Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Drobna pomoc - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Drobna pomoc (/Temat-Drobna-pomoc-121825)

Strony: 1 2


Drobna pomoc - ponczek_zbk - 29-09-2015 16:37

Witam, od niedawna poszukuję nowej pracy ale przyczyny zdrowotne niestety nie pozwalają na znalezienie dobrej pracy a i w szkole niestety
nie miałem za dobrych wyników ale kiedy przyszedł czas dorosły trzeba zacząć coś robić w kierunku zarabiania i wyprowadzenia się w końcu od rodziców i dać im odetchnąć.
Ostatnio zacząłem się zastanawiać tak naprawdę czemu ludzie wrzucają na facebooka posty typu konkursy itp wiec po błądzeniu przez internet trafiłem na to forum i po kilku minutach zrozumiałem ze to to. Dowiedziałem sie różnych ciekawostek i że z takiego intereu da się utrzymać rodzinę po ciężkiej pracy,
więc nie czekająć założyłem konto na Hotcash i kilka fake kont na facebooku
i zacząłem spamować. Chciał bym was zapytać o to czy by może znalazła się osoba z doświadczeniem która by mi najchętniej pomogła wszystko ogarnąć
wiem ze muszę stronę założyć na której będę generował ruch i za bardzo nie wiem jak to zrobić, ze stroną będzie mniejszy problem bo już kiedyś tworzyłem własne strony WWW. Wiec kto by był chętny pomoc w mojej sprawię na pewno wynagrodzę 2


RE: Drobna pomoc - Glexab - 29-09-2015 17:34

Nikt Ci za bardzo nie pomoże, najwięcej znajdziesz tutaj http://zarabiam.com/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279


RE: Drobna pomoc - ponczek_zbk - 29-09-2015 18:12

300 UU i ani jednego loadera coś robię źle ?

a masz jakieś poradniki dotyczące hotcash?


RE: Drobna pomoc - Glexab - 29-09-2015 18:21

Poradniki są ogólne do wszystkich serwisów bo wszędzie masz podobne programy ;p Musisz być cierpliwy, wiadomo, że pierwszego dnia nie będziesz miał jakiś kokosów.


RE: Drobna pomoc - ponczek_zbk - 29-09-2015 18:27

To już 2 dni i nic Sad
a ty ile zarabiasz ?


RE: Drobna pomoc - KegMan - 29-09-2015 18:38

Cytat:i zacząłem spamować
Może w tym tkwi problem. Nie wiem jak ty promujesz te programy, ale jeśli wrzucasz linki wszędzie gdzie się da to raczej nie utrzymasz z tego rodziny.
Musisz się trochę zastanowić, gdzie wrzucać linki do danego programu, jaki dopisać komentarz, by zachęcić ludzi do wpisania w programie swojego numeru telefonu, wysłania SMS'a.


RE: Drobna pomoc - ponczek_zbk - 29-09-2015 19:05

do każdego postu wklejam zdjecie i to przeważnie jest konkurs na telefon albo 16 letnia polka zgwałcona przez imigrantów i dodaje zdjecie z cenzurą i z tego jest najwiecej UU


RE: Drobna pomoc - ponczek_zbk - 29-09-2015 21:39

Jakieś pomysły na posty ?


RE: Drobna pomoc - Glexab - 29-09-2015 22:10

Bądź chociaż trochę kreatywny jak chcesz w ten sposób coś zarobić.


RE: Drobna pomoc - makingmoney - 29-09-2015 22:54

...