Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ts3 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: Ts3 (/Temat-Ts3-121721)



Ts3 - koneser00 - 27-09-2015 15:15

Zwracam się z prośbą do całego team Zarabiam . com o stworzenie ts3 *teamspeak
ponieważ już kilkukrotnie spotkałem się z potrzebą wymiany informacji , ale niestety nie każdy użytkownik forum posiada gadu gadu i staje się to uciążliwe odpisze mi dziś czy może za tydzień tego nie wiemy i zarabianie stoi . Po zakupie takiego komunikatora do rozmów moglibyśmy np mieć opłatę miesieczną 5 zł od użytkownika to nie problem , dobrze by również było gdyby została dodana wtyczka na forum pod użytkownikiem.

Przykład Ts3 / Koneser00
online/ofline✔


Strasznie ułatwiło by to nawiązywanie kontaktów , objaśnanie poradników, handel i wiele wiele więcej . Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojej prośby pozdrawiam Koneser00



RE: Ts3 - surfer0700 - 27-09-2015 15:18

Jest TeamSpeak z zarabiam.com
Server Address: zarabiam.com


impreza


RE: Ts3 - koneser00 - 27-09-2015 15:44

(27-09-2015 15:18)surfer0700 napisał(a):  Jest TeamSpeak z zarabiam.com
Server Address: zarabiam.com


impreza

To w takim razie nie zauwazylem i temat do zamknięcia .


RE: Ts3 - Admin - 27-09-2015 19:50

Przedwczoraj opłaciłem akurat komercyjną licencję teamspeaka na kolejny rok Smile