Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Konto Leadmore - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Konto Leadmore (/Temat-Konto-Leadmore-121842)

Strony: 1 2


Konto Leadmore - armada23 - 30-09-2015 09:45

1.Nazwa przedmiotu : Konto LM
2.Opis przedmiotu : Sprzedam konto Leadmore, nie korzystam już z niego i mi nie potrzebne na koncie znajduję się 28,5zł (dane do zlecenia wypłaty nie wpisane także wystarczy dobić do 50zł i zlecić wypłatę)
Na koncie zostawiam również linki z którego promowania mi wbiło zł.
3.Zdjęcia : brak
4.Kontakt : pw
5.Cena : 12zł
6.Sposób zapłaty za przedmiot : pp


RE: Konto Leadmore - rekki - 30-09-2015 14:10

Sprzedaż konta na Leadmore według regulaminu serwisu jest zabroniona, więc nie radzę kupować ze względu na możliwość otrzymania bana w serwisie.


RE: Konto Leadmore - armada23 - 30-09-2015 14:12

Równie dobrze mógłbym dać komuś za darmo i co i nic.. nawet nikt by nie wiedział ze ktoś konta używa , nie rozumiem za co ban ale spoko


RE: Konto Leadmore - mikuss - 30-09-2015 14:14

(30-09-2015 14:12)armada23 napisał(a):  Równie dobrze mógłbym dać komuś za darmo i co i nic.. nawet nikt by nie wiedział ze ktoś konta używa , nie rozumiem za co ban ale spoko

jak tak zamierzasz lawirować to nie trzeba było pytać o zmianę e-mail
teraz wie ekipa które konto zbanować nawet po "oddaniu" go za darmo Tongue jak nap o zmianę

Się myśli chłopaku co się robi


RE: Konto Leadmore - armada23 - 30-09-2015 14:21

Haha nie ucz mnie myślenia ok ? Meil zmieniony gdyż był moim prywatnym a jakby ktoś kupił konto to by kombinowal i mógłby mieć moje prywatne konto Meil. Wiec nie rozumiem co to ma do rzeczy.. a konta lm nie używam już od pół roku używałem tylko 2 dni wleciały ledy i tyle a pomyślałem ze komuś może się przydać tym bardziej początkującym gdzie działają tydzień a nie mają ani jednego leda


RE: Konto Leadmore - Toskan - 30-09-2015 17:49

@up prztransferuj komus te kwote, rowniez na LM. Pewnie sie dogadacie Wink


RE: Konto Leadmore - armada23 - 30-09-2015 17:51

Nie bardzo rozumiem jak ? Ktos chetny na takie coś ?


RE: Konto Leadmore - Majka - 30-09-2015 18:00

Musisz najpierw napisać do: http://zarabiam.com/User-MonikaLeadmore-84795 czy zgodzi się na transfer kasy.


RE: Konto Leadmore - armada23 - 30-09-2015 18:04

No ok ale ale co z tego ? Jak nie ma chętnych żeby przygarnąć ta kasę ?


RE: Konto Leadmore - Majka - 30-09-2015 18:08

Nie ma chętnych bo jak narazie nic pewnego jest. Jak będziesz miał pozwolenie nawet ja mogę wziąść.
Zacznij od początku - pisz do Moniki czy możesz takie coś zrobić jak transfer Twoich środków na konto innego forumowicza.