Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Mentoring SUB-SMS - mysc - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Mentoring SUB-SMS - mysc (/Temat-Mentoring-SUB-SMS-mysc-121994)

Strony: 1 2


Mentoring SUB-SMS - mysc - mysc - 03-10-2015 15:23

MENTORING SUB_SMS
*LEADNETWORK*


Mentoring powstał z myślą o osobach nowych w „branży”. Mimo tego, że jest kierowany głównie do osób początkujących bez lub ze znikomym doświadczeniem w tej dziedzinie, bardziej doświadczone osoby również znajdą coś dla siebie. Opisałem temat z "ofertą" jako "innowacyjna grupa" i już śpieszę z wyjaśnieniem dlaczego. W „grupie sub-sms” nie tylko ja jestem autorem poradników. Byłoby to zbyt ograniczające i dużo mniej efektywne niż korzystanie również z wiedzy innych praktyków zarabiania. By zapewnić niezbędną do zarabiania wiedzę, znaczną część dochodu z prowizji z programów partnerskich, przeznaczam na inwestycje w nowe poradniki. Dzięki temu każdy członek grupy ma szansę zmieniać, udoskonalać i rozwijać swoje sposoby działania bez ponoszenia żadnych dodatkowych kosztów.
Oprócz przedstawiania konkretnych metod postępowania, do Twojej dyspozycji oddaję również teksty wspomagające, motywujące oraz budujące odpowiednie nastawienie. Zrobię co w mojej mocy byś stał się niezależnym e-biznesmenem, który wymyśla – a nie czeka na gotowe nisze - oraz dokładnie wie jak i gdzie je reklamować.

POZNAJ PEŁNĄ OFERTĘ I DOŁĄCZ DO NAS JUŻ TERAZ!



.


RE: Mentoring SUB-SMS - mysc - GaCeL - 18-10-2015 18:32

Dlaczego nie odpisujesz na PW i GG?


RE: Mentoring SUB-SMS - mysc - mysc - 18-10-2015 18:44

Cześć !
Odpisuję na wszystko Smile Mam natłok wiadomości, więc mogłeś mi "zniknąć" w tłumie jeśli chodzi o gg. Co do PW to niestety nie dostałem od Cb żadnej wiadomości Smile Już się odzywam.

Pozdrawiam i przepraszam jeśli Cię pominąłem Smile


RE: Mentoring SUB-SMS - mysc - JustinTime - 20-10-2015 23:29

Preferujesz lepsze taktyki na subach sms, czy premium? Chce zacząć pracę na premium interesuje mnie dobra konwersja. Na subach też działam ale to zalezy co Ty preferujesz


RE: Mentoring SUB-SMS - mysc - mysc - 21-10-2015 09:59

Witam !

Nazwa tematu moze byc trochę myląca - "sub_sms" odnosi się do ogólnie rozumianej metody zarobku w internecie przy pomocy sms'ów Smile

To czy wolisz zarabiać na subskrypcjach czy na sms'ach premium, zostawiam Tobie. Jedna i druga forma ma swoje wady i zalety.

Każdego interesuje wysoka konwersja i z góry mówię, że trzeba na nią zapracować - nie mam jednej złotej metody, którą przekazuje. Udostępniam poradniki opisujące wiele możliwości zarabiania w ten sposób. Grupa z założenia jest "organizmem żywym", który rośnie w miarę istnienia - tak więc poradników będzie coraz więcej.

Zasady działania grupy są opisane w temacie z ofertą. Zapraszam Smile


RE: Mentoring SUB-SMS - mysc - mysc - 28-10-2015 17:03

Grupa cały czas się rozwija. Zapraszam serdecznie do współpracy Smile


RE: Mentoring SUB-SMS - mysc - helix - 01-12-2015 21:26

Co nic nie odpisujesz?


Odp: Mentoring SUB-SMS - mysc - jupp82 - 01-12-2015 21:53

Kolega na sporo roboty z ogarnieciem grupy to raz ( klopoty w sensie robione przez social media a Mysc jest takim Gosciem ktory nie lubi nie wywiazywac sie z zadania). Dwa w pierwszym poscie sa podane godziny gdy jest dostepny i wierzaj mi jest wtedy bardzo pomocny. Trzy Kazdy ma zycie prywatne Odrobine CierpliwosciWink

Tapnięte....


RE: Mentoring SUB-SMS - mysc - AnnaKa - 02-12-2015 19:23

Zawsze można napisać do mentora HotCash, który jest codziennie na gg dostępny przez kilkanaście godzin Big Grin Nawet o 2-3 w nocy sie zdarzy Smile


RE: Mentoring SUB-SMS - mysc - jasieeks - 02-12-2015 19:26

(02-12-2015 19:23)AnnaKa napisał(a):  Zawsze można napisać do mentora HotCash, który jest codziennie na gg dostępny przez kilkanaście godzin Big Grin Nawet o 2-3 w nocy sie zdarzy Smile

Skromny Lol

A mi 2 tyg. nie odpisujesz, chyba już lepiej się czujesz? Lol