Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestycja w odzież. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Inwestycja w odzież. (/Temat-Inwestycja-w-odziez-121732)

Strony: 1 2 3 4


RE: Inwestycja w odzież. - Dan!el - 29-09-2015 05:15

Zainwestuje w niesort i zobaczejakiego "kota" uda mi się kupić w worku. Branża wydaje się być opłacalna, lecz wszystko zależy od jakości i prezentacji ciuchu. Smile


RE: Inwestycja w odzież. - asiorek - 29-09-2015 06:32

Tez o tym myslalem. Olx itd . mozesz tez pojezdzic po jakis lumpach. Duzo ludiz robi w ten sposob ze kupuje wor ciuchow za marne 20 zl a w srodku same nike bo gdxies tam między szmatami wyryja jakies orginalki.

Btw- zawsze mnie bawil fenomen ludzi jak wbijalem do lumpa a tam setki ludzi ryjacycy jeden za drugim w koszach i na wieszakach xd taka polska xd

Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka


RE: Inwestycja w odzież. - Dan!el - 29-09-2015 09:06

Kupować taniej cichy w lumpie i sprzedawać drożej to też opłacalne. Zobaczę co tam uda mi się zakupic. Byle nie być stratnym. Wink


RE: Inwestycja w odzież. - Xeosnar - 29-09-2015 09:27

z anglii, a jak większe ilości to też z usa


RE: Inwestycja w odzież. - MaLiN - 29-09-2015 14:54

Ja uważam, że konkurencja na rynku jest już dosyć spora, nawet zauważyłem że bum na lumpeksy z jednej strony minął, ale i tak ludzie poszukują tanich produktów.


RE: Inwestycja w odzież. - Dan!el - 29-09-2015 17:27

Ludzie zawsze będą szukali czegoś taniego bo już chyba taka nasza mentalność. Jeśli coś jest ładne i tanie to na pewno trafi w gusta Polaków. Big Grin Dam wam znać co udało mi się z tym zrobić.


RE: Inwestycja w odzież. - Scoobyx - 29-09-2015 17:33

U mnie w mieście jakiś cholerny Chińczyk otworzył "Chiński market", a w sumie to już są chyba nawet 2 i ciągle ma klientów. Więc wystarczy pierwsza lepsza odzież z chin i inne małe rzeczy, aby coś zarobić. Klucz polega tylko na znalezieniu tych produktów w odpowiednich cenach, aby mieć z tego zysk i dużo klientów.


RE: Inwestycja w odzież. - asiorek - 30-09-2015 06:23

Te chinczyki to juz chyba w każdym miescie sa Jerk2

Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka


RE: Inwestycja w odzież. - Matovy - 12-10-2015 15:55

(29-09-2015 14:54)MLN napisał(a):  Ja uważam, że konkurencja na rynku jest już dosyć spora, nawet zauważyłem że bum na lumpeksy z jednej strony minął, ale i tak ludzie poszukują tanich produktów.

Powiadasz ze bum na lumpeksy minal tak? To wpisz sobie w google Bertus Servaas. Jest wlascicielem klubu pilki recznej Vive Kielce a takze wlascicielem najwiekszej w Polsce firmy importujacej odziez uzywana.


RE: Inwestycja w odzież. - kosmita - 13-10-2015 18:03

Czy stworzenie sklepu z odzieżą (lub z innym towarem) wymaga prowadzenia działalności gospodarczej? Odpowiedź wydaję się oczywista, domyślam się, że działalność gospodarcza jest konieczna, ale może jest coś o czym nie wiem- jakieś luki w prawie, wyjątki. I nie chodzi mi tu o handel na jakimś małym bazarze, ulicy czy sprzedawanie z samochodu, tylko o handel w punkcie stacjonarnym.
Tak się zastanawiam czy warto bawić się w te wszystkie papierki i sprawy urzędowe jeżeli zysk okaże się zbyt mały.