Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pierwszy kanał na YouTube w Polsce, który wprowadził płatne subskrypcje - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Wiadomości (/Forum-Wiadomosci-117)
+--- Wątek: Pierwszy kanał na YouTube w Polsce, który wprowadził płatne subskrypcje (/Temat-Pierwszy-kanal-na-YouTube-w-Polsce-ktory-wprowadzil-platne-subskrypcje-121863)

Strony: 1 2


Pierwszy kanał na YouTube w Polsce, który wprowadził płatne subskrypcje - MaLiN - 30-09-2015 15:41

Pierwszy kanał na YouTube w Polsce, który wprowadził płatne subskrypcje NIE JEST przypadkowy.

https://www.youtube.com/channel/UCpCbTg8FQSRRN-05sTlhvaw/feed

Tak, to kanał SEJMU, dziady wszystko chcą spieniężyć.


RE: Pierwszy kanał na YouTube w Polsce, który wprowadził płatne subskrypcje - magneto - 30-09-2015 15:49

A to chytre dziady.


RE: Pierwszy kanał na YouTube w Polsce, który wprowadził płatne subskrypcje - PaidMoney - 30-09-2015 15:57

Ciekawe jeszcze, czy to wpada do państwa, czy prywatnej ręki


RE: Pierwszy kanał na YouTube w Polsce, który wprowadził płatne subskrypcje - nokira - 30-09-2015 17:13

Już zaczynałem zapominać że yt to wprowadził ;/ A co do kasy to wpada to do kasy sejmu.


RE: Pierwszy kanał na YouTube w Polsce, który wprowadził płatne subskrypcje - Captain - 01-10-2015 00:33

LOL i ktoś kto kupi?

Subskrypcje mają sens tylko na najlepszych kanałach jakichś superkontentowców, którzy dodają dużo świetnego contentu i dodają go często, a nie kilkuminutowy filmik raz na dwa tygodnie.
Czyli może u 5% znanych youtuberów warto byłoby jak dla mnie kupić taką subskrypcje.

Ale obrady sejmu? Tego to ja bym nawet za darmo nie miał ochoty oglądać.


RE: Pierwszy kanał na YouTube w Polsce, który wprowadził płatne subskrypcje - Styler - 01-10-2015 01:02

Już chyba są darmowe.


RE: Pierwszy kanał na YouTube w Polsce, który wprowadził płatne subskrypcje - nokira - 01-10-2015 11:51

No a mieli takie swietny pomysł na ekstra hajs, płatne suby ;/ co poszło nie tak?


RE: Pierwszy kanał na YouTube w Polsce, który wprowadził płatne subskrypcje - Krakersik - 01-10-2015 11:54

Ja bym tego nie chciał oglądać nawet jakby mi płacili facepalm


RE: Pierwszy kanał na YouTube w Polsce, który wprowadził płatne subskrypcje - twardy - 01-10-2015 12:06

(01-10-2015 00:33)Captain napisał(a):  LOL i ktoś kto kupi?

Jak ktos lubi sie posmiac to czemu nie? Jerk2
Najlepszy rozrywkowy kanal w Polsce.


RE: Pierwszy kanał na YouTube w Polsce, który wprowadził płatne subskrypcje - domin_dz - 01-10-2015 13:45

To nie jest oficjalny kanał sejmu.