Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Drobna pomoc - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Drobna pomoc (/Temat-Drobna-pomoc-121825)

Strony: 1 2


RE: Drobna pomoc - ponczek_zbk - 30-09-2015 01:22

Bardzo dziękuje za wspaniałe rady można powiedzieć ze dałeś mi kopniaka na rozpęd, uwielbiam do czegoś dążyć zaczynając od zera oczywiśćie zdaje sobie z tego bardzo dobrze sprawe ze nie ma nic za darmo i można powiedzieć ze jestem w stanie posiecić 6 godzin dziennie na pracę chciał bym własnie już robić coś kreatywniejszego niż spamować całego facebooka, jeszcze wiedza mi na to nie pozwala ale wiadomo trzeba czasu i poświecenia by coś osiągnać i jeszcze bym prosił o rady gdzie czytać i czego unikać na forum.
Bardzo dziękuję ze poswieciłeś mi odrobine czasu i wypowiedziałeś się w tak znakomity sposób Smile
Dziękuję pozdrawiam.
)

i oczywiście dla tego szukam osoby która by mnie naprowadziła na odpowiednią ścieżkę po której mam iść


RE: Drobna pomoc - chomik3 - 30-09-2015 10:52

Naucz się czegoś - jezyka programowania, kodowania stron, cokolwiek... Jak będziesz dobrym programistą to spokojnie kilka tysi zarobisz ; )
Oczywiście nie nauczysz się tego z dnia na dzień, ale można powiedzieć, że jest to pewniak


RE: Drobna pomoc - makingmoney - 30-09-2015 20:24

...


RE: Drobna pomoc - piotrgk4 - 01-10-2015 23:05

Posiadasz może jakieś zaplecze czy coś?
Jeżeli nie to może jakieś projekty? Ludziom często nie chce się robić prostych rzeczy i dla tego zlecają je innym. Poradniki możesz znaleźć w sieci i się szkolić. Jak podszkolisz się w danej dziedzinie możesz próbować przyjmować jakieś małe projekty i się bawić. Niestety początek może być niewyobrażalnie ciężki ale przede wszystkim (praca+kreatywność) * doświadczenie = zarobek Smile