Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Najlepszy Antywirus - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Najlepszy Antywirus (/Temat-Najlepszy-Antywirus-121960)

Strony: 1 2 3


RE: Najlepszy Antywirus - krysteczek - 03-10-2015 08:39

ja korzystam z AVG i ogolnie jestem zadowolony. plusem jest to, iz jest darmowy Smile


RE: Najlepszy Antywirus - Begrezen - 03-10-2015 19:04

Od paru lat niezawodny Malwarebytes Anti-Malware Sex


RE: Najlepszy Antywirus - Global - 18-11-2015 08:09

NOD32, ale z darmowych avast


RE: Najlepszy Antywirus - melodyjka - 26-10-2016 12:09

Darmowe są kiepskie. Jak złapiesz trojana to już po systemie. Mi się tak wdarł, zeżarł połowę plików i od tego czasu dziękuję bardzo. Teraz mam G Data, od pół roku i jest spokój. Kupowałam w klucz-system jeśli ktoś jest zainteresowany zakupem, bo jak na wersję legalną mają naprawdę w porządku ceny Smile


RE: Najlepszy Antywirus - Makabrycy - 26-10-2016 12:16

a ja bym zaproponował wam zamiast martwic się o wirusy rozważcie opcje zmiany sytemu operacyjnego Smile na linuxa Smile tu nie ma wirusów Smile a funkcjonalność do pracy w internecie w zasadzie bez różnicy te same przeglądarki, windowsowe programy można spokojnie instalować poprzez program Wine, chyba ze ktoś używa specjalistycznego oprogramowania, wtedy można zrobić 2 systemy na jednym komputerku. i co najważniejsze 99% oprogramowania jest darmowa Smile


RE: Najlepszy Antywirus - Squeezik - 09-11-2016 23:27

Jak wyżej. Polecam Kasperskiego mimo tego, że jest płatny.


RE: Najlepszy Antywirus - Richlook - 09-11-2016 23:50

Comodo Internet Security, używam od kiedy pamiętam i nigdy nie było problemów Smile


RE: Najlepszy Antywirus - Znajomy Inwestor - 10-11-2016 00:59

Avast - płatna wersja jedna z najlepszych na rynku, w przypadku darmowej wersji to średniawka ;p


RE: Najlepszy Antywirus - iPlusOfficial - 28-11-2016 02:24

Za to ja zamiast antywirusa polecam korzystac z mozgu i umiejetnie korzystac z interneu. Co rok/pol roku instaluje kilka antywirusow i profilaktycznie skanuje. Wynik? 0 wirusow, po prostu wiem co pobieram, wiec male szanse sa zebym wirusa zlapal.

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka


RE: Najlepszy Antywirus - kopek1993 - 13-12-2016 15:31

Korzystam z avasta od X lat i polecam!