Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kemesz - Dziennik Pracy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Kemesz - Dziennik Pracy (/Temat-Kemesz-Dziennik-Pracy-121794)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


Kemesz - Dziennik Pracy - Kemesz - 28-09-2015 19:55

Cześć! Jestem Kamil, na dzień gdy tworzyłem ten post mam 17 lat. Zarabianiem w internecie interesuje się od krótkiego czasu. Z racji iż posiadam trochę wolnej gotówki interesuje się głownie inwestycjami. Obecnie rozlokowałem część kapitału na kilka inwestycji. Dodatkowo od kilku dni interesuje się BTC, więc bawię się z kranikami, oraz klikam cash linki na TrafficMonsoon - w sumie to już od niechcenia Smile

Myślę, że mało kto jest zainteresowany kolejnymi screenami z MPA, TM. Jednak dzisiaj (28.09.2015) zainwestowałem pieniądze na próbę w nowy HYIP zwany Passive byeNEO. I właśnie od tego zacznę mój dziennik, być może w przyszłości rozszerzę go o wpisy z innych moich działalności.
Dość gadania Smile

W wielkim skrócie program Passive oferuje 125% zysku bez klikania w reklamy, lub 155% przy kliknięciu 5 reklam dziennie.

Co do samego programu, w dość grubym skrócie.
- super grafika
- PayPal, Perfect Money, BTC
- dziennie 3-4%
- 12% z naliczeń refów
- AdPacki po 1$
- min. wpłata/wypłata 2$
- prowizja 3% przy wpłacie
- wypłata 0%

Program startuje oficjalnie 29 września.

Zachęcam do rejestracji z reflinku Smile
http://passive.byeneo.com/register.php?ref=Kemesz

Link czysty: http://passive.byeneo.com
Grupa FB Passive.byeNEO
Wydaje mi się że chyba wszystko co najważniejsze omówiłem, ale na wszelkie pytania chętnie odpowiem tu lub na PW Smile

Passive



Więc czas na start! Zainwestowane 50$.


[Obrazek: Passive.jpg]

Szybki update i krótkie info Smile

Kontaktowałem się z polskim supportem tego programu ([email protected]) aby wprowadzili drobną zmianę w moich AdPackach. Po 4 minutach otrzymałem odpowiedź, a zmiana była wdrożona na moje konto. Byłem dość mocno zaskoczony Rolleyes

Passive

Dzisiejsze naliczenie już wpadło +2,28$



[Obrazek: papap.jpg]



RE: Kemesz - dziennik pracy - full2000 - 28-09-2015 20:16

Powodzenia! Smile

ps. jeżeli inwestujesz w programy revenue share to polecam Ci bloga z mojej sygnatury.


RE: Kemesz - dziennik pracy - Kemesz - 28-09-2015 20:39

Dziękuję Smile Bloga na pewno obejrzę!


RE: Kemesz - dziennik pracy - Kemesz - 29-09-2015 17:39

Passive

Dzisiejsze naliczenie +4,56$



[Obrazek: tet.jpg]

Dodatkowo, postanowiłem dokupić AdPacki za pieniądze z naliczeń oraz pozostałość w Purchase Balance. Obecnie moje konto wygląda tak:



[Obrazek: rdy.jpg]



RE: Kemesz - dziennik pracy - Kemesz - 29-09-2015 22:08

W programie jest możliwość wykupienia poleconych. Na dzień dzisiejszy ich cena wynosi 0.50$/1 polecony. Być może skoczy do 1$. Kupiłem jednego poleconego na próbę, więc zobaczymy jak to będzie. Także obecnie mój Purchase Balance zmalał do 0.30$.


RE: Kemesz - dziennik pracy - Karolo - 30-09-2015 07:42

na jakiej podstawie kupujesz poleconych ? skad to sie bierze


RE: Kemesz - dziennik pracy - mikuss - 30-09-2015 07:46

(30-09-2015 07:42)Karolo napisał(a):  na jakiej podstawie kupujesz poleconych ? skad to sie bierze

wszyscy którzy rejestrują się z czystego linku trafiają do worka sprzedaży stąd możliwość zakupu takich delikwentów


RE: Kemesz - dziennik pracy - DjLiska - 30-09-2015 10:58

zarejestrowalam sie z reffa


RE: Kemesz - dziennik pracy - April - 30-09-2015 11:30

Świetny dziennik pracy - będę obserwowała z czystą przyjemnością!


RE: Kemesz - dziennik pracy - Kemesz - 30-09-2015 18:20

Dzięki wszystkim za miłe słowa, rejestracje z linku i wiadomości na PW. Dziennik ten miał być zabawą, i możliwością porównania moich zarobków na przestrzeni miesięcy. Aczkolwiek dzięki Wam dostałem większej motywacji na rozwijanie go i zarabianie Smile



Passive

Po reinwestycji kilika centów więcej +2,54$


[Obrazek: pas1.jpg]

Na razie reinwestuję każdego dolara, aby uzyskać "Total invested gives you" 100$. Wtedy będę zbierał na wypłatę środków, a potem od nowa 100% reinwestycja.
Przynajmniej taka jest strategia na dzisiaj, która jeszcze może się zmienić... Tongue


Więc obecnie wygląda to tak:

[Obrazek: pas2.jpg]