Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Początki w wordpress, zrobienie jednej prostej strony - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Wordpress (/Forum-Wordpress-360)
+--- Wątek: Początki w wordpress, zrobienie jednej prostej strony (/Temat-Poczatki-w-wordpress-zrobienie-jednej-prostej-strony-121759)



Początki w wordpress, zrobienie jednej prostej strony - kyniu6 - 28-09-2015 09:10

Hejka,
Kupiłem hosting i domeny z zamiarem postawienia paru stron, parę pod suby, parę "normalnych". Co przez to rozumiem? Chodzi o zwykle, czyste strony które nie będą miały podstron i wszystko będzie ładnie na jednej stronie (wy to chcą nazywacie landing page? :-D)
W każdym razie, jeden z moich pomysłów dotyczy pewnych produktów (nie są to suby tylko programy partnerskie związane z całkiem inną branżą) i chce zrobić jedną stronę na której po kolei wymienię ok. 30 krótkich opisów każdego z nich plus jakiś logo plus link do zapisania. Wczoraj do testów wgrałem na serwer wordpressa i zastanawiam się jak to zrobić.
Ogólnie zwykły szablon i wypisanie tego w pierwszy poscie nie jest najlepszym pomysłem bo to będzie wyglądać beznadziejnie, wiec jak to zrobić inaczej?
Tak jak powtarzam, to ma być jedna, ładna strona z opisanymi po kolei programami.
Przepraszam za zapewne mega durne pytania, ale każdy kiedyś zaczynał, prawda? Za lekkie naprowadzenie mogę się jakoś odwdzięczyć:-)
Pozdrawiam


RE: Początki w wordpress, zrobienie jednej prostej strony - Styler - 28-09-2015 09:15

Poszukaj ciekawszych szablonów. Sam na pewno takiego na początku nie zrobisz.


RE: Początki w wordpress, zrobienie jednej prostej strony - kyniu6 - 28-09-2015 09:38

(28-09-2015 09:15)Styler napisał(a):  Poszukaj ciekawszych szablonów. Sam na pewno takiego na początku nie zrobisz.
Ja mogę nawet szablon kupić bo widziałem ze są ich tysiące. Tylko chodzi mi o to, czy jest sens własne na takim szablonie to robić żeby to wyglądało tak jak opisałem w pierwszym poście. Czy to jest normalne wykonalne?


RE: Początki w wordpress, zrobienie jednej prostej strony - dyzia - 28-09-2015 13:57

Tak, jeśli dobrze poszukasz to na pewno taki szablon znajdziesz. Są nawet szablony dedykowane sklepom internetowym i takie tam, więc na pewno jak dobrze przekopiesz się przez strony z szablonami to coś pasującego znajdziesz.


RE: Początki w wordpress, zrobienie jednej prostej strony - niktor - 28-09-2015 20:51

Do wordpressa są wtyczki do robienia landing page. Może to ci pomoże : https://wordpress.org/plugins/search.php?q=Landing+Pages

Inna sprawa ze zaprzęganie takiego kombajnu jak wordpress dla 1 strony to przerost formy nad treścią. Chyba, że będzie ich kilka na jednej instalacji.

Normalnie to pojedyncza stronę chyba lepiej w zwykłym html postawić
Tu masz kilkaset płatnych szablonów http://themeforest.net/category/marketing/landing-pages może jakiś Ciebie zainspiruje.


RE: Początki w wordpress, zrobienie jednej prostej strony - kyniu6 - 01-10-2015 08:49

Ok, dzięki za odpowiedzi.


RE: Początki w wordpress, zrobienie jednej prostej strony - lawokPL - 11-10-2015 12:20

P.S. jesli wiążesz z tym dłuższy cza,lepiejzrob kazdy produkt na subdomenie(jak bedziesz robil SEO - domena glowna wpada w filtra .pl/adres - spada w wynikach). Uchronisz wpisy poprzez subdomeny. Druga wazna kwestia, czy tematy sa takie same. Jak tak topchaj w jednawww, jesli nie to rozdziel temathycznieBig Grin


RE: Początki w wordpress, zrobienie jednej prostej strony - nafri - 12-10-2015 16:11

Zamiast robić to na WP warto zrobić statyczna stronę w html-u
Np. http://gotowka.ml


RE: Początki w wordpress, zrobienie jednej prostej strony - CreWix - 16-10-2015 23:50

Jeśli znasz podstawy html/css to coś tam możesz zrobić samemu, są poradniki jak robić prosty szablon WordPress, wystarczy posiedzieć i próbować Smile