Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Programy typu HYIP - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: HYIP (/Forum-HYIP-348)
+--- Wątek: Programy typu HYIP (/Temat-Programy-typu-HYIP-121975)

Strony: 1 2


Programy typu HYIP - Bidbar96 - 03-10-2015 10:16

Witam
Od jakiegos czasu planuje wejsc w jedne z HYIP-ow tj, MPA/TM/HQrevshares lub cos innego.
Na chwile obecną najlepszą opcją wydaje mi sie HQ. Mam kilka pytan do osób siedzących w temacie długo.
Jak sądzicie, obecnie opłaca się wchodzic w ten program? (dziala od 08.2015)
Jak wiadomo roznie to bywa z tymi piramidami finansowymi.
Jak długo ten program jeszcze pociągnie? Nie chodzi mi o dokładny czas, mniej wiecej... pare miesiecy? pol roku? rok?


RE: Programy typu HYIP - rcielak - 03-10-2015 10:24

Moze rok, a moze do jutra. To samo ze wszystkimi wymienionymi przez Ciebie programami. Nikt nie zna dnia i godziny zescamienia sie projektu.


RE: Programy typu HYIP - banipunz - 03-10-2015 10:30

Jeśli chcesz zainwestować dużo to w TM'a, zaś jeśli trochę mniej to w HQ.
MPA bym sobie odpuścił, jakoś nie darze go sympatią Smile


RE: Programy typu HYIP - Bidbar96 - 03-10-2015 10:34

No mam ok 250-300$ na inwestycje


RE: Programy typu HYIP - komorxd - 03-10-2015 12:41

Moim zdaniem z taką kwotą najlepiej wejść w HQ sam zainwestowałem tam 95 $.Ile pociągnie ? Dokładnie nie wiem ale myślę że do końca tego roku spokojnie, więc można sporą sumkę zgarnąć. Dlaczego myślę że potrwa co najmniej do końca tego roku ?
- Aktywność właściciela, codziennie są pisane minimum 2 posty z jego strony
- Można z nim porozmawiać osobiście na skype
- Non stop dołączają nowi użytkownicy
-Nie jest to żaden anonim jest jego profil na facebooku więc można sprawdzić kolesia.
-duży hajs xD
Jeżeli masz jakieś pytania pisz na pw.


RE: Programy typu HYIP - osk4rr - 03-10-2015 12:46

Z taka kwota bez wahania wszedlym w VenturePlugTraffic. Jest to po prostu kopia MPA ktore dziala juz ponad 6 miesiecy Smile Samo mpa natomiast odradzam bo nie wiadomo jak to z nim bedzie, admin fajny placi i w ogole ale ostatnio spadly naliczenia. Dlatego polecam VPT mozesz wbic u mnie z refa Smile


RE: Programy typu HYIP - full2000 - 03-10-2015 18:13

Polecam GTA, VPT ewentualnie HQ. Opisy tych programów znajdziesz na moim blogu (link w sygnaturze)


RE: Programy typu HYIP - Bentley1 - 04-10-2015 08:37

Polecam global traffic ads program jest świeży, nie ma nawet miesiąca, naliczenia są fajne około 4 % dziennie, a paczki kosztują od 5 $ i zarabiają od 120 do 130% Smile


RE: Programy typu HYIP - Kemesz - 04-10-2015 09:25

Jak dla mnie Passive Smile


RE: Programy typu HYIP - todek78 - 04-10-2015 19:41

Polecam adbrook. Mimo, ze jest już kilak miesięcy na rynku, to codziennie kilkaset nowych rejestracji, wproawdzają reklamy płatne dodatkowo Login Ads, będą cashlinki, także 20% przymusowej reinwestycji powoduje ze program na zadatki na dłuzsze działania, pnie się w rankingu alexa. Tu w 2-3 miesiące zrobisz 200-3005 i wtedy możesz zainwestować w TM. Jak byś miał pytania, to służę pomocą