Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kemesz - Dziennik Pracy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Kemesz - Dziennik Pracy (/Temat-Kemesz-Dziennik-Pracy-121794)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: Kemesz - Dziennik Pracy - USA - 26-10-2015 20:02

17:41 stan wypłat strony 124 dolary

[Obrazek: Screensho_srhewas.png]

19:47 ta kwota to już prawie 140 dolarów

[Obrazek: Screensho_srhewqh.png]

a w wypłatach NIC

[Obrazek: Screensho_srhewqr.png]

Tak więc chyba niestety już Admin z April na Krecie się opalają.

5 min później...

147 dolarów

[Obrazek: Screensho_srheshh.png]


RE: Kemesz - Dziennik Pracy - Kemesz - 26-10-2015 20:04

Obstawiam, że total paidouts to kwota jaką użytkownicy zlecili do wypłaty. A wypłacili tylko ułamek tego.


RE: Kemesz - Dziennik Pracy - banipunz - 26-10-2015 20:11

Tak, total paidouts to zlecenie do zapłaty Tongue


RE: Kemesz - Dziennik Pracy - Kemesz - 26-10-2015 20:13

No cóż. Pasuje się jakoś "odkuć". Dalej będę powoli wypłacać pieniądze z MPA + bawić się w BTC. Ale jeśli macie jakieś ciekawe pomysły żeby trochę zarobić - piszcie na PW Smile


RE: Kemesz - Dziennik Pracy - Kemesz - 27-10-2015 17:08

Nie ma sensu dodawanie teraz kolejnych wpisów z Passive. Ogólnie dość mnie zdemotywowała ta sytuacja Undecided


RE: Kemesz - Dziennik Pracy - USA - 27-10-2015 20:20

Dziś na forum na passive tak po prostu napisałem na forum Dlaczego ukradł nasze pieniądze i takie tam.
Na i juz się na konto nie mogę zalogować.
Eh szkoda tej kasy.
Mogli jeszcze troche podziałać.


RE: Kemesz - Dziennik Pracy - ScroX - 27-10-2015 20:34

Sprawy nie da się zgłosić na Policję? Nie znam się na tej metodzie zarobku więc pytam, chyba że to nie do końca legalna forma zarobku ?


RE: Kemesz - Dziennik Pracy - banipunz - 27-10-2015 20:39

Można zawsze spróbować założyć spór na paypalu Big Grin


RE: Kemesz - Dziennik Pracy - radek0389 - 27-10-2015 21:20

Każdy wchodzący do takiego ponziaka, zdaje sobie chyba sprawę, że ilość wpłat musi prędzej czy później być mniejsza niż zgłoszona ilość wypłat. Standardowa kolej rzeczy. Ryzyko zawodowe, polecając tego typu programy, świadomie narażamy na te ryzyko swoich poleconych. Jeśli ktoś twierdzi/głosi herezje, że Adbro..., TM, Lucre... to świetne inwestycyjne formy, że mają kampanie wykupione na 2 lata itd.., to albo jest głupcem albo bezwzględnym manipulatorem.


RE: Kemesz - Dziennik Pracy - Kemesz - 27-10-2015 22:51

Obecnie mój bilans na HYIPach wynosi -300 zł Jerk2

Jeśli ktoś ma jakąś podpowiedź na odrobienie chociaż części tej kwoty, jestem otwarty na pomysły Smile

Chętnie mogę powierzyć komuś gotówkę na inwestycję, tak jak to oferował kiedyś Melex (szacunek za doprowadzenie wszystkich inwestycji do końca, na czas, bez strat) oraz MoveR28.