Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kemesz - Dziennik Pracy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Kemesz - Dziennik Pracy (/Temat-Kemesz-Dziennik-Pracy-121794)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: Kemesz - dziennik pracy - Kemesz - 01-10-2015 12:51

Obecnie nie można zakupić już adpacków na 150%. Do wyboru jest opcja 155% (10 reklam dziennie) i 125% (pasywna). Wg. mnie to dobry zabieg. Program pożyje dłużej. Jak widać na wykresie, naliczenia trzymają się 3,5% co jest bardzo dobrym wynikiem.



Passive

Dzisiaj +2,61$ i od razu reinwestycja, tym razem w 155%.


[Obrazek: forum.jpg]



RE: Kemesz - dziennik pracy - Kemesz - 01-10-2015 22:29

Passive

Wow, teraz za klikanie reklam dostajemy kasę na Purchase Balance. Niby grosze, ale po pewnym czasie coś z tego się uzbiera Smile

[Obrazek: ptc.jpg]




RE: Kemesz - dziennik pracy - spaltooln - 01-10-2015 22:59

Czesc, jak z tym twoim wykupionym poleconym? Aktywny, dokonal jakiejs inwestycji?


RE: Kemesz - dziennik pracy - Kemesz - 02-10-2015 08:20

Hej, na razie nie dostałem żadnej prowizji. Jeśli coś się zmieni, poinformuje o tym w temacie Smile


RE: Kemesz - dziennik pracy - Kemesz - 02-10-2015 17:52

Passive

+2,73$ i reinwestycja w 155%.
Coraz bliżej celu "Gives you: 100$" Smile

[Obrazek: passive.jpg]



RE: Kemesz - dziennik pracy - Kemesz - 03-10-2015 11:58

Passive

+2,85$ i znowu reinwestycja w 155%.
Cel "Gives you" 100$" Osiągnięty! Teraz muszę się zastanowić co dalej. Podzielę się z Wami moją decyzją jutro, przy kolejnym wpisie do dziennika.

[Obrazek: Passive.jpg]




RE: Kemesz - Dziennik Pracy - Kemesz - 04-10-2015 11:02

Passive

+2,97$ i znowu zakup 3 AdPacków.
Na razie dalej reinwestuję wszystko co zarabiam. Chcę uzyskać wyższe dziennie naliczenia, żebym nie musiał długo czekać na uzbieranie do wypłaty Tongue

Serwis ma dość ciekawą zasadę. Mianowicie przy wypłacie, otrzymujemy tylko 90% zadeklarowanej kwoty, zaś 10% idzie na reinwestycję. Można wypłacić raz w tygodniu bez prowizji. Każda kolejna wypłata to 5% prowizji.

[Obrazek: pas.jpg]



RE: Kemesz - Dziennik Pracy - swobi - 05-10-2015 08:31

Fajny dziennik zarejestrowałem się z refa Smile


RE: Kemesz - Dziennik Pracy - Kemesz - 05-10-2015 15:46

Dzięki!
Na screenie widać dlaczego reinwestycja jest tak opłacalna. Po tygodniu, "zainwestowałem" 73$, chociaż do programu wsadziłem tylko 50$...

...i trochę tego żałuję, bo mogłem wejść za 100$ Jerk2


Passive

+3,09$ - codziennie coraz więcej, lubię to!
Cały czas reinwestycja Tongue

Ilość wymaganych reklam do obejrzenia w ciągu jednego dnia, przy zakupie paczki 155% wróciła z 10 do 5 Smile


[Obrazek: image.jpg]

Bitcoin

0.00383065 BTC

W sumie tak tylko dla siebie wrzucam tu mój stan konta BTC. Jest dość śmiesznie niski, bawię się kranikami i apkami na telefon dla czystej rozrywki i zabicia czasu - raz na jakiś czas. Teraz planuję zainwestować BTC w PerfectHash, zobaczymy co z tego wyjdzie.

Bitcoiny zbieram głównie dlatego, że chcę sprawdzić ile da się zarobić BTC bez wkładania ani grosza Big Grin


RE: Kemesz - Dziennik Pracy - Kemesz - 06-10-2015 16:20

Passive

+3,21$ - Cały czas reinwestycja Tongue

[Obrazek: image.jpg]

Bitcoin

Zainwestowałem BTC w PerfectHash. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Jak mają leżeć bezczynnie, to niech lepiej pracują na te 3.6% dziennie Smile
https://www.perfecthash.com/upline=Kemesz