Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wielki Konkurs HOTCASH.PL - GŁOSOWANIE - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Lead.Network (/Forum-Lead-Network-393)
+--- Wątek: Wielki Konkurs HOTCASH.PL - GŁOSOWANIE (/Temat-Wielki-Konkurs-HOTCASH-PL-GLOSOWANIE-121916)

Strony: 1 2 3 4


RE: Wielki Konkurs HOTCASH.PL - GŁOSOWANIE - Krymi - 02-10-2015 15:19

Miałem dylemat między
11. Mieszkanie z basenem z Whisky i kasa dzięki HotCash!
A
8. Road to the million with the HotCash.pl!*

Ostatecznie wybrałem Road to the milion, gdyż został tu włożony ogrom pracy + świetny pomysł i zdecydowałem, że nie ma co głosować na kogoś kto zrobił sobie zdjęcie w 2minuty, a inny pracował nad filmem parę dobrych godzin/dni.


RE: Wielki Konkurs HOTCASH.PL - GŁOSOWANIE - Karewer - 02-10-2015 15:41

Jak dla mnie to 8 Smile


RE: Wielki Konkurs HOTCASH.PL - GŁOSOWANIE - koneser00 - 02-10-2015 16:59

Wybrałem numer 4 dlaczego ?? ponieważ każdy z was zdobył to co chciał spełnił marzenia , osiągnął niemożliwe a jednak numer 4 mi zaimponował ponieważ zbierali na coś na prawdę ważnego . Samochód , motocykl i inne zabawki są na jakiś czas ślub jest na stałe Smile . Gratuluje młodej parze .


RE: Wielki Konkurs HOTCASH.PL - GŁOSOWANIE - szykiryki - 02-10-2015 18:49

Dla mnie 4 i Armin oraz pazurki, pełna profeska, narzeczonej! Smile
No i najbliższy mojemu sercu, bo na artykułach i real contencie zarobione (choć nie wykluczam, że reszta też działa na prawdziwkach).
Trzymam kciuki w losowaniu.


RE: Wielki Konkurs HOTCASH.PL - GŁOSOWANIE - Majka - 02-10-2015 18:53

(02-10-2015 18:49)szykiryki napisał(a):  Dla mnie 4 i Armin oraz pazurki pełna profeska pazurki narzeczonej! Smile
No i najbliższy mojemu sercu, bo na artykułach i real contencie zarobione (choć nie wykluczam, że reszta też działa na prawdziwkach).
Trzymam kciuki w losowaniu.

Podzielam zdanie. Już wczoraj oddałam głos na 4 Smile

Ważne: Chyba dobrze zainwestował ciężko zarobione pieniążki Heart

Trzymam kciuki.
Niech wygra najlepszy


RE: Wielki Konkurs HOTCASH.PL - GŁOSOWANIE - alfonsPL - 02-10-2015 19:00

Zdecydowanie nr 4 za pokazanie, że uczciwie też da się zarobić! Smile


RE: Wielki Konkurs HOTCASH.PL - GŁOSOWANIE - broofie - 02-10-2015 19:07

Popieram wszystkich 4 poprzedników Smile


RE: Wielki Konkurs HOTCASH.PL - GŁOSOWANIE - petroskis89 - 02-10-2015 20:23

#Krymi ja wybrałem 11, to nie jest konkurs kto więcej czasu spędził na robieniu filmiku czy zdjęcia, tutaj chodzi o przekaz. na hotcashu można szybko i dużo zarobić, kto by znasz nie chciał mieszkania w tak młodym wieku? widocznie ukryty więcej zarabia od liromira i nie miał czasu na kręcenie filmiku? Poza tym widać tutaj ze ukryty zarobił 50k w miesiąc a liromir 70k w pól roku .PS napisał jeszcze ze zrobi dziennik pracy kto by takiego nie chciał widzieć?


RE: Wielki Konkurs HOTCASH.PL - GŁOSOWANIE - Mailowiec - 03-10-2015 09:04

4 w pełni zasłużone.


RE: Wielki Konkurs HOTCASH.PL - GŁOSOWANIE - eciver - 03-10-2015 09:32

(02-10-2015 20:23)petroskis89 napisał(a):  #Krymi ja wybrałem 11, to nie jest konkurs kto więcej czasu spędził na robieniu filmiku czy zdjęcia, tutaj chodzi o przekaz. na hotcashu można szybko i dużo zarobić, kto by znasz nie chciał mieszkania w tak młodym wieku? widocznie ukryty więcej zarabia od liromira i nie miał czasu na kręcenie filmiku? Poza tym widać tutaj ze ukryty zarobił 50k w miesiąc a liromir 70k w pól roku .PS napisał jeszcze ze zrobi dziennik pracy kto by takiego nie chciał widzieć?

Zważ na to, że konkurs polega na oryginalnym zaprezentowaniu swoich zarobków, a nie na ilości zarobionych pieniędzy.

Wybór był ciężki, bo i zaręczyny, i road to the million, i mieszkanie z basenem, i superkarcz. Ostatecznie padło na nr 8, ale wszystkim wspomnianym gratuluję inwencji. Wink