Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nowa odsłona FG! Informacje! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: FireGifts.pl (/Forum-FireGifts-pl-350)
+---- Wątek: Nowa odsłona FG! Informacje! (/Temat-Nowa-odslona-FG-Informacje-121819)

Strony: 1 2


Nowa odsłona FG! Informacje! - FireGifts.pl - 29-09-2015 14:09

Ruszyliśmy z nową odsłoną FireGifts.pl! Drodzy Użytkownicy mamy kilka drobnych usterek, które w najbliższym czasie zostaną poprawione!

Wszyscy, którzy mają problem z logowaniem proszeni są o kontakt - podamy nowe hasła. Smile

Czat wkrótce zostanie ponownie uruchomiony - musieliśmy zmienić serwer itp.

Większość problemów powinna dzisiaj zostać rozwiązana Smile

Odpowiadamy na Wasze wiadomości i sugestię, ale prosimy również o jeszcze trochę cierpliwości, a przede wszystkim wyrozumiałość Smile


RE: Nowa odsłona FG! Informacje! - Hajtowy - 29-09-2015 14:46

Ktoś testował wersję beta przed oddaniem jej do użytku? Bo chyba nie Jerk2
Tyle błędów w wersji finalnej nie powinno się zdarzyć. Można rzec, że jest ich mnóstwo pokerface


RE: Nowa odsłona FG! Informacje! - Zaperr44 - 29-09-2015 14:47

Nie mogę pisać na chatcie Xpokerface


RE: Nowa odsłona FG! Informacje! - TheKkok2 - 29-09-2015 15:23

(29-09-2015 14:47)Zaperr44 napisał(a):  Nie mogę pisać na chatcie Xpokerface

"Czat wkrótce zostanie ponownie uruchomiony - musieliśmy zmienić serwer itp. " Exclamation


RE: Nowa odsłona FG! Informacje! - Zaperr44 - 29-09-2015 15:46

4 Zadanie z adf.ly też nie działa , nie chce sie zaladowac smutny


RE: Nowa odsłona FG! Informacje! - Tiger_GG - 29-09-2015 15:57

Zadanie SHORTE.ST - link 4 i 5 u mnie nie działają.

Cytat:Błąd: Zadanie może zostać wykonane tylko raz na 24 godziny. Ostatni raz ukończone zostało 19 godzin temu.

Czy to oznacza że już nie będzie zadań od północy tylko 24 godz od wykonania? Wolałem poprzednie rozwiązanie to mi nie odpowiada. Prosił bym o zmianę Wink


RE: Nowa odsłona FG! Informacje! - SmigolMarek - 29-09-2015 16:18

Tak jak wyżej to rozwiązanie mi też się nie podoba. Ponadto ekran startowy (jeszcze przed logowaniem) tzn menu jest jak dla mnie trochę dziwne zbytnio zlewa się z tłem. 4 i 5 link w zadaniu shorte.st nie działa.


RE: Nowa odsłona FG! Informacje! - Zaperr44 - 29-09-2015 17:24

Też bym prosił o zmianę tych 24h bo jestem online tylko rano i nie miałbym szans na odebranie Sad


RE: Nowa odsłona FG! Informacje! - Tomuś21 - 29-09-2015 17:47

Jerk2 może wreście ogarną Smile


RE: Nowa odsłona FG! Informacje! - Roxi5017 - 29-09-2015 17:57

Panel serwisu wyglada jak typowy serwis sub sms, a myslalam, ze jakas nowa, unikalna szata bedzie. Zawiodlam sie Wink