Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
kyniu6 - dzisiaj zero, jutro millionero;-) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: kyniu6 - dzisiaj zero, jutro millionero;-) (/Temat-kyniu6-dzisiaj-zero-jutro-millionero-122076)

Strony: 1 2


kyniu6 - dzisiaj zero, jutro millionero;-) - kyniu6 - 05-10-2015 19:22

Witam! Heart

Zaczynam mój dziennik od samego początku mojego zarabiania w sieci.
Tematami zarabiania przez internet interesuję się od ~15 roku życia (obecnie 25), przerabiałem już dziesiątki sposobów, bez większych sukcesów. Miałem słomiany zapał, szybko rezygnowałem kiedy brakowało efektów.
Trwało to przez parę lat, zacząłem pracować fizycznie i szybko pojąłem, że to nie dla mnie2
Znów temat zarabiania w sieci powrócił, teraz w końcu się uda Big Grin Zacząłem interesować się bukmacherką, przepiłem na tym ładnych parę tysięcy, dalej się w to bawię ale dużo mniej..
Kiedyś już byłem na forum, wtedy prawdopodobnie nie było subów (bo to ich poradnik będzie w chwili obecnej dotyczył) - nie znalazłem wtedy nic dla siebie i odpuściłem.

Aż do teraz!Idea
Od ~półtora miesiąca przeglądam forum cały czas, codziennie i w końcu znalazłem mega dawkę energii do działania.
Przeglądając wasze dzienniki i ogólne tematy dotyczące zarobków..co tu dużo mówić, najlepsi z was dają mi jeszcze większego kopniaka. Świetnie, że to robicie - podziwiam, zazdroszczę i biorę się do roboty żeby was pokonać!

Dziennik dedykuje sobie, abym po czasie przeglądając pierwsze posty śmiał się sam z siebieTongue

Przemyślane posty będę starał się wrzucać w miarę regularnie - wyprowadzka od rodziców, 2 remonty + etat w którym każą siedzieć nadgodziny dają efekt przemęczenia i wieczornego lenia. Ciężko się mi skupić, ale powoli wszystko wraca do normy więc zaczynam z dziennikiem i tworzeniem podwalin moich "biznesów".
Napiszę to co każdy: dzięki prowadzeniu dziennika liczę na dodatkową motywację.
Koniec wstępu.

A więc co zamierzam robić?
Jak już pisałem, przez ten czas przeczytałem 60% forum i zdecydowałem o początkowym sposobie mojej pracy.
Kupiłem parę poradników, z każdego coś wyciągnąłem, resztę robi moja kreatywność którą oceniam wysoko.

Wybrałem suby oraz TM (dopiero po zarobieniu z subów). Jeśli chodzi o TM to jestem w grupie użytkownika todek, proszę czekać cierpliwie, niebawem zacznę działać i tam Smile
Osobiście suby nie są jak dla mnie najbardziej moralnym sposobem zarabiania, ale cóż - tę kwestię pozostawiam każdemu z osobna do przemyślenia.
Zacząłem od kupowania kont i spamu na fb, gg, olx. Mało wejść, 0 leadów. Spam nie jest dla mnie. Wolę więcej się napracować na początku i osiągnąć lepszy efekt później. Postawiłem na strony WWW.
W początkowym zamyśle było to 7 stron (4 blogi, 3 strony), jednak po przemyśleniach zdecydowałem o starcie z trzema blogami i dwoma stronami które najprawdopodobniej będą landing pagami odsyłającymi do zapisania.
Kupiłem hosting i domeny pl, podstawy są.
Dzisiaj zaczynam robić pierwszą stronę z którą wiążę największe nadzieję, choć zdaję sobie sprawę, że nisza wyczerpie się po 2-3 miesiącach. Może dać mi jednak moje pierwsze, przyzwoite zarobki.

O postępach będę informował w kolejnych postach, na dzisiaj tyle. Jak ktoś przetrwał ten spam to szacunJerk

Od razu dwa pytania które mnie nurtują od rana:
1. Chodzi o moją główną (będę ją tak nazywał) stronę. Stawiam tam wordpressa lub zwykłe landing page, strona może mieć duży ruch, zamierzam ją solidnie rozreklamować. Dręczą mnie kwestie prawne, może ktoś dojść do mnie po domenie i narobić kuku? Oczywiście w stopce albo innym miejscu umieszczę informację o obowiązkowej opłacie za sms.
2. Czy taką stronę można reklamować na fb/google?

Pozdrawiam! Huh


RE: kyniu6 - dzisiaj zero, jutro millionero;-) - Krymi - 05-10-2015 19:37

Powodzenia

1. Nie, gdyż tak naprawdę jest szansa na wygranie w tych konkursach (serwisy z leadami wysyłają do 1 osoby na milion nagrodę np. iphone 6)

2. Tego Ci nie powiem, bo mnie też nurtuje te pytanie Smile


RE: kyniu6 - dzisiaj zero, jutro millionero;-) - kyniu6 - 05-10-2015 20:03

Poważnie ktoś wygrywa? Big Grin

PS. To będzie pusta oferta.


RE: kyniu6 - dzisiaj zero, jutro millionero;-) - koneser00 - 05-10-2015 20:14

Powodzenia ziomek Smile wytrałośći i dużo sukcesów . Również zaczynam na TM i HQ wchodzę z całkiem sporą kwotą więc liczę , że za rok o tej porzę będę do was pisać już z mojego prywatnego odrzutowca Smile


RE: kyniu6 - dzisiaj zero, jutro millionero;-) - kyniu6 - 05-10-2015 20:29

(05-10-2015 20:14)koneser00 napisał(a):  Powodzenia ziomek Smile wytrałośći i dużo sukcesów . Również zaczynam na TM i HQ wchodzę z całkiem sporą kwotą więc liczę , że za rok o tej porzę będę do was pisać już z mojego prywatnego odrzutowca Smile

Dzięki, oby do przodu! Smile

Też zamierzam coś regularnie wpłacać na TM, lecz przyjdzie na to czas. Oby tylko nie było za późno..


RE: kyniu6 - dzisiaj zero, jutro millionero;-) - kyniu6 - 06-10-2015 21:07

10.06


Dzisiaj ostateczna zmiana wyglądu LP pod główny produkt, 95% technicznej pracy wykonane.

Jutro przyjdzie do mnie zamówiona drukarka i powoli będziemy zaczynać promocję pełną parą Wink


RE: kyniu6 - dzisiaj zero, jutro millionero;-) - Krymi - 06-10-2015 21:11

up co ty będziesz ulotki roznosił Big Grin ?


RE: kyniu6 - dzisiaj zero, jutro millionero;-) - nokira - 06-10-2015 21:17

Drukarka? Zaciekawiłeś mnie, jak zamierzasz reklamować swoją stronę?


RE: kyniu6 - dzisiaj zero, jutro millionero;-) - full2000 - 06-10-2015 23:35

Powodzenia! Smile


RE: kyniu6 - dzisiaj zero, jutro millionero;-) - Kickster - 07-10-2015 00:06

Zobaczymy co z tego wyjdzie Wink