Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik pracy typowego laika - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dziennik pracy typowego laika (/Temat-Dziennik-pracy-typowego-laika-121874)



Dziennik pracy typowego laika - nex45 - 30-09-2015 18:32

Jestem przekonany że nikt jeszcze nie zrobił takiego dziennika pracy Big Grin Raczej nie będę tu przedstawiał nic nadzwyczajnego, najczęściej rzeczy, których osiągnąć nie mogę na chwilę obecną, bo jak sam tytuł wskazuje jestem laikiem. Sam dziennik proszę traktować z dystansem i nie hejtować mnie za bardzo Tongue


Coś o mnie Smile

Na to forum trafiłem chyba w 2013r? Na dole jest dumna data, mojej rejestracji. Mam na imię Adrian, lat 21, student marketingu, który chyba jak większość chce dużo zarobić, i się nie narobić. No to chyba tyle o mnie wystarczy.


Mój kochany dzienniczku...


W zarabianiu przez internet osiągnąłem wielki zero...oczywiście miałem tam kilka projektów (nie związanych zupełnie z premium sms czy innymi tego typu rzeczami) na których zarobiłem jakieś kwoty(były to pełne legale, nie naciąganie na smsy czy coś ;p) ale zostańmy przy standardowym zarabianiu, z którego większość korzysta. Zaczynałem wiele razy, ale chęci mijały, jak nie było efektów. Kilka dni temu koleżka zasugerował mi TrafficMonsoon, posiedziałem tam chwilę i stwierdziłem że to nie dla mnie, rzuciłem to i polazłem grać w CS'a... Aż tu 2 dni temu 28.09.2015 natchnąłem się ponownie, i UWAGA w ciągu tych 2 dni zarobiłem całe 0! Tak, jest super osiągnięcie beka No ale cóż, nie poddaje się, ponieważ widzę że statystyki wejść UU się zwiększają, więc myślę że w końcu coś sensownego wpadnie...

Cofnijmy się w czasie o całe piękne 2 dni >>>>>>>>>>>>>>

Dzień 1.

Zostałem natchniony mocą jedi, czuje że to mój czas, czas w którym pora się wzbogacić. Pełny zapału wchodzę na forum i XXXXX raz szperam po nim całym, w poszukiwaniu odpowiedzi na moje zawiłe i trudne pytania, które brzmią mnie więcej jakoś tak: "JAK ŻYĆ?". Czytam, czytam, studiuję poradniki, czytam porady, czytam dzienniki, czytam sugestie, opinie, i w końcu nastała ta chwila...Przed oczami pojawił mi się $$ a nad głową zaświeciła żarówka (jak w kreskówkach). Powiedziałem sobie że biorę los we własne ręce, i znajdę naiwnych 13 latków którzy prędzej czy później wyślą tego smsa...zauważyłem sporo pochwał przy portalu EARNSUB.PL [UWAGA OFENSYWNY REFLINK] i założyłem tam konto, stworzyłem program i próbuję znaleźć niszę, nie prosząc nikogo o pomoc i nie płacąc za poradniki. Tak skończył się mój 1 dzień.


Dzień 2.

Przed spaniem długo myślałem co zrobić z tym fantem, pytam Boga, "PANIE CO ROBIĆ?", Bóg na to: "RÓB WSZYSTKO, TYLKO KUR** NIE SPAMUJ!". I tego staram się trzymać. Wstałem rano, bo rano są największe chęci i pełna pomysłów głowa, i ruszył do boju. Pierwsze o czym pomyślałem to założyć konto na fb, potem fanpage z chwytliwą nazwą pasującą do mojego programu i jazda. Oczywiście nic to nie dało, więc rozumiem że facebook jest spalony, albo ten program jest już spalony Smile Przeżyłem lekkie załamanie że nie zarobiłem ani złotówki no ale cóż. Chociaż UU ciągle rosną Wink Nagle wpadłem na pomysłu z GG, chwilę to porobiłem, ale przypomniałem sobie że GG już nikt nie używa, więc olałem sprawę.


Dzień 3.

Motywacja lekko podupadła, ale postanowiłem jednak wypromować jakoś fanpage, więc wbiłem na stronkę like4like. W ciągłym poszukiwaniu nowej niszy, na dziś skończyłem swoją "ciężką" pracę.


I na koniec pochwalę się pięknymi statystykami bekabekabekaimprezaimprezaimpreza
[Obrazek: 3d08765cda88.jpg]


RE: Dziennik pracy typowego laika - banipunz - 30-09-2015 18:36

Treść dziennika miodna, oby zarobki też takie były Big Grin
Powodzenia! Smile


RE: Dziennik pracy typowego laika - koneser00 - 01-10-2015 21:01

PS. CHCIAŁBYM BYĆ SZANOWANYM UŻYTKOWNIKIEM FORUM, WIĘC MOŻE DASZ REPUTKE?


Troszkę tego nie rozumie . Nie myśl , że zdobędziesz szacunek poprzez reputki ja bym bardziej stawiał na aktywność , kreatywność , dobry kontakt Smile


RE: Dziennik pracy typowego laika - full2000 - 02-10-2015 10:52

Powodzenia ! Smile


Dziennik pracy typowego laika - Hybrid1990 - 05-12-2019 09:10

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.