Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ciekawe typy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Forum Bukmacherskie (/Forum-Forum-Bukmacherskie-284)
+--- Dział: Typy Bukmacherskie (/Forum-Typy-Bukmacherskie-326)
+--- Wątek: Ciekawe typy (/Temat-Ciekawe-typy-122049)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Ciekawe typy - Yabuza - 07-11-2015 17:36

Nie wiem co mnie podkusiło by obstawiać Celta Vigo xD Bo myślałem o Valenci a w końcu napisałem Celta. Jednak chyba z rana to nie najlepsza pora do analizowania.


RE: Ciekawe typy - Yabuza - 08-11-2015 10:23

Włochy: Torino vs Inter
Wynik: Inter 2,70 (85%)


Lyon vs St.Etienne
Wynik: Lyon 1,85 (85%)


Atl.Madryt - Gijon
Wynik: Atl.Madryt 1,2 (99%)


Lech Poznań vs Górnik Łęczna
Wynik: Lech Poznań 1,36 (99%)


Dortmund vs Schalke
Wynik: Dortmund 1,30 (80%)


Tenis:
Novak Djokovic vs Andy Murray
Wynik: Andy Murray 4,00 (90%)


Zwykle analizy nie robię, ale tym razem zrobię do tego meczu tenisowego. Andy Murray dotarł do finału i ma szanse wygrać ATP w Paryżu, a więc to dla niego wielka szansa, a jest w znakomitej formię. Pokonać Ferrer 2:0 w półfinałach to jest wyczyn. Buki dużą nadzieje pokładają w Novak Djokovic, ale wątpie w jego wygraną. Liczę, że to będzie wyrównany mecz i będzie 2:1 dla Murray.


RE: Ciekawe typy - B_Y_K_U - 08-11-2015 10:56

Z całym szacunkiem kolego, ale pisząc 99% na Lecha to wg mnie delikatna przesada...Smile
Lech nie prezentuje się zbyt okazale, w trakcie tego spotkania może się stać dosłownie wszystkoTongue


RE: Ciekawe typy - lucass9600 - 08-11-2015 11:27

dokładnie , Lech to totalna ruletka Smile mimo ,że ostatnio gra trochę lepiej Smile
Andy Murray 90 % ? ;o nie wiem kolego czym się kierujesz przy wyznaczaniu tych procentów.
Pokonanie Ferrera to nie był ogromny wyczyn , od 2014 bilans wynosiił nie uwzględniając wczorajszego spotkania 3:1 na korzyść Murraya - trochę siedzę w tenisie i wiem ,że Ferrer to naprawdę dobry zawodnik,ale mistrzem nie będzie Smile Finał jak to finał wszystko się może zdarzyć ,ale 90 % na Murraya nie daję , szczególnie,że dosłownie dwa tygodnie temu Djoković wręcz rozbił Andiego 6:1 , 6:3 w Chinach

Od siebie proponuję zagrać dzisiaj dwa mecze
Club Brugge vs. Genk
Gent vs. Charleroi
Oba te spotkanie będę grał "gospodarz strzeli powyżej 1.5 gola Smile
Szansa jest duża a kurs 2.15 i 2.10 uważam za bardzo wysoki i opłacalny Jerk


RE: Ciekawe typy - Yabuza - 12-11-2015 20:14

5 na 6 weszło źle?

Więc nie wiem w czym problem macie Smile? To nie była lekka przesada byłem do Lecha pewien, ale pisać 100% nie będę z wiadomego powodu. Co do Andy Murray, faktycznie nie weszło, lecz wiadomo nie ma analizy która pozwala na 100% trafiania wszystkich meczów. Panowie, którzy oglądają dosłownie każdy mecz tenisa, przykro mi nie mam czasu na oglądanie każdego dosłownie meczu Smile


Miałem trochę przerwę bo byłem zajęty. Jeśli wszystko będzie ok to ruszam znowu jutro Smile

UWAGA
Jednak wyczaiłem coś dzisiaj, bo tak teraz zerknąłem

Ekwador vs Urugwaj
Wygra: Ekwador (90%)
Kurs: 1,83



RE: Ciekawe typy - Yabuza - 13-11-2015 09:17

Live:
Fangzhou Liu vs Naomi Osaka
Wygra: Naomi Osaka (1,53)



RE: Ciekawe typy - Yabuza - 13-11-2015 11:06

RB Leipzig vs Pogoń Szczecin
Wynik: RB Leipzig
Kurs: 1,60

Niger vs Kamerun
Wynik: Kamerun
Kurs: 1,91


Argentyna vs Brazylia
Wynik: Brazylia
Kurs: 3,00



RE: Ciekawe typy - jebak - 13-11-2015 17:02

Może jeszcze Niger strzeli 4 gole Smile


RE: Ciekawe typy - Yabuza - 13-11-2015 17:48

zostało 5 min jak strzeli masz kurs 13 XDD Chociaż wątpie w to Tongue


RE: Ciekawe typy - Yabuza - 13-11-2015 19:18

Co do meczu Argentyna vs Brazylia radzę ostrożnie grać, bo słyszę różne plotki tzn za dużo osób stawia na Brazylię gruby hajs a wiecie co to oznacza...