Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Konto bankowe - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Banki (/Forum-Banki-237)
+--- Wątek: Konto bankowe (/Temat-Konto-bankowe-121753)

Strony: 1 2


Konto bankowe - Na 5tyk - 27-09-2015 20:59

Witam.

Jako, że we wtorek kończę 18 lat to rozglądam się za kontem bankowym.
Chciałbym, aby konto było za darmo.

Zastanawiam się nad T-Mobile Usługi Bankowe, Bank SMART oraz mBank.
Co możecie mi polecić?


RE: Konto bankowe - twardy - 27-09-2015 21:20

Obojetnie ktore Smile W mbanku masz oplate za karte jesli nie zrobisz platnosci karta 200zl w miesiacu. Tak samo w tmobile, ale nie orientuje sie ile tych platnosci musi byc. W bank smart jest wszystko za free.


RE: Konto bankowe - mclain - 06-10-2015 10:46

Chyba teraz większość osób się ze mną zgodzi, że najlepsza opcja darmowego konta bankowego to ING. Ja mam 26 lat obecnie a i tak mam za darmo (a większość kont po 26 roku życia wprowadza jakieś opłaty).
Karta nie jest darmowa wydanie karty jest darmowe natomiast jeśli nie będziemy nią robić zakupów za min 200 zł zostanie naliczona opłata wysokosci aż 7 zł i wypłacasz z każdego bankomatu.
Polecam poczytać sobie na ten temat na blogu nt. usunięty reflink. Jak ktoś ma jakieś pytania to można też pisać na priv. Wiem sporo o tym banku, bo mam też tam kilka kredytów Smile


RE: Konto bankowe - Frix93 - 06-10-2015 14:39

Ja posiadam konto w Milenium - konto student Smile Również wszystko za free Smile


RE: Konto bankowe - rayden - 06-10-2015 15:41

T-Mobile Usługi Bankowe oferuje Ci 10 darmowych, natychmiastowych przelewów w miesiącu. Dodatkowo jeśli zrobisz kartą obrót za 200zł to masz darmowe. Dodatkowo wypłata ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie za 0zł. Mam to konto już pół roku i jak dotąd nie miałem z nim żadnych problemów.


RE: Konto bankowe - Artinesse - 06-10-2015 17:12

Teraz większość banków wprowadza opłaty za kartę. Te konta które dotychczas były darmowe od nowego roku będą miały opłaty. Z swojej strony polecam Smart Bank, mam tam konto i jest w pełni darmowe.


RE: Konto bankowe - szykiryki - 06-10-2015 17:49

Mam mBank od prawie 10 lat i na razie wszystko jest darmowe Tongue- to moje podstawowe konto, więc regularne wpływy, płatności kartą, cykliczne przelewy itp.
Każde (choć może istnieją wyjątki!) konto za 0 zł ma pewnie jakiś kruczek czy *, którą należy spełnić, by w rzeczywistości było za 0zł, więc proponuje przed założeniem dokładnie przeanalizować regulamin Smile


RE: Konto bankowe - twardy - 06-10-2015 19:26

W prawie kazdym banku jest konto za 0zl, ale karta juz niekoniecznie i to jest ten problem dla wielu.


RE: Konto bankowe - rachman - 06-10-2015 19:29

Tylko smart ma darmową kartę. Z darmowych ale z opłatą za kartę masz t-mobilebankowe i mbank. Inne wczytaj się w regulaminy bo mają zazwyczaj obowiązek stałego wpływu gotówki albo musisz mieć status studenta, albo obroty w kwocie xx itd.


RE: Konto bankowe - nitram - 06-10-2015 19:38

@[Na 5tyk]

mbank konto dla młodych poniżej 26 lat jak nie zrobisz płatności kartą za min 100 zł to jest opłata 4 zł,
w pozostałych bankach też w większości są jakieś wymagania dotyczące używania karty.
np bank millennium w ciekawej promocji gdzie możesz 360 zł zarobić wymaga jednej dowolnej płatności kartą żeby całość tj. karta i konto było darmowe.

A bez opłat bez wymagań jako jedyne na rynku konto SMART BANK masz.
Zresztą zobacz sobie moje zestawienie w tym dziale.