Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestycja w odzież. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Inwestycja w odzież. (/Temat-Inwestycja-w-odziez-121732)

Strony: 1 2 3 4


Inwestycja w odzież. - Dan!el - 27-09-2015 16:48

Hej!
Chcę zainwestować na razie skromna sumę 200 zl w ciuchy używane, sortowane z hurtowni i sprzedawać je sztukowo. Co sądzicie o takim biznesie i inwestycji? Chciałbym na poważnie zająć się branża odzieżowa, lecz obecnie zastanawiam się z jakich kraji najlepiej brać ciuchy ww hurtowni. Może jest tutaj ktoś kto już zajmuje się tym i mógłby przybliżyć mi to wszystko. Pozdrawiam. Smile


RE: Inwestycja w odzież. - Krymi - 27-09-2015 18:22

Za reputa wszystko Big Grin

pisz na gg: 44277190


RE: Inwestycja w odzież. - Dan!el - 27-09-2015 19:42

Ktoś jeszcze może udzielić jakichś rad w tym kierunku? Smile


RE: Inwestycja w odzież. - ocek - 28-09-2015 15:45

Jak chcesz coś na tym zarobić to wybór rzeczy raczej tylko osobisty, do tego wypadało by mieć jakąś znajomość marek, stylów i innych. Do tego koniecznie manekin,dobry aparat i program do retuszu - klient kupuje oczami. Możesz tworzyć coś pokroju luksusowego secend handu lub zwrotów.


RE: Inwestycja w odzież. - nokira - 28-09-2015 16:55

A gdzie zamierzasz sprzedawać? DG masz założoną? To jest trochę pracy jak by nie było


RE: Inwestycja w odzież. - asiorek - 28-09-2015 18:27

E genrralnie bardziej polecam nie sort nizeli sort Wink

Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka


RE: Inwestycja w odzież. - rozi1910 - 28-09-2015 18:42

chcesz inwestować w posortowane czyli przebrane, dobrze rozumiem? Smile
pewnie jest szansa, żeby się wybić, ale dużo roboty i duża konkurencja


RE: Inwestycja w odzież. - nokira - 28-09-2015 19:04

Jeżeli ma tylko 200zł to łatwo kupić ciuchy i wszystkie sprzedać. Gorzej jak będzie chciał się roziwjać i wtedy będzie naprawdę musiał walczyć z konkurencją.


RE: Inwestycja w odzież. - Dan!el - 28-09-2015 20:39

Hm. Czyli zainwestuje jednak w nie sort. W każdej branży jest konkurencją. Mieszkam w takich okolicach ze nie ma żadnej konkurencji lecz wiem ze jakbym chciał przebić się do miasta to by była lecz liczę się z tym. Wink


RE: Inwestycja w odzież. - asiorek - 28-09-2015 20:44

jeśli masz dostęp do taniego niesortu to tylko brać Smile
Ojcu na warsztat znajomy przywiózł z likwiadacji jakiegoś lumpa czy cuś szmaty na warszat, niesort ofc ;d
sam ztego wybrałem 2 zajebiste bluzy pumy z kapturem z 5 koszulek nike sie trafilo tez mojego rozmiaru, dziewczynie fajne 2 bluzy wytachalem, spodnie do roboty xD także lepiej inwestowac w niesort niż sort Smile