Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy jest możliwość napisania programu który wykonuje daną czynność ze strony www? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Programowanie (/Forum-Programowanie-364)
+--- Wątek: Czy jest możliwość napisania programu który wykonuje daną czynność ze strony www? (/Temat-Czy-jest-mozliwosc-napisania-programu-ktory-wykonuje-dana-czynnosc-ze-strony-www-121893)



Czy jest możliwość napisania programu który wykonuje daną czynność ze strony www? - danto - 01-10-2015 07:10

Witajcie. Mam takie pytanie, a mianowicie chodzi mi o to czy istnieje możliwość napisania programu, który ma polgać na tym, że ja sobie wybieram daną opcję na stronie www, program automatycznie pobiera informację ze strony i wykonuje czynność.
Czyli np. Na stronie mam opcję "Uruchom przeglądakę" i program pobiera informację a następnie klika w kordy gdzie znajduje się ikonka przeglądarki (rozdzielczość będzie zawsze ta sama)

Dane nie muszą być pobierane ze strony www, ważne żeby z jednego komputera działać na np. pięciu z tą samą czynnością

Czy jest osoba, która podejmie się wykonania takiej pracy, i ile sobie za to liczy? Odp proszę na PW lub tutaj.

Z góry dzięki za odpowiedz! Smile


RE: Czy jest możliwość napisania programu który wykonuje daną czynność ze strony www? - surfer0700 - 01-10-2015 14:02

Brzmi jak gotowe instrukcje dla iMacros. Próbowałeś może? Wink


RE: Czy jest możliwość napisania programu który wykonuje daną czynność ze strony www? - danto - 01-10-2015 14:23

A będę mógł robić za pomocą jednego komputera to sam na np.5?


RE: Czy jest możliwość napisania programu który wykonuje daną czynność ze strony www? - surfer0700 - 01-10-2015 14:36

Jeżeli na 5ciu komputerach zainstalujesz wtyczkę iMacros i ustawisz na nich ścieżkę działania to tak.


RE: Czy jest możliwość napisania programu który wykonuje daną czynność ze strony www? - danto - 01-10-2015 14:48

Okej, dzięki. Pomęczę się i zobaczę jak mi wyjdzie Wink Jak nie ma limitu reputów to dostaniesz zaraz limit, a jak są limity to jutro będę o Tobie pamiętał.


RE: Czy jest możliwość napisania programu który wykonuje daną czynność ze strony www? - rachman - 06-10-2015 19:55

W razie czego możesz uzupełnić iMacrosa ruchami myszki np. TinyTask.