Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak przenieść strone ze starego hostingu na nowy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Jak przenieść strone ze starego hostingu na nowy (/Temat-Jak-przeniesc-strone-ze-starego-hostingu-na-nowy-121799)



Jak przenieść strone ze starego hostingu na nowy - mikolaj90 - 28-09-2015 22:06

Cześć, jutro musze wykupić nowy hosting i przeniesc strone ze starego hostingu na nowy. Strona jest oparta o wordpress. Problem tylko tkwi w tym ze za bardzo nie znam się na tym ale całe szczęście w google sa setki poradników co i jak tylko nie wiem, ktory poradnik wybrać bo jest ich mnostwo po prostu... jeden dotyczy tego drugi tego. Mógłby ktos tylko podesłać link do odpowiedniej strony ktora wyjasni mi jak przenieść się ze starego hostingu na nowy? Z góry dzięki.


RE: Jak przenieść strone ze starego hostingu na nowy - Prizmo* - 29-09-2015 03:18

Kopiujesz pliki, kopiujesz bazę,wgrywasz jedno i drugie na nowy hosting i tyle filozofii. Jedynie sprawdzasz czy dane hosta sie zgadzaja na nowym serwerze,chyba że masz wpisane localhost to nie ma problemu.


RE: Jak przenieść strone ze starego hostingu na nowy - mikolaj90 - 29-09-2015 14:00

Wszystko przeniesione, dnsy zmienione u operatora domeny na prawidłowe. Trzeba coś jeszcze zrobić np. u starego dostawcy hostingu ? Czy jednak jeśli wszystko przeniosłem to jest ok ?

@Edit: Temat do zamknięcia !