Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik Zielonego Miedziaka - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dziennik Zielonego Miedziaka (/Temat-Dziennik-Zielonego-Miedziaka-121959)

Strony: 1 2 3


RE: Dziennik Zielonego Miedziaka - spaltooln - 08-10-2015 09:54

Początki w TM zawsze są trudne, lecz nie martw się tym. Poczekaj do kupna pierwszych "paczek" i potem już jakoś pójdzie. Smile


RE: Dziennik Zielonego Miedziaka - Miedziany - 08-10-2015 19:47

Dzień 4
Dzisiaj brak czasu xd wróciłem do domu dopiero o 20:00 także szybko wyklikałem to co miałem i już ;3



[Obrazek: dziennik4.jpg]
Dzisiaj zarobiłem: 0,11$

Gdy znajdę więcej czasu wznowie zabawę ze shorte, mam tam ok 0,25$ więc może uda mi się coś z tego dorobić xd Oczywiście zarobione hajsy z shorte zainwestuje w AdPacki na TM ;d Pierw musze zbudować jakieś zaplecze pod shorte pokerface
Dzisiaj wysłali mi startery z Pleya za free, ale nie wiem ile ich będzie... Może z dwa dadzą więc w razie czego na weryfikacje telefoniczną będą Huh


Mam jeszcze pytanie dla was:
-Ile AdPacków musiałbym kupić na TM żeby co miesiąc zarabiać jakieś chociaż 200-300 zł na nich?



RE: Dziennik Zielonego Miedziaka - Sahya - 08-10-2015 20:08

200 zł to około 50$
czyli musisz kupić 10 adpacków i co miesiąc masz 200 stówki Big Grin


RE: Dziennik Zielonego Miedziaka - Miedziany - 09-10-2015 20:17

Witajcie /Cool
Po głębszych przemyśleniach postanowiłem że kończę 'prace' z TM i będę inwestował w 'Passive byeNEO'.
Zacznę w ciągu kilku dni więc dziennik zawieszam na max tydzień impreza

Pozdrawiam Wink


RE: Dziennik Zielonego Miedziaka - komorxd - 10-10-2015 08:05

Radze tobie zacząć w hqrevshare bo moim zdaniem ten passiveb byeneo długo nie pociągnie, sam z zainwestowalem w hq 100$ jak cos to
pytaj


Dziennik Zielonego Miedziaka - daniel42na - 11-10-2015 20:48

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.