Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
✪ Profesjonalny i PRAWDZIWY MENTORING rozwijany od stycznia 2015 roku! ✪ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: ✪ Profesjonalny i PRAWDZIWY MENTORING rozwijany od stycznia 2015 roku! ✪ (/Temat-%E2%9C%AA-Profesjonalny-i-PRAWDZIWY-MENTORING-rozwijany-od-stycznia-2015-roku-%E2%9C%AA-121991)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21


RE: [NOWOŚĆ] MENTORING SUB-SMS - mysc - TheMe - 04-10-2015 11:50

Powiem tak:
Kolega podpowiedział mi, że uczciwie i skutecznie pomagasz, lecz jeszcze się zastanowię z powodu braku czasu. Z tego powodu mam pytanie:
Jest jakiś limit czasowy dotyczący zapisywania się?


RE: [NOWOŚĆ] MENTORING SUB-SMS - mysc - mysc - 04-10-2015 12:17

W tej chwili nie ma, ale nie wykluczam że się pojawi - o czym powiadomię odpowiednio wcześniej w tym temacie oraz w dzienniku Smile


RE: [NOWOŚĆ] MENTORING SUB-SMS - mysc - miki87 - 04-10-2015 21:09

Czy jesteście w stanie określić zyski jakie będzie się osiągało w początkowej fazie i jakie jest tempo ich zwiększania. Oczywiście przy zaangażowaniu z mojej strony. POzdrawiam


RE: [NOWOŚĆ] MENTORING SUB-SMS - mysc - liroypl - 04-10-2015 23:17

Złożyłem podanie. Zobaczymy co z tego będzie i o ile mnie zaakceptujesz jak wygląda z tobą współpraca Smile


RE: [NOWOŚĆ] MENTORING SUB-SMS - mysc - Funnybunny - 05-10-2015 11:45

Zarejestrowałem się z refów
+ wysłałem PW Smile


RE: [NOWOŚĆ] MENTORING SUB-SMS - mysc - mysc - 05-10-2015 12:45

(04-10-2015 21:09)miki87 napisał(a):  Czy jesteście w stanie określić zyski jakie będzie się osiągało w początkowej fazie i jakie jest tempo ich zwiększania. Oczywiście przy zaangażowaniu z mojej strony. POzdrawiam

Pozwól, że odpowiem w trochę abstrakcyjny sposób Smile

"Osoba A" i "Osoba B" mają dwu-letni staż na forum. "Osoba A", po dwóch latach, zarabia już w miarę regularnie 200zł dziennie, a "Osoba B" zarobiła 200zł w ciągu dwóch lat. Dlaczego, mając dostęp do takich samych materiałów i taki sam staż na forum, "Osoba A" poradziła sobie lepiej? Jak się rozejrzysz, to na forum znajdziesz żywe przykłady osób A i B Smile

"Osoba A" się nie poddaje, próbuje, testuje, udoskonala, a "Osoba B" uważa, że całe to zarabianie to jakiś pic na wodę i poddaje się po pierwszych próbach. Skąd się biorą takie różnice ? Moim zdaniem wynikają z nastawienia, wobec tego nie jestem w stanie określić kto i jak zinterpretuje prezentowane teksty.

Jeżeli jesteś "Osobą A" z pewnością członkowstwo w grupie znacząco przyśpieszy Twój rozwój w zarabianiu online Smile Jeżeli jesteś "Osobą B", zrobię co w mojej mocy żebyś stał się "Osobą A" Smile

Niestety nie mam żadnej złotej, jedynej, skutecznej metody - którą Ci przekażę i zaczniesz osiągac coraz większe zarobki, w dodatku ze stałym tempem ich zwiększania Smile


RE: [NOWOŚĆ] MENTORING SUB-SMS - mysc - bossos - 05-10-2015 13:33

Ile zarobiłeś na subach?


RE: [NOWOŚĆ] MENTORING SUB-SMS - mysc - HinaruPl - 05-10-2015 17:41

PW poszło.
Z zniecierpliwieniem czekam na odp Smile


RE: [NOWOŚĆ] MENTORING SUB-SMS - mysc - BabyBuns - 05-10-2015 21:32

(04-10-2015 21:09)miki87 napisał(a):  Czy jesteście w stanie określić zyski jakie będzie się osiągało w początkowej fazie i jakie jest tempo ich zwiększania. Oczywiście przy zaangażowaniu z mojej strony. POzdrawiam

Wszystko zależy od Ciebie. Zaczynając współpracę z mysc zarabiałem grosze na skracaniu. Po wielu rozmowach, konsultacjach, wspólnych pomysłach zacząłem zarabiać kilkadziesiąt złotych dziennie. Także do przodu i nie poddawać się Wink


RE: [NOWOŚĆ] MENTORING SUB-SMS - mysc - VinXin - 06-10-2015 02:52

Informację o rozpoczęciu mentoringu sub-sms dostałem na pocztę (co jest logiczne skoro masz mój mail w bazie mailingowej Lol ). Przez ostatni miesiąc byłem mało aktywny - dużo spraw związanych z własną firmą. Na dniach będę miał już więcej czasu, tak więc wrócę do "zabawy" ze skracaniem - swoją drogą parę fp 5k+ się pojawiło zrobionych od zera, więc praca nabierze rozpędu. Możliwe, że po ogarnięciu do końca zaplecza na skracanie (około 5-6 baz dodatkowo) nie licząc tego co już zrobiłem odezwę się w celu dołączenia do Twojego mentoringu sub-sms. Na chwilę obecną nie mam co narzekać na naszą współpracę i mogę Cię polecić każdemu, kto szuka mentora, który podchodzi do sprawy normalnie i rzeczowo.