Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Uchodźcy domagają się seksu i warunków,by go uprawiać... "Mam spuchnięte jądra" - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Wiadomości (/Forum-Wiadomosci-117)
+--- Wątek: Uchodźcy domagają się seksu i warunków,by go uprawiać... "Mam spuchnięte jądra" (/Temat-Uchodzcy-domagaja-sie-seksu-i-warunkow-by-go-uprawiac-Mam-spuchniete-jadra-122098)

Strony: 1 2


Uchodźcy domagają się seksu i warunków,by go uprawiać... "Mam spuchnięte jądra" - morenox - 06-10-2015 10:01

"Mam spuchnięte jądra", "jest nas 400, jak zaprosić dziewczynę". Uchodźcy domagają się seksu i warunków,by go uprawiać

Ten filmik z obozu dla uchodźców staje się hitem w sieci. Dziennikarka pyta kilku mężczyzn przebywających w obozie dla uchodźców o to, jakie są w chwili obecnej ich największe problemy. Wszyscy wskazują na... brak seksu i warunków do jego uprawiania.
VIDEO: https://www.facebook.com/1601360926768290/videos/1685370638367318

– Spędziłem trzy dni w szpitalu, bo to jest problem – mówi jeden z nich. Na pytanie dziennikarki co jest tym problemem uchodźca pokazując swoje krocze powiedział – Tu, tu jest problem. Moje jądra były bardzo duże (spuchnięte). Lekarz powiedział mi żebym uprawiał seks z kimkolwiek, albo zrobił cokolwiek – stwierdził mężczyzna.
bekabekabekabekabekabekabekabeka




LINK


RE: Uchodźcy domagają się seksu i warunków,by go uprawiać... "Mam spuchnięte jądra" - aero2 - 06-10-2015 10:16

Jedyny sposób na rozwiązanie tego problemu, to postawić z boku obóz z darmowymi prostytutkami.


RE: Uchodźcy domagają się seksu i warunków,by go uprawiać... "Mam spuchnięte jądra" - nokira - 06-10-2015 10:50

Czemu ktokolwiek miałby męczyć tak prostytutki? Pozostaje mu masturbacja, powrót do Syrii do żony, albo po prostu kastracja i po problemie. Osobiście byłbym za drugą opcją.


RE: Uchodźcy domagają się seksu i warunków,by go uprawiać... "Mam spuchnięte jądra" - twardy - 06-10-2015 10:58

Masturabcja? To pewnie niezgodne z ich religia, niech lepiej kogos zgwalca i po problemie. Jerk2


RE: Uchodźcy domagają się seksu i warunków,by go uprawiać... "Mam spuchnięte jądra" - daniel42na - 06-10-2015 11:26

Noo.. to teraz ci lewa..postępowcy co ich tak ochoczo przymują powinni wręczyć im takie książeczki "jak się masturbować" co dzieciom w podstawówce na tzw. lekcjach edukacji seksualnej pokazują.


RE: Uchodźcy domagają się seksu i warunków,by go uprawiać... "Mam spuchnięte jądra" - nokira - 06-10-2015 11:34

To jest chore że facet musi się żalic na coś takiego.... Nie potrafi sobie poradzić to jego problem.


RE: Uchodźcy domagają się seksu i warunków,by go uprawiać... "Mam spuchnięte jądra" - eciver - 06-10-2015 11:47

(06-10-2015 11:26)daniel42na napisał(a):  Noo.. to teraz ci lewa..postępowcy co ich tak ochoczo przymują powinni wręczyć im takie książeczki "jak się masturbować" co dzieciom w podstawówce na tzw. lekcjach edukacji seksualnej pokazują.

Albo się po prostu wypiąć. I po problemie. Jerk2 Przeraża mnie to co się teraz dzieje w Europie. Undecided


RE: Uchodźcy domagają się seksu i warunków,by go uprawiać... "Mam spuchnięte jądra" - aero2 - 06-10-2015 12:13

@[Hybrid1990]
To co mam jechać tam i ich wszystkich powybijać, żeby nie było problemu?
Podałem przykład z prostytutką, a co z nimi zrobią, to mnie mało to obchodzi.


RE: Uchodźcy domagają się seksu i warunków,by go uprawiać... "Mam spuchnięte jądra" - overlord25 - 06-10-2015 15:42

Podesłałbym im kozy i po sprawie Sex


RE: Uchodźcy domagają się seksu i warunków,by go uprawiać... "Mam spuchnięte jądra" - Artinesse - 06-10-2015 17:08

Dostają pieniądze, wszystko co tylko można, są lepiej traktowani niż nie jeden obywatel europejski, a jeszcze wymagają warunków do uprawiania seksu. Tak postawić im meczety, burdele, dać za nic pieniądze i co jeszcze? W życiu nie myślałam że nasza kochana Europa będzie się tak poniżać. Ciekawe co będzie następne? Już i tak się panoszą wszędzie, korzystają z uroków jakie państwa europejskie im zapewniają i jeszcze wykorzystują kobiety a im mało. Ostatnio były sytuację o wykorzystywaniu polek. Może w następnej kolejności dajmy im bomby, maczety i niech będzie taka sama dzicz jak u nich w krajach.

Nie jestem uprzedzona do innych narodowości, ale szczerze mówiąc "..gam" już tymi imigrantami.

Człowiek też wyjeżdża do innego kraju do pracy, ze względu na lepsze życie i zarobek, a jakoś umie przystosować się do warunków i kultury danego kraju. A oni wymagają od nas europejczyków dostosowania się do nich. Jeszcze stawiają co chwilę wymagania. Nie podoba się to wypad do swojego kraju.