Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik Inwestycyjny full2000 ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dziennik Inwestycyjny full2000 ! (/Temat-Dziennik-Inwestycyjny-full2000-122015)

Strony: 1 2


RE: Dziennik Inwestycyjny full2000 ! - Miedziany - 15-11-2015 13:31

Ładnie Ci idzie Big Grin Powodzenia ;d


RE: Dziennik Inwestycyjny full2000 ! - full2000 - 15-11-2015 13:59

(15-11-2015 13:05)outdoor napisał(a):  revadburst = scam

oficjalny temat dot. rab jest tutaj http://zarabiam.com/Temat-revadburst-150-121851 i tam możesz wygłaszać opinię a nie mi tutaj offtop robisz Big Grin
Jeżeli już mam się zniżyć i odnieść do tego co napisałeś to status programu jest problematyczny. Program wypłaca bez problemu na Payza (wypłaty są natychmiastowe) ja akurat z tego procka inwestowałem natomiast z tego co słyszałem są problemy z bitcoin'ami oraz PM. Kolejna kwestia o czym pisałem - spadki naliczeń.
Także ogar tam ... Exclamation
Edit: uuu ban... no ok, można i tak Wink


RE: Dziennik Inwestycyjny full2000 ! - full2000 - 18-11-2015 00:49

Dokupiłem jedną paczkę w HQRevShare za repurchase balance, na dzień dzisiejszy stan moich aktywnych adpkack'ów w tym programie wynosi 25.
Ważne informacje dla osób inwestujących w tych samych programach co ja - min. wypłaty w HQRevShare zostało podniesione do $20 a w GlobalTrafficAds w każdej chwili może wrócić obowiązek wy-surfowania 10 x reklam dziennie Wink


RE: Dziennik Inwestycyjny full2000 ! - full2000 - 20-11-2015 18:01

Dokupiłem jedną paczkę w HQRevShare za Re-purchase Balance,
na dzień dzisiejszy posiadam 26 aktywnych adpack'ów w tym programie.

Global Traffic Ads po raz kolejny nie uporało się z timerem i przywróceniem obowiązku surfowania
10 x reklam dziennia co miałoby się przełożyć na większą stabilność programu także jeszcze musimy poczekać. Smile

W RevAdBurst sytuacja jest bardzo niestabilna. Naliczenia to zaledwie ponad 1 %
Swoją drogą udało mi się osiągnąć limit 200 adpack'ów start (większość zakupiona za repurchase)
w tym programie jednak nie ma to wymiernego przełożenia na efekty ...

W między czasie zajmuję się wieloma innymi rzeczami o których nie będę tutaj pisał,
jednak to o czym mogę wspomnieć - planuję wejście do kolejnego programu który ma być najstabilniejszym
z tych w których aktualnie uczestniczę lub uczestniczyłem a jak będzie to się ofc. okaże Smile
Tak więc, mam nadzieję że już niedługo pojawiające się wpisy będą dużo ciekawsze ! Smile

Na razie to tyle z mojej strony, życzę Wszystkim powodzenia ! Wink


RE: Dziennik Inwestycyjny full2000 ! - full2000 - 22-11-2015 14:59

Witam!,

Zamykają mi się pierwsze adpack'i w GlobalTrafficAds, pierwsza paczka za $5 wypracowała $6, kolejne dwie dały $12 a jutro zamykają się kolejne 4 Wink Dokupiłem także jedną paczkę za repurchase jak na "zarabiającego inwestora" przystało Jerk2

Z pozytywnych informacji cieszy mnie sytuacja w HQRevShare się ustabilizowała (~3,4% dziennie). Jutro wypłacam $$ z HQRevShare oraz GlobalTrafficAds. Możliwe jest że w połowie grudnia powróci VenturePlugTraffic w którym mam ulokowane troszkę dolarów aczkolwiek jest to wątpliwe
i tak jeszcze żeby nie było zbyt dobrze w revadburst nadal lipton... naliczenia oscylują na poziomie procenta.

Myślę że do przyszłego weekendu wyrobię się z wejściem do piątego projektu. Będzie to revshare połączony z matrycami. Wtajemniczeni mogą się domyślać jaki to program aczkolwiek nie jest to jakaś tajemnica i mogę wysłać link na pw, natomiast nie ukrywam że wolał bym się wstrzymać do momentu w którym wszystko będzie dokładniej opisane na moim blogu.


