Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Doładowanie z orange za kasę na PayPal (NIEAKTUALNE) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Doładowanie z orange za kasę na PayPal (NIEAKTUALNE) (/Temat-Doladowanie-z-orange-za-kase-na-PayPal-NIEAKTUALNE-12189)



Doładowanie z orange za kasę na PayPal (NIEAKTUALNE) - damal123 - 20-08-2010 17:39

Witam wszystkich. Posiadam dwa doładowania, sieci orange za 25zł. W zamian chciałbym kaskę na PayPal. Poniżej zamieszczam ofertę.

Jedno doładowanie orange 25zł: 5,5$ lub 18zł
Dwa doładowania orange 25zł : 12$


Przebieg transakcji:
1. Zgłaszasz się do mnie na gg: 8005658 (często niewidoczny) lub na PW
2. Dogadujemy się w sprawie szczegółów(ile doładowań itp.)
3. Wysyłasz pieniążki na PayPal
4. Ja wysyłam tobie kod(sam przepisuje lub wysyłam skan)
5. Cieszymy się z wymiany Smile

Chętni niech się zgłaszają na gg: 8005658. Pozdrawiam damal123.


RE: Doładowanie z orange za kasę na PayPal - paskur - 20-08-2010 21:23

Mógłbym się zamienić, ale nie masz zbyt dobrego konta na forum, chociaż 1 klijentowi musisz dac z góry, stoi ?


RE: Doładowanie z orange za kasę na PayPal - damal123 - 20-08-2010 22:02

Paskur napisałem na PW ; ) jak najbardziej mogę ja najpierw wysłać a później klient kaskę.


RE: Doładowanie z orange za kasę na PayPal - damal123 - 23-08-2010 10:56

ZOstało jedno doładowanie. UWAGA!! doładowanie orange 25zł za jedyne 5,5$ lub 18zł!


RE: Doładowanie z orange za kasę na PayPal - paskur - 23-08-2010 11:02

polcam uzytkownika Big Grin ja juz kupilem gud transakcja


RE: Doładowanie z orange za kasę na PayPal - damal123 - 23-08-2010 21:50

Nieaktualne. Interes z paskurem się udał lecz kolejny użytkownik nie był tak kulturalny, honorowy i wyrolował mnie. Dziękuję, dobranoc.