Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Początkujący - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Lead.Network (/Forum-Lead-Network-393)
+--- Wątek: Początkujący (/Temat-Poczatkujacy-121805)



Początkujący - ponczek_zbk - 29-09-2015 01:33

Witam wszystkich, mam kilka pytań odnośnie Hotcash Jestem nowy to moje pierwsze pytanie.
Chciałbym zapytać po jakim czasie zacznę mieć jakiekolwiek przychody ?
w jakich godzinach spamować najlepiej? jakieś porady na początek ? ile kosztuje i co daje bot który spamuje facebooka? i co zrobić by nasz post udostępniał się automatycznie na tablicy po kiknięciu w link ? oraz czy hotcash jest godny polecenia ?
Pozdrawiam Smilepokerface


RE: Początkujący - Leaders - 29-09-2015 11:08

Witaj.

Cytat:Chciałbym zapytać po jakim czasie zacznę mieć jakiekolwiek przychody ?
Przychody zaczniesz mieć od razu, kiedy Twoja promocja dotrze do ludzi i będzie na tyle dobrze przygotowana, że skłoni ich do zrobienia leada na Twoją korzyść.

Cytat:w jakich godzinach spamować najlepiej?
To zależy od grupy docelowej Twojej promocji. Ogólnie rzecz ujmując najlepsze są wieczory oraz godziny poranne (6-7 rano).

Cytat:i co zrobić by nasz post udostępniał się automatycznie na tablicy po kiknięciu w link ?
Dla realizacji takiego rozwiązania musiałbyś mieć własną stronę www (poczytaj o tzw. viralkach).


RE: Początkujący - szyweg - 29-09-2015 12:06

Cytat:ile kosztuje i co daje bot który spamuje facebooka?
Ceny są różne, są takie co można ogarnąć za darmo a są takie które kosztują 50zł miesięcznie, 40$ miesięcznie, 170zł na zawsze, ogólnie rzecz biorąc musiał byś się rozejrzeć po forum Smile

Cytat:oraz czy hotcash jest godny polecenia ?
Oczywiście, że jest. Mają świetny support, szybkie wypłaty, fajne programy do promowania itp. Długo można by wymieniać Smile


RE: Początkujący - ponczek_zbk - 29-09-2015 13:42

a ile wam sie udaje wyciągnąć miesiecznie ?

Cytat:i co zrobić by nasz post udostępniał się automatycznie na tablicy po kiknięciu w link ?
Dla realizacji takiego rozwiązania musiałbyś mieć własną stronę www (poczytaj o tzw. viralkach).
[/quote]

podeślesz jakiś poradnik jak to zrobić bo ja niestety nie mogę znaleźć


RE: Początkujący - Leaders - 29-09-2015 14:24

Odezwij się do Account managera, ale najlepiej na początek poczytaj to forum i dowiedz się coś więcej na temat tworzenia stron www.

Bez podstawowej wiedzy ogólnej ciężko Ci będzie od razu wejść w bardziej zaawansowane czeluści zarabiania Wink


RE: Początkujący - ponczek_zbk - 29-09-2015 14:38

kiedyś już tworzyłem strony Smile


RE: Początkujący - Leaders - 29-09-2015 14:54

Ok, zastanów się wobec tego na czym chcesz budować ruch i w jaki sposób go monetyzować u nas Smile Możesz napisać do Account Managera i może coś wspólnie wymyślicie.


RE: Początkujący - MickeyHuntr - 19-01-2016 05:05

Już mówię, że na facebooku na samym spamie nie polecisz, większość ludzi rozpoznaje fake konta i landing page, więc albo robisz porządny własny landing page, albo nic z tego.


RE: Początkujący - Leaders - 19-01-2016 13:17

Jeżeli ktoś ma problemy z budową własnego landing page, może napisać do Mentora Krzysztofa o pomoc Smile


RE: Początkujący - AnnaKa - 23-01-2016 18:01

Tak jak Karcz napisał, jeśli ktoś chce zrobić swój własny LP lub chce bym ja mu zrobił niech do mnie napisze to zaradzimy coś Smile