Nie podoba mi się forma prowadzenia dziennika, niestety na razie tak to będzie wyglądało.
Do końca msc. zrobię podsumowanie - ile zarobiłem na rev shares

Piszcie, czy chociaż ktoś czyta te moje ''elaboraty''? Powodzenia zarabiacze & inwestorzy Wink

edit: dokupiona kolejna paczka w HQRevShare z Re-purchase Balance.
edit2: zleciłem minimalną wypłatę z revadburst, na szczęście jeszcze płaci na payza instant ...
edit3: do końca msc. wyznaczę cel Wink


RE: Dziennik Inwestycyjny full2000 ! - full2000 - 12-12-2015 21:46

Długo nic nie pisałem ...

Powód jest taki - życie mnie przytłoczyło, nie chcę się wdawać w szczegóły ale powoli z wszystkim wracam do normy. Oczywiście jest mi przykro że tak wyszło bo chciałem dziennik prowadzony sumiennie niestety stało się tak z przyczyn częściowo niezależnych ode mnie ale dosyć tego lamentu ...

Revadburst się zescamiło totalnie, z ventureplugtraffic może coś jeszcze da zarobić bo strona wróciła aczkolwiek nie miałem czasu na zapoznanie się z sytuacją wewnątrz tegoż programu.

Z globaltrafficads nadal wypłacam regularnie i to jest filar moich inwestycji Revenue Shares.

W HQ i GTA dokupuję kolejne paczki za Re-purchase balances. W HQ zleciłem 20 baksów na payzę i kolejne $20 niebawem będzie dostępne do wypłaty.

Wiadomo przez to wszystko nie wyrobiłem się z celem i założeniami, myślę że w przyszłości jeszcze wrócę do inwestowania w rs bo to zawsze fajnie zarobiony pieniądz aczkolwiek nie ukrywam że w ostatnim czasie całą moją uwagę przyciąga ppi - lepsze pieniądze i mniejsze ryzyko Wink

Na temat tego czym jest ppi przeczytasz w tym oto temacie http://zarabiam.com/Temat-Czym-jest-PPI-124820

Robiąc takie małe podsumowanie, wstrzymał bym się z inwestycją swoich pieniędzy do HQ.
Jeżeli ktoś na prawdę stoi przed dylematem wybrania programu rs to na pw mogę polecić jeden konkretny. Wink

Pozdrawiam serdecznie.


RE: Dziennik Inwestycyjny full2000 ! - full2000 - 20-12-2015 22:49

Witam, za jakiś czas będę zakładał dziennik ppi bo jak zapewne większość z Was się orientuje - w tym jestem dobry. Dlatego też z prowadzenia aktualnego dziennika rezygnuję ponieważ wypłaciłem z tych programów Revenue Shares co się dało i zwinąłem się z możliwą kasą. Natomiast jeżeli kogoś dalej interesuje kwestia RS to będę wchodził do jednego, konkretnego programu (i na nim mam zamiar oprzeć swoje dotychczasowe inwestycje) gdyż i tak nie miałbym czasu na więcej...

Upraszczając i Podsumowując :
* Nowy dziennik będzie prowadzony z zarabiania na ppi (Pay Per Installs)
+ jeden program revenue shares (jaki to się jeszcze dowiecie w swoim czasie) Smile

Pozdrawiam serdecznie i zapraszam wkrótce do mojego nowego dziennika pracy,
który będzie prowadzony z większą ilością konkretów i mniejszą il. lania wody ! Smile


RE: Dziennik Inwestycyjny full2000 ! - full2000 - 27-01-2016 16:02

Proszę o zamknięcie tego tematu dla uniknięcia niepotrzebnego bałaganu.
Tak jak pisałem wcześniej, postanowiłem prowadzić nowy Dziennik Pracy,
w lepszej formie. Nowy wątek będzie stanowił informacje dotyczące tego co
robię w kwestii Pay Per Installs oraz jedną konkretną inwestycję - polecam! Smile

Link do nowego dziennika - http://zarabiam.com/Temat-full2000-Dziennik-Pracy-PPI-Inwestycja-127811


Dziennik Inwestycyjny full2000 ! - Majka - 27-01-2016 18:05

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.