Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie na skracaniu a android - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Zarabianie na skracaniu a android (/Temat-Zarabianie-na-skracaniu-a-android-121877)



Zarabianie na skracaniu a android - BoomShort - 30-09-2015 19:33

Witam.
Mam 16 lat i chcę zacząć zarabiać
W internecie
Mam zamiar zacząć zarabiać na skracaniu linków mam dużo czasu ale mam przez pewien czas ograniczony dostęp do komputera(w naprawie) i pytanko jak zacząć na androidzie hmm spam na androidzie(telefonie) raczej odpada może blog ? Tylko jak zacząć.. W tym sensie o czym mógł by być żeby ludzie na to dużo wchodzili


RE: Zarabianie na skracaniu a android - AirWave - 01-10-2015 20:10

Sposobów jest mnóstwo (na samym forum pewnie sporo znajdziesz, wystarczy poszukać), nie wiem jak to wyjdzie jeśli chcesz wszystko robić przez telefon, bo komp zawsze będzie do czegoś tam potrzebny, ale wg mnie, skoro nie masz pomysłu to najlepiej skontaktuj się z mentorem skracania, znam jednego gościa, co za rejestrację z refów chętnie pomoże, jak chcesz to zarzucę Ci kontaktem na PW.


RE: Zarabianie na skracaniu a android - LordBeaK - 01-10-2015 20:13

Jesli spam na fb to pobierz facebook group. Zaloz fp na fb. Napisz do brozka.


RE: Zarabianie na skracaniu a android - piotrgk4 - 01-10-2015 22:59

Powiem tak
Dziś jest ciężko zarobić. Musisz ciągle szukać dziury w całym oraz wyszukiwać luki.
Jak ktoś kiedyś powiedział "Jeżeli w TV ktoś powiedział o sposobie na zarabianie to sposób jest już wypalony"
Kreatywność przede wszystkim. Pomyśl na co ty byś się złapał albo kiedy byłeś blisko żeby ktoś cię oszukał. Przemyśl to i to udoskonal Smile


RE: Zarabianie na skracaniu a android - Ast0n - 04-10-2015 12:45

Ja polecam sprzwdzić to: https://www.g2a.com
Bardzo fajna strona, na której można dużo zarobić.


RE: Zarabianie na skracaniu a android - Zaperr44 - 04-10-2015 16:33

Jeśli na androidzie to możesz pobawić się w CashPirate
Za pobieranie apk zbierasz punkty i wymieniasz na pieniądze przez tydzień da się wyciągnąć 2,50$ Wink