Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ks. Krzysztof Charamsa: Jestem gejem - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Ks. Krzysztof Charamsa: Jestem gejem (/Temat-Ks-Krzysztof-Charamsa-Jestem-gejem-121996)

Strony: 1 2 3


Ks. Krzysztof Charamsa: Jestem gejem - overlord25 - 03-10-2015 16:44






RE: Ks. Krzysztof Charamsa: Jestem gejem - Mafesto - 03-10-2015 17:22

Nie oglądałem ale nasuwa się pytanie: A co z celibatem?


RE: Ks. Krzysztof Charamsa: Jestem gejem - Artinesse - 03-10-2015 17:27

Księży to nie obowiązuję <śmiech>.


RE: Ks. Krzysztof Charamsa: Jestem gejem - szykiryki - 03-10-2015 17:28

Jak dla mnie liczy na wystep w "tancu z gwiazdami" czy własne pasmo w telewizji śniadaniowej. Tworzenie całej, medialnej otoczki tuż przed premierą własnej książki to rzeczywiście akt mega odwagi... Ksiązka we Włoszech jest tuż po premierze, na PL już jest przetłumaczone, wiec lada dzien się pojawi.
Bycie gejem mnie nie interesi, ale fakt, że dorabia jakąś homofobiczną ideologię całego KK i jednocześnie od WIELU LAT żyje ze swoim partnerem? Szczyt hipokryzji. Może bzykać kogo chce- czy to panne czy chłopaka (byle nie dzieciaka), ale złamanie podstawowej zasady wiary, którą wyznaje, czyli życie w celibacie (tutaj można się sprzeczać lub nie, ale zasada istnieje, wiec wstępując w stan duchowny trzeba się z tym liczyć) to lata zakłamania i figa, a nie powołanie. Bycie gejem dla mnie nie ma tutaj większego znaczenia, choć ten niby koming ałt dotyczy głównie orientacji seksualne, księżulek Ch. zapomniał jednak, że powinien zrezygnować z kapłaństwa w momencie, w którym się z kimś związał- to byłby rzeczywisty akt heroizmu.


RE: Ks. Krzysztof Charamsa: Jestem gejem - mateusz2045 - 03-10-2015 17:31

Do gazu z nim


RE: Ks. Krzysztof Charamsa: Jestem gejem - daniel42na - 03-10-2015 17:41

Cyniczny skur.. robi ten szum dla kasy. Undecided
"Rodziny homoseksualne" ...nooo to dowalił do pieca Big Grin


RE: Ks. Krzysztof Charamsa: Jestem gejem - twardy - 03-10-2015 17:56

Tak bardzo mi to wszystko jedno z tego powodu. Nie moja dupa Smile Dopoki jego partnerem nie jest nieletni ministrant to niech sie rypia ile chca.


RE: Ks. Krzysztof Charamsa: Jestem gejem - rozekrr - 03-10-2015 18:05

Jak zobaczyłem w TV, to mi aż żal... CHŁOPAK DZIEWCZYNA, NORMALNA RODZINA!


RE: Ks. Krzysztof Charamsa: Jestem gejem - Squnek - 03-10-2015 18:55

Aż Bóg się zaśmiał. Jerk2 Ksiądz gej .. Rolleyes To ciekawe co on robi w kościele.. facepalm Jak widać im też już się w dupach całkiem przewraca.


RE: Ks. Krzysztof Charamsa: Jestem gejem - Kickster - 03-10-2015 19:47

Ja to az sie boje zeby moj syn nie zostal gejem, bo jak teraz taka papka w tv i cenzurowanym fejsie, to az strach pomyslec co bedzie pozniej.