Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
✪ Profesjonalny i PRAWDZIWY MENTORING rozwijany od stycznia 2015 roku! ✪ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: ✪ Profesjonalny i PRAWDZIWY MENTORING rozwijany od stycznia 2015 roku! ✪ (/Temat-%E2%9C%AA-Profesjonalny-i-PRAWDZIWY-MENTORING-rozwijany-od-stycznia-2015-roku-%E2%9C%AA-121991)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21


RE: [NOWOŚĆ] MENTORING SUB-SMS - mysc - saucer66 - 01-01-2016 20:31

Rowniez zarejestrowalem sie na 3 portalach , wyslalem priv z odpowiedzia na pytania oraz napisalem na gg Smile Czekam z niecierpliwoscia na odpowiedz .


RE: [NOWOŚĆ] MENTORING SUB-SMS - mysc - mysc - 02-01-2016 01:02

W forumowym głosowaniu udało mi się uzyskać najwyższą ilość głosów w kategorii "Mentor 2015 roku". Dziękuję bardzo wszystkim którzy oddali na mnie głos i gwaranatuję, że zrobię wszystko co w mojej mocy by jakość "usług" stale rosła Smile Jest mi o tyle miło, że nie prosiłem nikogo o głosy Smile


@[eastern], odpowiedź na Twoje pytanie jest TUTAJ


Na wszystkie wiadomości odpowiem jutro Smile


EDIT :

@[eastern] włącz system PW, nie mogę Ci odpowiedzieć. Proszę o informacje gdy już go włączysz :>

.


RE: [NOWOŚĆ] MENTORING SUB-SMS - mysc - eastern - 03-01-2016 13:55

Już włączyłem, powinno być ok.
Edit:
Kiedy mogę się spodziewać zatwierdzenia na forum?


RE: [NOWOŚĆ] MENTORING SUB-SMS - mysc - Noozer - 06-01-2016 21:40

Zgłoszenie wysłane, czekam na odzew Smile


RE: [NOWOŚĆ] MENTORING SUB-SMS - mysc - Dzarooo - 07-01-2016 13:40

PW wyslane, czekam na odzew Wink


RE: [NOWOŚĆ] MENTORING SUB-SMS - mysc - mysc - 08-01-2016 00:07

Informuję, że na wszystkie dzisiejsze PW odpowiem dopiero jutro wieczorem Sad


RE: [NOWOŚĆ] MENTORING SUB-SMS - mysc - osinex - 08-01-2016 11:59

Hej, odpowiem jutro wieczorem. Piszę żebyś wiedział, że nie olewam sprawy - przepraszam, że to tak długo trwa. Odpowiedź po 2 dniach na moją wiadomość do mysc.

Myślę żę to mówi wszystko o jego podejściu do całej sprawy.
Ja jestem zachwycony Smile


RE: [NOWOŚĆ] MENTORING SUB-SMS - mysc - mysc - 08-01-2016 12:17

(08-01-2016 11:59)osinex napisał(a):  Hej, odpowiem jutro wieczorem. Piszę żebyś wiedział, że nie olewam sprawy - przepraszam, że to tak długo trwa. Odpowiedź po 2 dniach na moją wiadomość do mysc.

Myślę żę to mówi wszystko o jego podejściu do całej sprawy.
Ja jestem zachwycony Smile

Jesteś jedyną osobą - którą w ten sposób przełożyłem (w czym nie widze nic złego, skoro podałem Ci konkretny termin), ze względu na to że chciałem odpowiedzieć w sposób wyczerpujący. Codziennie rozmawiam z kiludziesięcioma osobami i najzwyczajniej w świecie brakuje mi czasu. Jeżeli nie jesteś zadowolony - proponuję zrezygnować, ale wątpie że znajdziesz kogokolwiek innego kto zaangażuje się w pomaganie bardziej ode mnie.
EDIT : @[osinex], odpowiedziałem na Twoją wiadomość.

W razie gdyby pojawiły się dalsze zarzuty - na całym mentoringu zarobiłem zaledwie 750zł na czysto (poleceni zarobili ponad 21000zł) w 3 miesiące, co daje 250zł/miesiąc - przy codziennym kilkugodzinnym zaangażowaniu. Gdybym "olewał" sprawę - już dawno bym z tego zaangażowania zrezygnował - bo wyniki finansowe nie są satysfakconujące.

Wczoraj odpowiedziałem NA WSZYSTKO około 12.00 - ale do godziny 24.00 zebrało się kolejnych kilkanaście wiadomości, na które odpowiem dzisiaj wieczorem. Nie jestem robotem.


RE: [NOWOŚĆ] MENTORING SUB-SMS - mysc - osinex - 08-01-2016 13:49

Hej hej hej! Big Grin Ale to nie była żadna ironia ani nic..
Napisałem do cb PW i czekałem na odpowiedź dostałem informacje, że o mnie pamiętasz nie olałeś i że odpiszesz jak będziesz miał czas, to normalne a to że mnie o tym poinformowałeś strasznie mi sie podoba bo pokazuje, że poważnie podchodzisz do sprawy i szanujesz swoich podopiecznych Idea

Postanowiłem napisać o tym na forum, bo naprawde podobają mi się działania takie jak to pw które przytoczyłem!

Mój poprzedni post to nie była ironia a szczera pochwała.

Trochę się nie zrozumieliśmy Big Grin

PS: Nasza korespondencja zazwyczaj urywa się kiedy dostaje odpowiedzi na swoje pytania, nie dlatego że działam jak jakaś pijawka i tylko to mnie obchodzi tylko doskonale wiem no może nie doskonale Big Grin Ale jestem w stanie sobei wyobrazić ile pracy masz z tą grupą dlatego nie zasmiecam ci skrzynki wiadomościami typu : "Dzięki" "Zmiana stawki faktycznie może być dobrym pomysłem ! "


RE: [NOWOŚĆ] MENTORING SUB-SMS - mysc - mysc - 08-01-2016 14:00

Wybacz, od razu uznałem że to ironia facepalm Co jakiś czas mi się trafia negatywna opinia i byłem pewny, ze to właśnie ten moment. Mój błąd facepalm

Dziękuję bardzo za wyrozumiałość i zrozumienie, ze nie jestem w stanie się dwoić i troić Smile Pozdrawiam i zyczę coraz wyższych zarobków Smile