyjezdzam), chodzi mi o gramatyke i jej poprawność aby mój tekst wyglądał profesjonalnie a mam ich tak dużo że poprawianie zdania po zdaniu nie musi być problemem jeśli zawinestuję w dobry program a takie istnieją.

Jeden miałem kiedyś i nie mogę sobie za nic przypomnieć jego nazwy a tłumaczyłem w nim teksty do blogów PPA i genialnie się sprawował, kosztował około 29$ miesięcznie, więc uwierz są takie programy i dzisiejsze czasy już nie wymagają w takiej dziedzinie udziału człowieka, algorytmy są coraz mądrzejsze i sprytniejsze.

Więc nie szukam czegoś co nie istnieje, to twój brak informacji sprawia że mi tak odpisujesz nie wnosząc nic do mojego tematu, a jego rozwiązanie może nawet i tobie się przydać jak i innym ludziom z tego forum których angielski zupełnie leży a dużo im pomoże w zarabianiu przez internet. Pozdróweczki


RE: Darmowe/Płatne tłumaczenie tekstów na logiczne zdania - Szukam programu bądź strony - comanche - 06-10-2015 14:23

Jak nie chce mi się pisać samemu tekstu, używam właśnie tłumacza google, a później po nim poprawiam błędySmile


RE: Darmowe/Płatne tłumaczenie tekstów na logiczne zdania - Szukam programu bądź strony - Incognito8 - 07-10-2015 09:25

Polecam wszystkim Ginger

Link


Darmowe/Płatne tłumaczenie tekstów na logiczne zdania - Szukam programu bądź strony - Klin - 09-10-2015 12:23

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.